czy mówiecie lekarzowi prawdę?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: czy mówiecie lewkarzowi prawdę?

przez *Wiola* 16 sty 2010, 22:49
Myślę , ze ktoś ma tu jakąś obsesję:P Akurat mój prywatny lekarz nie ma co robić, tylko wypisuje o czym ze mną gadał i wysyła do mojego rodzinnego, a z lekami podał mi czipa,żebym się gdzieś przypadkiem nie zagubiła.

[Dodane po edycji:]

linka napisał(a):realista,
Poza tym istnieje coś takiego jak terapia o czym nie wspominasz - a to dość skuteczna metoda leczenia- więc moze warto by iść do psychologa i jemu opowiadać o rzeczach o których nie może wiedzieć twój psychiatra.

Psycholog to od razu w CIA składa raport.
Moderator

przez magdalenabmw 16 sty 2010, 23:11
Hhahaha Wiola brawo, wyjełaś mi to z ust ! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol:

'Halo, halo... rodzinny? Co nie odbierasz?! Mam już dane, była u mnie, ale to tajne... Bierze Xanax mg dziennie, zamykamy ją? Wpisz sobie w karte, jak CBŚ wpadnie zebyś nie przegapił bo nie po to dzwonię do ciebie po kazdej wizycie żebyś potem im nie powiedział ! Mów im wszystko, nie dostanie kredytu, paszportu polsatu, ulgi na komunikację miejską a społeczeństwo ją wyklnie, więc zapisuj czubka !'

:lol: :mrgreen:
magdalenabmw

przez Majster 17 sty 2010, 13:19
Nie zapominajmy, ze wątek utworzył chory czlowiek, wiec nie stawiajmy go od razu pod scianą. W kazdym razie:
1. odradzanie szczerosci przed lekarzem (zawodowym psychiatra) zwlaszcza w przypadku mysli samobojczych jest bardzo niedojrzale i nieodpowiedzialne, zeby nie powiedziec wprost: infantylne. Przeciez brak wlasciwej reakcji lekarza moze poskutkowac skuteczną próbą. Co jest lepsze? metr ziemi nad glową czy kilka miesiecy w szpitalu?
2. zycie w iluzji teorii spiskowej jest dosc typowe w urojeniach przesladowczych, maniakalnych i jesli piszecie mu o przesylaniu danych do CIA to facet moze w to uwierzyc, serio. Jak sie go czyta wyraznie widac ze on wierzy gleboko w to co sam pisze, wiec nasze odpowiedzi wywolaja w nim tylko zacietrzewienie i podniosą mu cisnienie, bez innych skutkow. On swojego zdania nie zmieni, a jeszcze uzna ze jego przesladowcy dotarli na to forum.
3. wątek ma pewne cechy prowokacji, bylbym ostrozny w polemice a autorem bo zanosi sie na trolowanie.
Pozdrawiam ;)
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *Wiola* 18 sty 2010, 00:17
Majster masz chyba sporo racji. Więc realista To CIA to żart słowo!!!!!
Moderator

Re: czy mówiecie lekarzowi prawdę?

przez lakuda 12 sty 2011, 20:42
nie zawsze ;)
lakuda

Re: czy mówiecie lekarzowi prawdę?

przez zappa 12 sty 2011, 21:07
Ja miałem myśli S i nie zamknął mnie w szpitalku a ponoć jest to obowiązek kiedy się je ma.

Nie wiem czy "chwalić" znowu mu myślami s bo będę musiał dodatkowo dodać słówka "uporczywe" i "sprawiają mi przyjemność" i istnieje ryzyku, że mnie zamknie.

Nie chwaliłem się też zdolnością zabijania myślami bo obawiałem się, że uzna mnie za niebezpiecznego dla otoczenia więc nie wszystko mówię.
zappa

Sortuj wg