Co sądzicie?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Co sądzicie?

przez NOBODY4444 12 lut 2010, 21:44
Co sądzicie o tym beznadziejnym, i komercyjnym święcie? " Walentynki"
Przyszło to z zachodu, tylko po co? :P
Nie wiem jak cała reszta ale jak dla mnie to zupełna tandeta.
Może dla tego że obecnie jestem sam, chociaż myślę że ten pogląd mi się nie zmieni :P
Poza tym jeśli dwoje ludzi naprawdę się kocha to mają te "walentynki" cały czas a nie w dniu który ktoś sobie nazwie ubzdura i wsadzi do kalendarza :P
NOBODY4444

Re: Co sądzicie?

przez linka 12 lut 2010, 23:00
Obrazek

Tak poważnie, to walentynek nie obchodzę i owszem jest mi miło jak dostanę jakiegoś badyla, albo wyjdę z tej okazji na pizzę, do kina - ale ja o tym w ogóle nie pamiętam i taką samą przyjemność bym z tego miała w każdym innym dniu. Irytują mnie zaś te czerwone serduszka wszędzie, amorki i te sprawy - ale jakoś w tym roku wyjątkowo mnie nie atakują tak bardzo.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Marcinekk 13 lut 2010, 11:11
mnie ten dzien cholernie doluje, zwlaszcza teraz. Wywalil bym z kalendarza gdyby byla opcja ;)
'Amerykański sen który się ziścił. Ale sny lubią zamieniać się w koszmary, gdy tylko odwrócisz wzrok.'

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Paranoja 13 lut 2010, 11:24
mam podejście takie jak linka :D

po /cenzura/ to komu to nie wiem, chyba nabijać kasę tym sklepikarzom co sprzedają te badziewia
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez Donkey 13 lut 2010, 14:47
Ja powim tak - mile swieto gdy jest sie zakochanym!

przez MoNiKa199 13 lut 2010, 16:56
Walentynki nie są złe, zawsze to jakiś sentyment
Dla par to wyjątkowe święto, trochę inny dzień
MoNiKa199

przez BladeM 13 lut 2010, 18:12
Na zachodzie obchodza Walentynki bo nie ma "dnia kobiet". A tak z drugiej strony to nawet uwazam to swieto za ok...nie uwielbiam ale jest ok...bo w szarym dniu codziennym czasami zapomina sie tej drogiej polowie powiedziec od czasu do czasu co ona dla nas znaczy...a w to swieto poprostu zwalniamy szalony boeg szarosci i moze troche sztucznie ale jednak przypominamy sobie co ta druga osoba dla nas znaczy.

Nie mam powodu podskakiwac z tradosci w ten dzien. Ale tez go nie neguje, jesli komus choc troche oslodzi ten zwykly szary dzien, to czemu nie.
Za bledy przepraszam z gory, bo pisze po polsku po bardzo dlugiej przerwie. Po 22 latach. Staram sie robic jak najmniej bledow, ale jesli jednak jakies sie pojawia, z gory przepraszam.

przez beatrix 14 lut 2010, 15:27
jedno z tym komercyjnych amerykańskich 'świąt', których nie cierpię, nie uznaję i nie obchodzę..
ale większość osób, które znam świętuje dzisiaj i się cieszą a ja.. mam zapas czekolady :lol:
beatrix

przez Donkey 14 lut 2010, 22:28
No i po Walentynkach..
Ja bardzo miło je spędziłam :)

przez wovacuum 14 lut 2010, 23:27
Donkey, ja rowniez spèdzilam ten dzien milo-bylismy nad morzem :D
wovacuum

przez paradoksy 15 lut 2010, 01:02
dzień jak każdy inny :mrgreen:
paradoksy

przez Paranoja 15 lut 2010, 08:58
Św. Walenty jest patronem ciężkich chorób, zwłaszcza umysłowych, nerwowych i epilepsji.

Więc jest to nasze święto kochani :D :D
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez Ridllic 15 lut 2010, 09:36
ja myśle ze nie ma nic złego jak ktośjest zakochany to naprawde wyjątkowo fajny dzien można spedzic z własnym słoneczkiem ,a jak ktoś jest sam to ma dzien na przemyslenia na ten temat a jak ktoś jest mną to nic nie mysli i tez jest dobrze .
Ridllic

przez polakita 15 lut 2010, 13:28
Mój ukochany na walentynki nic nie miał więcej do zaoferowania, oprócz własnej "kiełbaski"... ech, proza życia... jest chory (ma katar) i w ogóle nie wychodzi z domu, no ale coś wymyślić przecież można... a jego tylko jedno interesuje!
Ostatnio edytowano 15 lut 2010, 13:30 przez polakita, łącznie edytowano 1 raz
polakita

Sortuj wg