po co Wojewódzkiemu słuchawka w uchu? (dot. "mam talent")

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: po co Wojewódzkiemu słuchawka w uchu? (dot. "mam talent")

przez yourpresident 10 gru 2009, 20:16
magdalenabmw napisał(a):Słuchawkę ma po to, aby mieć kontakt z reżyserką. To konieczność w tego typu programach na żywo.

heh, dlatego też pytałem się w pierwszym poście, czemu taki Galiński z "Tańca Z Gwiazdami" nie ma żadnej słuchawki skoro to "konieczność w tego typu programach na żywo" - nie napisałaś nic odkrywczego.

przez Majster 10 gru 2009, 20:22
Moze Galinski jest z innej planety i ma kontakt telepatyczny ze swoim statkiem bazą, ktory wisi nad Polską i kontroluje jury programu falami alfa... :D
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez magdalenabmw 10 gru 2009, 20:29
yourpresident napisał(a):
magdalenabmw napisał(a):Słuchawkę ma po to, aby mieć kontakt z reżyserką. To konieczność w tego typu programach na żywo.

heh, dlatego też pytałem się w pierwszym poście, czemu taki Galiński z "Tańca Z Gwiazdami" nie ma żadnej słuchawki skoro to "konieczność w tego typu programach na żywo" - nie napisałaś nic odkrywczego.

To tak samo jak byś zapytał dlaczego jedne babcie mają antenki na moherach, a inne nie. Odpowiedz jest prosta :
Bo jedne tego potrzebują ( babcie radia Maryja ściągają sygnał od ojca dyrektora, a Kuba ściąga sygnał od ojca dyrektora z reżyserki) a inne nie (tak jak Galiński).

Kuba ma jeden głos tak jak reszta. Agnieszka ani Gośka nie mają słuchawki, a jeśli one są na TAK a Kuba na NIE to ten ktoś i tak przechodzi. Wiec nie rozumiem gdzie tu spisek.
magdalenabmw

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Nocka 10 gru 2009, 20:30
Ridllic napisał(a): a ja będę obstawał za tym ,że to łącze z cywilizacją pozaziemską jak myślicie :?:

:mrgreen:

jestem za :D
Patrzeć poprzez mrok i widzieć
Dostać więcej niż dziś mam
Cały w sobie krzyk wykrzyczeć
Z losem wygrać w to w co gram
Żebym poczuć mógł jak się czuje Bóg

http://www.youtube.com/watch?v=mksboDiArm0

przez Majster 10 gru 2009, 20:34
Albo z agentami KGB, CIA, lub siepaczami Stasi, Securitate albo GRU, bylymi nazistami ktorzy ukryli sie gdzies w gorach Argentyny, sami widzieliscie przeciez jak wystepowal kiedys na koniu w jakichs górach i nadawal szyfrem: nikt go wtedy nie rozumial i musial wciąż powtarzac jakies hasła :D
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez Nocka 10 gru 2009, 21:16
Majster napisał(a):Albo z agentami KGB, CIA, lub siepaczami Stasi, Securitate albo GRU, bylymi nazistami ktorzy ukryli sie gdzies w gorach Argentyny, sami widzieliscie przeciez jak wystepowal kiedys na koniu w jakichs górach i nadawal szyfrem: nikt go wtedy nie rozumial i musial wciąż powtarzac jakies hasła :D

no co ty jakby to bylo to to on w TV nie mial by szans takie kontakty to on musialby ukryć bardziej i ten mikrofon musiałby miec np. ........ a nie powiem
Patrzeć poprzez mrok i widzieć
Dostać więcej niż dziś mam
Cały w sobie krzyk wykrzyczeć
Z losem wygrać w to w co gram
Żebym poczuć mógł jak się czuje Bóg

http://www.youtube.com/watch?v=mksboDiArm0

przez magdalenabmw 10 gru 2009, 21:36
A ja Kubę uwielbiam, bo mózg to największy afrodyzjak dla mnie :smile:
magdalenabmw

przez Majster 10 gru 2009, 21:54
A preferujesz z kapustą czy na slodko?

przez Conrado31 22 wrz 2010, 19:44
hmm.. po mojemu to ta słuchawka jest dla kontaktu z ekipą zapijaczonych w trupa copywrighterów i inszych tekściarzy. Siedzą, wala tanie jabole i podrzucają mu teksty na poczekaniu.

Foremka natomiast to już szczyt intelektualnej bezradności. Pamiętam jak kiedyś powiedziała pewnemu zespolikowi, który używał niestandardowego instrumentarium tzn: szlifierki itp. + gitary, ze są szalenie oryginalni i jak ktoś coś takiego zrobi po nich to już epigonem ich będzie. No może ona nie zna słowa epigon, ale sens wypowiedzi był taki właśnie.
I oczywiście krew mnie zalała. Moi ulubieńcy Einsturzende Neubauten robili przecie odważniejsze rzeczy w latach 80-tych, nie tylko z pomocą szlifierki tarczowej. Pozdrowienia dla wytrawnej znawczyni muzyki pani F. Ale, że Wojewódzki, jako w sumie krytyk muzyczny, na to nie zareagował, to już jest zastanawiające.
Tania rozrywka, nic więcej..
Ostatnio edytowano 22 wrz 2010, 19:55 przez shadow_no, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Łomatko ale żeś stary temat odgrzał. :D

przez Misiek_NL 22 wrz 2010, 19:46
Żeby wiedział co ma mówić i robić ;)
Misiek_NL

przez Ola55 10 paź 2010, 12:39
Bo przez tą słuchawkę dostaje informacje z reżyserki
„Nie ma większej tragedii człowieka od tej, jak nie umie przyjąć szczęścia z obawy przed kolejnym ciosem”

Sortuj wg