Co teraz robisz?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Co teraz robisz?

przez Paranoja 03 kwi 2010, 22:59
shadow_no, ale ładne pół :D
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez magdalenabmw 03 kwi 2010, 22:59
Widzę, że babuchy dzisiaj siedzą i odchwaszczają, nawożą, nawadniają... hoho :roll:
Ja ino dzisiaj paznokcie zrobiłam :smile:
Na maseczki nie mam już siły ale pozwolę sobie zrobić ot (najwyżej dostanę klapsa od admina :P ) jak macie cerę tłustą albo mieszaną to polecam maseczkę z drożdży (bardzo tania i bardzo dobra) i preparat Afronis (4,90zł w aptece)- najlepsze co może być.

Winko mam, pycha :roll:

p.s. Wovka- kupiłam sukienkę, w h&m tak jak pisałaś :mrgreen: :yeah:

[Dodane po edycji:]

Shadow- następny avatar daj od pasa w dół :twisted: Wiesz- pół już Cię było, teraz pół od góry jest, to jeszcze pół od dołu zapodaj :mrgreen: :twisted:
magdalenabmw

przez Paranoja 03 kwi 2010, 23:02
ja chyba se drinka zrobię....

nie zrobię bo nie mam z czego :(

Magda, ja coś chciałam napisać, ale nie pamietam... :roll: aaa, też patrzyłam na moje paznokcie, że pasuje z nimi cos zrobić
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez shadow_no 03 kwi 2010, 23:03
następny avatar daj od pasa w dół

Przy moim wzroście, i długich nogach miały byście do oglądania jeno kolana i buciory. :papa:
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez wovacuum 03 kwi 2010, 23:04
magdalenabmw, a widzisz ???cieszè siè ,ale nie mogè siè usmiechac(maska sciàgajàca na pysku-jeszcze 6 minut) shadow_no, zdjècie ok-lepiej niz na nk-jak jestes lysy-kurfa jak z programu"poszukiwany,poszukiwana" :P :tel:
wovacuum

przez magdalenabmw 03 kwi 2010, 23:04
Paranoja- wiem, że wyjdę na pustą lalę, ale polecam tipsy- zakładam raz w miesiącu i mam spokój :smile: A zamiast drina wypij herbatę, wyluzuje Cię. I nie myśl tyle o koledze, choć wiem że ciężko- ja też niedawno bardzo przeżyłam śmierć mojego bardzo dobrego kolegi. Ale trzeba żyć dalej...
magdalenabmw

przez Paranoja 03 kwi 2010, 23:05
shadow_no napisał(a):
następny avatar daj od pasa w dół

Przy moim wzroście, i długich nogach miały byście do oglądania jeno kolana i buciory. :papa:

Obrazek

hahaha
ExModerator

przez wovacuum 03 kwi 2010, 23:05
magdalenabmw, tak..........;jestem za!! shadow_no, pokaz siè od pasa w dol!!! :D
wovacuum

przez magdalenabmw 03 kwi 2010, 23:06
Shadow- to skup się przy robieniu zdjęcia na środku ciężkości Twego ciała :mrgreen: :yeah: :pirate:
Wovka- wiem jak to jest, zawsze jak mam maskę to jakimś dziwnym trafem wtedy mnie wszystko rozśmiesza :lol: :mrgreen:
magdalenabmw

przez Pstryk 03 kwi 2010, 23:06
jesu nie mogę was czytać - idę sobie zrobić maseczkę błotną :!: :!: :!:
Pstryk

przez Paranoja 03 kwi 2010, 23:07
magdalenabmw, nie no spoko, sama robiłam paznokcie żelowe (chyba wymieniałyśmy się kiedyś doświadczeniem), jednak moja depresja doprowadziła mnie do tego, że od chyba listopada nie robiłam, bo nie miałam siły na to. Ale może teraz zrobię Obrazek
ExModerator

przez magdalenabmw 03 kwi 2010, 23:07
Pstryk- a skąd weżmiesz błoto o 23:07 w święta? :mrgreen: :brawo:

[Dodane po edycji:]

Paranoja- faktycznie, pamiętam już :D I to takie ładne Ci wychodzą ! Zrób sobie, humor Ci się polepszy :!: :great:
magdalenabmw

przez Pstryk 03 kwi 2010, 23:09
uj pojde nakopie ziemi z ogródka księdzaXD mam obok domu takowyXD
Pstryk

przez magdalenabmw 03 kwi 2010, 23:10
Pstryk napisał(a):uj pojde nakopie ziemi z ogródka księdzaXD mam obok domu takowyXD

Hahhaa i pewnie nawet poświęcone będzie XD :lol: :mrgreen:
magdalenabmw

Sortuj wg