Co teraz robisz?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Co teraz robisz?

przez Korba 22 lut 2011, 22:00
zapatrzyłam się w teledysk Justina Timberlake'a.... mam do niego ogromną słabość.
oglądałam w zamarłej pozie i wróciłam do monitora i wszystko tu jakieś mało podniecające :twisted:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Co teraz robisz?

przez Thazek 22 lut 2011, 22:04
Ubieram się i jadę na nockę :roll:
Thazek

Co teraz robisz?

przez Karola 22 lut 2011, 22:07
pije maślanke :mrgreen: Bez żadnych złośliwości co do LitrMaślanki, broń Boże :) Ale to przez niego od wczoraj chce mi się maślanki :) I przyczynił się do tego, ze wreszcie wyszłam zdomu ją kupić ;)
"Marność nad marnościami, powiada Kohelet, marność nad marnościami - wszystko marność"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Co teraz robisz?

przez shadow_no 22 lut 2011, 22:09
Piję piwko i cieszę się, że jako tako wszystko się układa. Mimo, że bardziej stoi w miejscu to przynajmniej się nie pogarsza co ostatnio było normą. ;-)
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

Co teraz robisz?

przez grand protestant 23 lut 2011, 11:54
Moderatorze.Piszesz,że moje posty to złośliwe,prowokujące idiotyzmy.Piszesz,że mam problem z charakterem,a nie z chorobą.Błąd w rozumowaniu.To choroba kształtuje nasz charakter i całkowicie opanowuje umysł zabierając nam radość(oraz naszym bliskim którzy nas kochają jednocześnie mając nas dosyć).Jestem daleki od tego by kogokolwiek obrażać, ponieważ nie taka moja rola.Miałem i mam problemy jak każdy, ale potrafiłem sobie z nimi poradzić.Mam pytanie:czy przekleństwa pisane na forum są dozwolone?Proszę o wykasowanie postów w których są umieszczone.Muzyka łagodzi obyczaje, a my je kształtujemy.Powtarzam po raz kolejny:moje specyficzne poczucie humoru(właściwie odebrane)przyniosło wymierne korzyści.Dziwię się,że tak zostałem zdefiniowany.Nie obrażam się bo nie mam za co,tak naprawdę ciężko mnie urazić.Nadzwyczajna skromność jaką prezentuję swoją postawą życiową jest jedyna moją wadą.ŻARTUJĘ!!!!!!!!-to do wiadomości Twojej i wszystkich którzy mnie kochają- lub nienawidzą.Co na jedno wychodzi.Możesz mi odpisać lub nie(albo tak lub nie).SALUT AMIGO! :pirate:

Co teraz robisz?

przez LitrMaślanki 23 lut 2011, 12:30
grand protestant,
Twoje posty nic nie wnoszą ,jedynie w złośliwy sposób komentujesz wypowiedzi innych .
Nie dostałeś ost za wulgaryzm ,ale za nie stosowanie się do wcześniejszych ostrzeżeni od moderatorów.
A jeżeli myślisz ,że masz poczucie humoru ,to bardzo się mylisz .
Poczucie humoru to coś co sprawia ,że inni czują się lepiej i uśmiechają a nie ,że jest im gorzej i się denerwują a tak jest w twoim przypadku .

Z takim poczuciem humoru poszukaj sobie audytorium na jakimś kiepskim forum o tematyce " myślę ,że mam poczucie humoru,wiec dlaczego nikt się nie śmieję?"

Przypominam ,że drugie ostrzeżenie jest równoznaczne z banem ,wiec jeżeli masz coś do napisania mądrego
To pisz ,a jeżeli chcesz jedynie ponabijać się z innych to zamilcz
LitrMaślanki

Co teraz robisz?

przez grand protestant 23 lut 2011, 12:53
Czytaj uważnie a dopiero odpisuj.Nie pisałem o swoich wulgaryzmach.Nic nie rozumiesz albo nie chcesz zrozumieć.Czytam także twoje posty i zbyt wiele z nich nie wynika.Ciekaw jestem co o tej sprawie sądzą inni?Jeśli większość tak myśli jak ty to wyloguję się z forum na zawsze.Wtedy ja dam tobie bana. :pirate:

Co teraz robisz?

przez Korba 23 lut 2011, 12:54
zaraz idę na kolację z sushi, która zamieniła się na sałatkowy lunch :?
lepszy rydz niż nic, jak mówią, ale ja się z tym zgadzam. nie chcę rydza.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Co teraz robisz?

przez grand protestant 23 lut 2011, 12:56
A tak dla porządku.Za co ty dostałeś ostrzeżenie?Pytam z czystej ludzkiej ciekawości. :pirate:

Co teraz robisz?

przez LitrMaślanki 23 lut 2011, 12:58
grand protestant,
Wszystko co dotyczy zachowania na forum jest w jego regulaminie ,jak byś go przeczytał to byś nie musiał zadawać tego pytania .
Co do opinii innych ,jeżeli masz ochotę załóż w OT taki temat i sprawdzić komu podoba się Twoje wisielcze poczucie humoru .

"uderz w stół a nożyce się odezwa

-- 23 lut 2011, 13:01 --

grand protestant, za nie zastosowanie się do polecenia moderatora .
LitrMaślanki

Co teraz robisz?

przez grand protestant 23 lut 2011, 13:16
OK.Moderatorze z mojej strony nie ma złośliwości.Sam napisałeś,że mam wisielcze poczucie humoru tzn.że troszkę zmieniłeś o mnie zdanie...ciut...ciut.Ale i za to dziękuje Tobie -bo to jest gest wyciągniętej ręki.Doceniam to i jeśli Ciebie uraziłem(a chyba przesadziłem z ta maślanką-chociaż ja naprawdę lubię)to bardzo przepraszam i mam nadzieje,że i Ty nie odtrącisz mojej prawicy wyciągniętej ku zgodzie.Pozostając w nadziei,że tym razem się nie mylę piszę--grand protestant***//P.s no i teraz nie mogę pisać o maślance bo stracę kumpla!

Co teraz robisz?

przez BlackOrchidea 23 lut 2011, 13:19
Ostatkiem sił siedzę przed komputerem i przeglądam forum, a moje uszy są maltretowane wyrzutami ojca.
"Czekanie sprawia ból. Zapomnienie sprawia ból. Lecz nie móc podjąć żadnej decyzji jest najdotkliwszym cierpieniem."
— Paulo Coelho

Seronil 40mg Hydroksyzyna 25mg

Co teraz robisz?

przez paradoksy 23 lut 2011, 13:19
Korba napisał(a):zaraz idę na kolację z sushi, która zamieniła się na sałatkowy lunch :?
lepszy rydz niż nic, jak mówią, ale ja się z tym zgadzam. nie chcę rydza.

czyli nie będzie romantycznej kolacji we dwójkę?
:-|
paradoksy

Co teraz robisz?

przez lakuda_reaktywacja 23 lut 2011, 19:37
grand protestant, ja to bym cię w ogóle zbanowała, bo tu jakaś rozmowa widzę nie na temat, więc i tak weź pod uwagę, jak wielce wyrozumiali są nasi Moderatorzy

a swoją drogą, Twoje posty, jak się je czyta, to są mocno zaczepne..
tyle ode mnie..

co robię - cieszę się internetem, myśląc o jutrzejszym, jakże stresującym dniu.. :(
lakuda_reaktywacja

Sortuj wg