po co Wojewódzkiemu słuchawka w uchu? (dot. "mam talent")

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

po co Wojewódzkiemu słuchawka w uchu? (dot. "mam talent")

przez yourpresident 06 gru 2009, 05:02
witam.

zależy mi na obiektywnym podejściu do tematu, więc piszę o tym tutaj (za co z góry pardon), a nie na przykład na jakiejś stronie fanów programu (oficjalna też odpada, bo za duży tam ruch).

żeby skumać o czym piszę, musicie sobie wyobrazić, że oglądacie nie "mam talent", a "taniec z gwiazdami" (tak btw to reżyserem [tak, "reżyserem programu", tak się dokładnie nazywa ta funkcja] jednego i drugiego przedsięwzięcia jest ta sama osoba - Wojtek Iwański).

i tak. mamy dwoje prowadzących (Gąsu & Skrzynecka w przypadku TZG / Propok & Hołownia w przypadku MT). kończy się czyiś występ (występ pary "celebrytów" w przypadku TZG / występ "kogoś z ulicy" [nie obrażając nikogo] w przypadku MT). prowadzący podchodzą (a raczej podchodzi, jeśli mowa o TZG, bo "Skrzynka" czeka już tam gdzie ma czekać) do jury (czwórka jury w przypadku TZG / trójka jury w przypadku MT) i Gąsu - który tak btw ZAWSZE (jeśli na przykład taka "Czarna Mamba" się o to pyta) informuje ile-dany-członek-jury-ma-czasu oraz kiedy musi skończyć on swój wywód - prosi wszystkich o zdanie, od lewej do prawej, gdzie na końcu wypowiada się Piotr Galiński (ten łysy), ALE... ze słuchawką w uchu. - nie wydałoby się Wam to co najmniej... dziwne?

więc ponowię pytanie - po co Wojewódzkiego słuchawka w uchu w czasie półfinałów MT transmitowanych na żywo (ze studia tvn), gdzie z reguły to właśnie w Jego rękach jest los jakiegoś uczestnika (grupy uczestników), którzy tradycyjnie zajęli egzekwo 2. miejsce w danym odcinku i czekają, co "Kubek" zrobi z nimi dalej?

Re: po co Wojewódzkiemu słuchawka w uchu? (dot. "mam talent")

przez shadow_no 06 gru 2009, 05:24
Żeby miał kontakt z bazą, albo jak wokalista słabo śpiewa to włącza MP3?
Albo to nie słuchawka tylko aparat słuchowy.

Pytanie z cyklu zgaduj, to zgaduje. ;)
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Majster 06 gru 2009, 09:15
Dokladnie, mi tez wpadla od razu ta znana komedia: kontakt z bazą, nic innego, tylko z wlasnym mozgiem nie ma kontaktu :DD Chociaz w sumie Wojewodzki to jeszcze jeszcze, gorzej z Foremniak, ktora tam jest ni z gruchy ni z pietruchy, jej taka sluchawka bardziej by pasowala, no i pewnie bylaby pomocna.
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez betty_boo 06 gru 2009, 09:55
dokładnie , dla mnie foremka w tym programie też jest kompletną pomyłka , nie ma nic do powiedzenia i jest mdła i bez ikry przy pozostałych dwóch jurorach, szczególnie przy chylińskiej, jako że w kontrście z kobietą widać to jej nieokreślenie i brak inwencji twórczej.

a jak Wam sie podoba wynik wczorajszego finału?

przez linka 06 gru 2009, 11:17
Słuchawka to jest kontakt z ze studiem reżysera.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Ridllic 06 gru 2009, 16:00
te programy to jest nieporozumienie nie tylko Foremka ;) a ja będę obstawał za tym ,że to łącze z cywilizacją pozaziemską jak myślicie :?:

:mrgreen:
Ridllic

przez al_bundy123 06 gru 2009, 17:31
moim zdaniem Foremniak i tak wypada o niebo lepiej niż Weronika M.P. w YCD. A programy są po to żeby jury mogło zarobić przecież to widać gołym okiem i nie tylko w Polsce że najlepiej wychodzą na tym sędziowie :]
Pozdrawiam G
al_bundy123

przez bunny_wrrr 06 gru 2009, 18:27
ja mysle ze kuba po prostu lubi w ucho :mrgreen:
you can't get rid of your fears...but you can learn to live with them
Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
ExModerator

przez agusiaww 06 gru 2009, 19:29
Tez widzialam te sluchawke i mysle ze jest po to zeby miec kontakt ze studiem rezysera, bo Kuba czesto mowi do innych jurowrow skoncza gadac bo nie ma czasu, pewnie mu to ze studia przekazuja :)
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Majster 06 gru 2009, 20:18
Sugerujecie ze on jest zdalnie sterowany? Mi bardziej Foremniak wyglada na urwane łącze komunikacyjne.. Chylinska ewidentnie sterowania nie potrzebuje, ma tej energii chyba w nadmiarze, moze to ona steruje Wojewodzkim? Foremką by nie mogla, bo są kompletnie niekompatybilne..
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez Ridllic 06 gru 2009, 20:54
to jest na pewno implant obcych :!:
Ridllic

przez yourpresident 06 gru 2009, 20:54
moje pytanie było pytaniem jetojycznym... powiem tylko tyle, że "mam talent" to nie są - jak większość osób myśli - jakieś zawody... tylko program KOMERCYJNY... wiem, że Ameryki nie odkryłem, ale chyba nie wszyscy zdają sobie sprawę, co to oznacza... esemesy sresy...

przez Majster 06 gru 2009, 21:47
Przeciez wiemy :D Zauwazyles zapewne, ze wszyscy tu traktuja w swoich wypowiedziach cala ekipe programu z przymruzeniem oka ;)

przez magdalenabmw 09 gru 2009, 19:35
Słuchawkę ma po to, aby mieć kontakt z reżyserką. To konieczność w tego typu programach na żywo. I to nie Kuba w MT wybierał uczesnika jednego z dwóch który przechodził dalej- Kuba miał jeden głos, tak samo jak Gośka czy Agnieszka. Gość musiał mieć 2:1 miniumum aby przejść. Więc jeśli Kuba był za panem X, a Gośka i Agnieszka za panem Y to i tak przechodził pan Y.
magdalenabmw

Sortuj wg