Wigilia..

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Wigilia..

przez Donkey 25 gru 2009, 09:40
Ja na pasterke nie poszlam ;/ Co roku ledwo moglam wytrzymac - tak mi sie spać chciało!
Więc w tym roku odpuściłam!

przez magdalenabmw 25 gru 2009, 20:00
Skopiuje mojego posta z 'Mój dzisiejszy dzień' bo nie widziałam tego tematu.
Siema, Siema! Jak tam po Wigilii ? :mrgreen:

U mnie poszło nie 0,5 mg Zomirenu SR ale 1,5mg Zomirenu SR :mrgreen: Ale było naprawdę fajnie,bardzo sympatycznie i przyjemnie, byłam ja z chłopakiem, rodzice, siostra i wujek z ciocią. Chociaż były momenty- na początku, że już chciałam uciekać, mój facet potem mi powiedział że miałam wzrok jak obłąkana :roll:
Siedzieliśmy od 17, potem o 22 oni pojechali na Pasterkę, my poczekaliśmy z chłopakiem i ogólnie siedzieliśmy do 5 rano ale nie wiem sama po co wróciliśmy potem do domu, i jeszcze po drodze zaholowaliśmy jakiegoś taksówkarza o 5:30 rano hah :mrgreen: Z prezentów strasznie sie cieszyli wszyscy, ja też sie ciesze bo wczoraj dostałam to co widać poniżej i dziś jeszcze dostanę od rodziny chłopaka. Spałam dziś do 16 wogóle, nic nie mam w lodówce a sklepy zamknięte, a nie bardzo mi sie chce znowu do rodziców jechać 35km, jutro pojade. A to moje prezenciory:

[Dodane po edycji:]

Wogóle jaki hardcore.. Myślałam że już mam luz na te Święta, ze najwyżej do Babci tylko jutro skoczę... a tu teściowa która była na mnie śmiertelnie obrażona dzwoni do mnie..i prosi żebym jutro z Misiem przyjechała do nich (120km, dzięki Bogu że nad morzem!)-bo sie stęsknili :? xd lol
... W takim tempie to mi Zomirenów zabraknie do Sylwestra :?
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
magdalenabmw

przez iryss 25 gru 2009, 20:19
Kurcze Magda ale ty jesteś śliczna!!
Prezenty świetne szczegulnie ta bielizna. Hmm no i czapeczka.
tak się bałas a nie miałaś wsumie po co!
Czasami dopiero sekcja zwłok pokazuje że ktoś miał skrzydła...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez magdalenabmw 25 gru 2009, 20:31
To nie ja jestem na zdjęciu!!! :mrgreen: Na zdjęciu jest jakaś babka, ja mam tylko taką samą bieliznę :smile: Poza tym ta na zdjęciu ma nie fajną figurę tak na marginesie :P Ja najbardziej cieszę sie z telefonu bo mój stary sie popsuł, w dodatku już miał chyba 5lat i sie już nie nadawał do niczego.
Bałam sie i w sumie miałam trochę po co, bo aż 1,5mg musiałam zjeść a i tak na początku czułam lęk i nie mogłam nic jeść! Dopiero potem było fajnie :smile:

A teraz dalej cykam- jutro muszę tak daleko jechać i to do teściów z którymi byłam pokłócona! I znowu czuję lęk, a już myślałam że spokój będzie :evil:
magdalenabmw

przez iryss 25 gru 2009, 20:50
ooo to w takim razie przepraszam za pomyłkę.
Kiedyś miałąś takie zdjecie i jak spojrzałam to wydałaś mi się podobna no ale wychodzi na to że nie mam pamięci wzrokowej w każym razie i tak jesteś piekna.

No ja też dostałam tel. dlaczego? Bo jestem na tyle inteligentna że zapomniałam chasła do mojgo starego i nie mogłam z tym nic zrobić a skoto nowa karta to i tel. nowy.
Pamiętam kiedyś pisałaś o tej kłutni z tesciami ale może już im przeszło i zapomnieli? nie przejmuj się!!!

przez aviska 25 gru 2009, 21:16
Ale w sumie po co nowy telefon przy nowej karcie? Ja bym swojego za nic nie oddała... To sam w końcu uciekł, znaczy się zepsuł, a tyle byliśmy razem... A skoro z tym nowym się jeszcze nie możesz zbyt ogarnąć, to może wrócisz do starego?
- [...] czy ty jesteś chory na umyśle?
- Jasne.
- Jasne? Tak po prostu? Jasne, jesteś chory na umyśle?
- Każdy jest. Jeśli myślisz, że ten czy tamten nie jest wariatem, to znaczy, że mało o nim wiesz. Najważniejsze [...] jest znalezienie kogoś, kogo szaleństwo pasuje do twojego.

przez Donkey 25 gru 2009, 21:36
Magda w swieta sie trzeba godzic :)

przez scrat 25 gru 2009, 21:44
Brzmi jakbyście o chłopakach gadały a nie o telefonach :D
Przyjaciel forum

przez magdalenabmw 25 gru 2009, 21:51
Donkey- dlatego sie zgodziłam i pojade do nich chociaż nie mam ochoty znowu na benzo jechać kilka dni :-| :x
Iryss- dzięki, fajnie że Ci sie podobam ;) Ale mogłaś nową sim kupić zamiast zaraz cały telefon zmieniać, co ma telefon do karty sim? Zmieniasz kartę i tyle :P A ja wogóle ostatni roku z telefonu nie korzystałam, ostatnio tylko z takiego starego grata ale ciężko mi było go ładować i tata mi nowy sprawił :smile: Jest piękny, bardzo sie ciesze. A jutro nad morze... ech.. ale mi sie chceee...

Zaraz jade na stacje benzynową zjeść hot doga- wszystko zamknięte a ja nic do jedzenia w chacie nie mam :x A nie chce mi sie 35km jechać po jedzenie do mamy.. ale dupa.
magdalenabmw

przez aviska 25 gru 2009, 22:07
Magda, będzie doobrze ^^ A o jedzeniu trzeba było pomyśleć wcześniej, a nie tak teraz na hot dogach... Z chęcią bym Ci swoje oddała, jak słowo daję. Tylko nie wiem, czy tak majlem przejdzie ;)
- Jasne.
- Każdy jest. Jeśli myślisz, że ten czy tamten nie jest wariatem, to znaczy, że mało o nim wiesz. Najważniejsze [...] jest znalezienie kogoś, kogo szaleństwo pasuje do twojego.

przez iryss 25 gru 2009, 23:12
Wsumie nic nie ma ale jakoś tak mój juz był troche stary i za często budzik mi nawalał więc mama mi kupiła nowy. Stwierdziła ze nie moge tak sobie nie chodzić na pierwsze lekcje...

smacznego zyczę

przez aviska 25 gru 2009, 23:22
Mi budzik nie dzwoni, jak mam wyciszony dźwięk. A na noc muszę wyciszać, więc mam osobny budzik...
- Jasne.

przez scrat 25 gru 2009, 23:39
Musisz bo smsujesz w nocy?
Przyjaciel forum

przez aviska 25 gru 2009, 23:50
Też.
- Jasne.

Sortuj wg