Co sądzicie?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Co sądzicie?

przez Paranoja 15 lut 2010, 13:29
polakita, nie narzekaj, też bym chciała taki prezent hihi
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez polakita 15 lut 2010, 13:32
;) tylko że to jest na co dzień, a na walentynki coś? Choć odrobina romantyzmu, miłosci... :roll:
polakita

przez agnieszka.m 15 lut 2010, 14:12
ja tam lubię to beznadziejne i komercyjne święto, pewnie dlatego, że jestem zakochana i mam z kim je dzielić. Poza tym to moim zdaniem bardzo miły akcent w te beznadziejne, zimowe, długie wieczory. Dostałam piękny bukiet 9 czerwonych róż, do tego romantyczna kolacja przy świecach, winie i lasagne - słowem dzień ten był bardzo udany.
Życie nie daje nam tego, co chcemy, tylko to, co ma dla nas — Władysław Stanisław Reymont

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wovacuum 15 lut 2010, 14:26
agnieszka.m, ja dostalam storczyka zoltego..postawilam go w sypialni i wlasnie sobie na niego zaglàdam :D milo jest dostawac kwiaty z okazji czy bez,prawda jest taka ze przewaznie narzekajà Ci ktorzy sà samotni albo osamotnieni.
wovacuum

przez Donkey 16 lut 2010, 12:13
Ja dostalam piękną różę ktora dzis juz kompletnie zwiędnięta jest ;/

przez polakita 16 lut 2010, 12:44
No to coś szybko zwiędła, nawet dwóch dni nie wytrzymała - na twoim miejscu zastanowiłabym się nad prawdziwością uczucia
< żartuję ;) >
polakita

przez agnieszka.m 16 lut 2010, 13:31
wovacuum, racja! Też nie lubiłam kiedyś walentynek, zanim poznałam mojego obecnego męża - także marudzą i narzekają na to święto przeważnie osoby nie mające swojej drugiej połówki. A storczyki uwielbiam, mam ich 10, trzy mi właśnie kwitną :smile:
Życie nie daje nam tego, co chcemy, tylko to, co ma dla nas — Władysław Stanisław Reymont

przez Donkey 16 lut 2010, 13:44
Polakita wlasnie tak zaczelam myslec..
W sumie wczoraj juz byla kaput!

Mama mowi ze moze zmarzla ;/

przez Paranoja 16 lut 2010, 14:54
podobno jak kwiaty są szczerze dawane to długo się trzymają, no ale wiadomo jak to z zabobonami.

Lepiej nie wierzyć w takie brednie Obrazek
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez linka 16 lut 2010, 16:00
Donkey, no róże są delikatne jeśli idzie o zimno i mrozy, wystarczyło kilka minut na powietrzu bez papieru (pewno nie była owinięta) i teraz padła.
Ja tam w ogóle wolę kwiaty doniczkowe - można dać imię, pogadać do niego i patrzeć jak rośnie :mrgreen:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez fobia 16 lut 2010, 16:30
ja specjalnie romatyczna nie jestem i też wolę kwiaty doniczkowe ,ale lubie dostawać zimową porą tulipany - nastraja mnie to optymistycznie ,ze wiosna juz niedlugo i tu mąż się spisał - dostałam 7 tulipanków ,kazdy w innym kolorze ;)

[Dodane po edycji:]

Donkey, kwiatek faktycznie mógł zmarznąć , ja niedawno dostałam pieknego storczyka z duża ilościa pączków - po kilku dniach pączki odpadły -bo kiatek musiał zmarznąć - przebył do mnie kawałek drogi a teraz sie odradza ;)

przez wovacuum 16 lut 2010, 16:54
Donkey, dokladnie tak jak mowià dziewczyny!!z rozami roznie bywa ,to bardzo kaprysne kwiaty.Moj chuop :D przestal mi je kupowac bo notorycznie zdychaly,co nie ma nic wspolnego z naszym uczuciem-jesli mamy wierzyc zabobonom :lol:
wovacuum

przez bliksa 16 lut 2010, 19:41
moje kochanie na walentynki zrobiło mi 12 pięknych ramek ze zdjęciami naszymi, ktore sam wybrał, obrobił w programie, no i rameczki tez sam porobił :D
Są takie chwile, w których człowiek przytuliłby się nawet do jeża.
Przyjaciel forum

przez wovacuum 16 lut 2010, 20:07
bliksa, to twoj chuop oryginalny jest...nie to co nasz : kwiatki i sex do zaoferowania :mrgreen:
wovacuum

Sortuj wg