Sylwester

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Sylwester

przez Donkey 20 gru 2009, 10:05
beatrix napisał(a):pytanie gdzie spędzę sylwestra to co rok najgorsza rzecz jaką słyszę w grudniu.. najchętniej nigdzie bym nie szła i ryczała całą noc w poduszkę ;) a jeszcze teraz dopadły mnie różne tiki, trzęsą mi się ramiona i ręce i nie wyrabiam z nerwów.. ze względu na silną presję ze strony otoczenia i chęć wyrwania się choć na chwilkę ze smutku zaproszę chyba znajomych do siebie i zorganizuję mini alkoimprezkę, w domu najbezpieczniej :roll: Donkey, zazdroszczę Ci tego morza..

Ja tez sobie zazdroszcze wiesz?
W zeszlym roku mialam okropnego Sylwestra, bylam na imprezie gdzie prawie nikogo nie znalam , wszyscy sie upili oprocz mnie ( patrzyli na mnie jak na dziwologa) jednym zdaniem - bylo okropnie. WIec mam nadzieje ze w tym roku bedzie fajnie!

przez beatrix 20 gru 2009, 17:20
Ja w zeszłym roku siedziałam sama w domu i nie żałuję. Miałam okropnego doła a impreza, na którą miałam iść okazała się być do niczego.. najchętniej spędziłabym sylwestra nad moim ulubionym szmaragdowym jeziorem ale mam nadzieję, że w tym roku wszyscy przeżyjemy sylwestra bez większych problemów i w miłym gronie ;)
beatrix

przez magdalenabmw 20 gru 2009, 18:43
beatrix napisał(a): najchętniej spędziłabym sylwestra nad moim ulubionym szmaragdowym jeziorem

Masz na myśli jezioro Szmaragdowe w Szczecinie?
magdalenabmw

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Donkey 20 gru 2009, 19:29
Tez tam bylam :)
piekne jest :)

przez magdalenabmw 20 gru 2009, 19:58
Mam do niego 10 minut autem :smile: To z takich jezior polecam Ci jeszcze Turkusowe- koło Międzyzdrojów, znajduje sie obok bunkrów do zwiedzania, jak będziesz jechać na Sylwka to masz blisko tam. Widzę Donkey że często bywasz w moich stronach.
magdalenabmw

przez Donkey 20 gru 2009, 20:21
Też byłam na jeziorem Turkusowym :)
Bardzo dobrze znam wybrzeże zaczynając od gminy Rewal konczac na Międzyzdrojach.

Jedno z ładniejszych jezior jakie widziałam to własnie Turkusowe- polecam wszystkim!

przez beatrix 20 gru 2009, 21:22
nie w Szczecinie - w Łagowie.. byłyście tam kiedyś ? woda jest szmaragdowa dlatego tak je nazywam :D
beatrix

przez Donkey 21 gru 2009, 10:08
Łagów Lubuski - jeszcze lepiej znam te rejony :)

przez agnieszka.m 21 gru 2009, 11:24
Madzia a w jakiej dzielnicy mieszkasz? Ja również mam do Szmaragdowego 10 minut (no może 15) autkiem - potwierdzam, jest przepiękne
Życie nie daje nam tego, co chcemy, tylko to, co ma dla nas — Władysław Stanisław Reymont

przez magdalenabmw 21 gru 2009, 12:16
Beatrix- w Łagowie nie byłam niestety...
Agnieszka.m- na Drzetowie koło Stoczni, 3 minuty autem do Galaxy :smile:
magdalenabmw

przez agnieszka.m 21 gru 2009, 12:25
kiedyś mieszkałam też całkiem niedaleko Galaxy, tzn. na Krzywoustego, ale nie lubię takich klimatów, drażni mnie centrum miasta i 4 lata temu wyniosłam sie pod Szczecin - ale mam do centrum jakieś pół godzinki drogi, więc w Galaxy bywam całkiem często :smile:
Życie nie daje nam tego, co chcemy, tylko to, co ma dla nas — Władysław Stanisław Reymont

przez Słowianka 22 gru 2009, 10:11
Donkey napisał(a):Łagów Lubuski - jeszcze lepiej znam te rejony :)

Lubuskie - piękne okolice,mam tam rodzinę,więc bywam często :smile:
"Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka."
Roman Dmowski

przez magdalenabmw 22 gru 2009, 13:22
Agnieszko- ja tutaj mieszkam od roku dopiero, ale to nie takie centrum, mam blisko do galaxy ale mieszkam od tej cichej strony- między Stawem Brodowskim a Stocznią :smile: I tu jest cicho i spokojnie a do centrum blisko! :smile: A swoją drogą też mieszkałam pare lat pod Szczecinem, u rodziców- 25minut autem do centrum Szczecina, to może nawet sąsiadkami byłyśmy :smile:
magdalenabmw

przez Donkey 23 gru 2009, 15:41
Ja dwa lata temu spedzalam Sylwestra w Krakowie na rynku- fakjnie bylo tylko straszniee zimno!
W ogole Krakow jest piekny. Uwielbiam to miasto.
Ma w sobie cos magicznegO!

Sortuj wg