Co Ci się dziś przyśniło ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Co Ci się dziś przyśniło ?

przez Goldielocks 24 kwi 2010, 13:58
Natascha napisał(a):
wiola173 napisał(a):Ja bym to tak zinterpretowała: Miałaś zaplanowane życie, ale wydarzyło się coś , co Ci te plany zburzyło, próbowałaś wrócić do ich realizacji , ale ciągle cos Ci przeszkadzało i ciągle się od nich oddalasz.

Jest cos w tym?

Wiola niestety wszystko się zgadza :? .

Goldielocks, nie wierzę w senniki. ;)

Natascha - no wiadomo, nie każdy musi wierzyć. ;) Mnie interesuje bardziej sama symbolika niż prawdopodobieństwo nadchodzących życiowych zmian... Taki sceptyk ze mnie. :smile:
" [...] Historia Dziewczynki o Złotych Kędziorach nie ma szczęśliwego zakończenia. Próby odkrycia, co jest dla niej odpowiednie, kończą się tak, jakby przebudziła się ona ze złego snu - po czym dziewczynka ucieka... [...] "

Bruno Bettelheim, Cudowne i pożyteczne...

przez magdalenabmw 24 kwi 2010, 14:16
Goldielocks napisał(a): Magda - symbolika snu, jak dla mnie, wiąże się bardziej z naszą podświadomością niż ewentualnym spełnieniem się sytuacji wyprojektowanej w czasie snu. Może obawiasz się, że coś złego stanie się Twoim najbliższym?

Strach przed śmiercią i chorobą to moja największa bolączka. Niczego bardziej się nie boję.
magdalenabmw

przez Goldielocks 24 kwi 2010, 14:24
magdalenabmw napisał(a):
Goldielocks napisał(a): Magda - symbolika snu, jak dla mnie, wiąże się bardziej z naszą podświadomością niż ewentualnym spełnieniem się sytuacji wyprojektowanej w czasie snu. Może obawiasz się, że coś złego stanie się Twoim najbliższym?

Strach przed śmiercią i chorobą to moja największa bolączka. Niczego bardziej się nie boję.

Ja też... Tak zaczęła się, wiele lat temu moja NN. :(
" [...] Historia Dziewczynki o Złotych Kędziorach nie ma szczęśliwego zakończenia. Próby odkrycia, co jest dla niej odpowiednie, kończą się tak, jakby przebudziła się ona ze złego snu - po czym dziewczynka ucieka... [...] "

Bruno Bettelheim, Cudowne i pożyteczne...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *Wiola* 24 kwi 2010, 14:34
Ja w senniki tez nie wierzę:) Trochę na terapiach się spotkałam z interpretacjami , więc takie wnioski wyciągnęłam z Nataschy snu. Jak się zgadza to się cieszę,że trafiłam:) Zresztą mnie prześladuje podobny. Zawsze się spóźniam na pociąg(autobus) i nie mogę się spakować tyle mam gratów. Więc myślę ,że chodzi o to ,że mam za dużo przeżyć i ciągle nie mogę ich ogarnąć, no a życie sobie ucieka.
Moderator

przez Roberrrto 28 cze 2010, 20:47
Śniło mi się, że leżałem w szpitalu, na oddziale położniczym (???), ale dali mi przepustkę, bo na jakiejś uczelni miałem dać jakiś wykład.
Roberrrto

przez Anja01 28 cze 2010, 22:49
We śnie chciałam popełnić samobójstwo ale potem zrobiło mi się żal życia i odstąpiłam... To chyba dobrze :105:
Wojownik Światła, nadal w mroku

Jeg har makt til og drepe og a gi liv, odelegge og fornye. Hvem er jeg? Jeg er kjaerlighet

przez zrozpaczona20 28 cze 2010, 22:53
Dzisaj akurat nic mi sie nie śniło :D
zrozpaczona20

przez Roberrrto 01 lip 2010, 12:39
Że kaloryfery zaczeły grzać. Co przy aktualnej pogodzie wskazuje na daleko idące zaburzenia emocjonalne... :)
Roberrrto

przez Natascha 02 lip 2010, 23:31
Śniło mi się, że miałam kibel na środku pokoju- nie wiem co to ma niby znaczyć :bezradny:
Natascha

przez brokenwing 02 lip 2010, 23:49
hi hi kibel :D

ja mam straszny galimatias w snach . I szybko zapominam .Ostatni który pamiętam jest z lutego może marca .
Śniło mi się ,że ktoś na mnie czeka w domu ...to był zajefajnie przyjemny sen
brokenwing

przez Korba 04 lip 2010, 20:30
śniły mi się wampiry - za dużo True Blooda :mrgreen:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Roberrrto 18 lip 2010, 10:20
Śniło mi się, że miałem imieniny i byłem w Chinach. Świętowałem z jakimiś chińczykami, a potem szwendałem się po tym chińskim mieście, dziwnie podobnym do mojego. Wróciłem do domu-wciąż w Chinach. Rodzice mieli gości, był jakiś alkohol. Zacząłem się bać, tak jak w dzieciństwie. W moim pokoju 2 letni synek moich przyjaciół złożył mi życzenia, wręczył prezent. Przyszła noc. Nie mogłem spać. Nagle w moim pokoju dużo ludzi. Między innymi moja terapeutka. Kilka razy coś do mnie mówiła, ale ja jej nie słychałem. Za którymś razem jej powiedziałem,że słuch mi chyba szwankuje,bo nie wiem co ona do mnie mówi. Obraża się na mnie. Potem ludzie znikają, a ja szukam w regale (?) synka przyjaciół. Znajduję go w moim łóżku, nie żyje. Ktoś mi mówi, że w Chinach żywi śpią ze zmarłymi...
Roberrrto

przez *Monika* 28 lip 2010, 22:50
MIałam parę wątków w śnie dzisiaj:

-śniła mi siemoja mama, która nagle znalazła sie na balkonie jednej z moich nauczycielek i wołała z balkonu jej wnuczkę. Ta nauczycielka była zła,ze mama zaczepia jej wnuczkę. A potem nie wiem jak sie to stało, ja to dziecko wzięłam do domu, okazało się,że jest niepełnosprawne,że ma coś z nogami. Te nogi jakby były giętkie w kolanach. Byłam ździwiona,że jak je brałam to było maleńkie, potem nagle było większe.

- potem jechaląm na jakimś motorku, wyjezdzałąm od siebie z domu, a po przeciwnej stronie ulicy dostrzegłam faceta i babkę, facet do mnie podszedł, o coś zapytał, a ja dostrzegłam,że on mi coś chce zrobić, tak jakbym się go przestraszyła, obudziłam się nagle.

Jak otworzyłam oczy to na jawie wymyślałam szczęśliwe zakonczenie snu z facetem...tzn. zastanawiałam się co zrobić,zeby tata uchwycił tego złego faceta, zmieniałam, tworzyłam zakończenie i bieg snu.
Obrazek
Główny Moderator

przez chojrakowa 29 lip 2010, 20:28
Śniło mi się, że mój chłopak przyjechał do mnie totalnie sfukany a ja siedziałam i płakałam, wyłam jak pies, bo obiecał mi...
To było baaardzo dawno temu, czasy w których się jeszcze nie znaliśmy, ale ja wiem jaki to głód, a teraz mi sie to śni po nocach.
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

Sortuj wg