Co Ci się dziś przyśniło ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Co Ci się dziś przyśniło ?

przez Paranoja 06 mar 2010, 12:44
śniło mi się, że był jakiś kataklizm i znalazłam się we wodzie. jakieś morze czy coś, zaczęłam reszcie która tam była móić, że zanim nas uratują to starajmy się płynąć do brzegu. nie wiem czy dopłynęłam ale znalazłam się w tirze/autobusie, który wiózł nas na wycieczkę trasa jakąś bprzez jakąś pustynie czy coś i mieliśmy jechać przez jakiś słynnt most prezygenta, który niestety został w części urwany, żeby w ogóle się tam dostać to musieliśmy jakimś piratom zapłacicć 900 czegoś tam.....
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez gabusia57 31 mar 2010, 20:37
Mnie często śni się moja zmarła w zeszłym roku matka, mój wujek, babcia, ciotka --wszyscy zmarli. W ogóle od czasu śmierci mamy pogłębiła się moja depresja. I to przez przez mamę przechodzę przez różne koszmary, omamy, zwidy, lęki itp. Już nie pamiętam kiedy miałam jakiś spokojny sen, niestety.

przez kari21 16 kwi 2010, 18:08
Mnie sie dzisiaj snilo ze kolezanka z zajec byla w domu u moich rodzicow (dom byl inny niz w rzeczywistosci) siedziala z laptopem i nagle pokazala mi co sciagnela z neta. Byl to krociotki filmik jak moj ojciec uprawia seks z jakas lafirynda i smiala sie z tego. Przyszla moja siostra i to zobaczyla i wymyslilysmy razem taka akcje zeby mama przez przypadek to zaobaczyla. Obejrzala to i zaczela plakac ale zaraz zaczela zaprzeczac ze to tata. Tata byl przy tym, my z siostra ucieklysmy bo balysmy sie go, on sie rozzloscil i tez zaczal zaprzeczac... I dokladnie nie pamietam ale chyba mame pozniej to podniecilo i zaczeli uprawiac jakas orgie przy tym filmie :shock: . Wole juz tego nie wspominac

Nie wiem czemu mi sie to snilo, ogolnie to moje sny zawsze sa dziwne i zazwyczaj po przebudzeniu nic nie pamietam, tylko pozniej przypominaja mi sie. Moj ojciec chyba kiedys zdradzal mame ale ostatnio o tym nie myslalam ;) Ostatnio tez wzielam 2 hydroxizyny bo mialam atak (nie bralam lekow od 4 lat)zasnelam i mialam fajny sen i wtedy zdalam sobie sprawe ze to nowosc w moim zyciu :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Anja01 22 kwi 2010, 13:46
Za szybko się obudziłam i nie wszystko pamiętam. Były tam pająki, policjantka z kimś się całowała i jeden z wpisów na tym forum był zablokowany i tylko ja mogłam w nim pisać :mrgreen:
Wojownik Światła, nadal w mroku

Jeg har makt til og drepe og a gi liv, odelegge og fornye. Hvem er jeg? Jeg er kjaerlighet

przez Natascha 22 kwi 2010, 15:03
Jakiś dziwny, nieprzyjemny sen.
Wsiadłam w tramwaj, który nie wiedzieć czemu wywiózł mnie za miasto. Czekałam aż będzie przystanek zeby wysiąść i zawrócić ale tramwaj zatrzymał się dopiero w szczerym polu, gdzie nawet przystanku nie było. Szłam więc z powrotem trzymając się szyn...a te w pewnym momencie znikły. Znalazłam się na jakimś dziwnym odludziu i doszłam w końcu do czegoś w rodzaju wsi.
Zapukałam do wiejskiej chałupy i zapytałam jak mogę wrócić do miasta. Niezbyt sympatyczna kobieta pokazała jakiś kierunek, który już zupełnie wywiódł mnie w pole. Później spotkałam chłopaka i spytałam jego. Powiedział, że mnie zaprowadzi. I zaprowadził ... do jakiejś opuszczonej rudery.
Na miejscu poszczuł mnie trzema czarnym ... azjatyckimi świniami (takimi, jakie w dzieciństwie widziałam we wrocławskim ZOO). Świnie goniły mnie z przeraźliwym kwikiem...
Obudziłam się ciesząc, ze to tylko sen.
Natascha

przez Sorrow 22 kwi 2010, 20:11
Kupiłem Fallout'a 3 i mi się spodobał. Czuję się brudny :cry: ...

przez Goldielocks 24 kwi 2010, 12:39
Mi po raz kolejny śniło się, że w parku przed moim domem całkiem fajni faceci XD grali w siatkówkę. Jakoś tak cały czas zdarzało się, że piłka wpadała do mojego mieszkania. Więc wyrzucałam im ją z powrotem... Ale potem jak kolejne piłki wpadały przez okno, postanowiłam im już ich nie oddawać buhehehe. Bo zaczęło mnie to wkurzać... No i się cieszyłam - "o ile mam teraz piłek!", a że lubię grać w siatkówkę... :mrgreen:

[Dodane po edycji:]

Natascha napisał(a):Jakiś dziwny, nieprzyjemny sen.
Wsiadłam w tramwaj, który nie wiedzieć czemu wywiózł mnie za miasto. Czekałam aż będzie przystanek zeby wysiąść i zawrócić ale tramwaj zatrzymał się dopiero w szczerym polu, gdzie nawet przystanku nie było. Szłam więc z powrotem trzymając się szyn...a te w pewnym momencie znikły. Znalazłam się na jakimś dziwnym odludziu i doszłam w końcu do czegoś w rodzaju wsi.
Zapukałam do wiejskiej chałupy i zapytałam jak mogę wrócić do miasta. Niezbyt sympatyczna kobieta pokazała jakiś kierunek, który już zupełnie wywiódł mnie w pole. Później spotkałam chłopaka i spytałam jego. Powiedział, że mnie zaprowadzi. I zaprowadził ... do jakiejś opuszczonej rudery.
Na miejscu poszczuł mnie trzema czarnym ... azjatyckimi świniami (takimi, jakie w dzieciństwie widziałam we wrocławskim ZOO). Świnie goniły mnie z przeraźliwym kwikiem...

Idealny do interpretacji sen. Polecam sprawdzenie głównych motywów w senniku - tramwaj, szyny, wieś, pukanie, pytanie o drogę, świnie. Pozdrawiam. :mrgreen:

Często sama zaglądam do sennika, i okazuje się, że te sny wcale nie są tak bezsensowne jakby się mogło wydawać. :)
" [...] Historia Dziewczynki o Złotych Kędziorach nie ma szczęśliwego zakończenia. Próby odkrycia, co jest dla niej odpowiednie, kończą się tak, jakby przebudziła się ona ze złego snu - po czym dziewczynka ucieka... [...] "

Bruno Bettelheim, Cudowne i pożyteczne...

przez *Wiola* 24 kwi 2010, 13:13
Natascha napisał(a):Jakiś dziwny, nieprzyjemny sen.

Ja bym to tak zinterpretowała: Miałaś zaplanowane życie, ale wydarzyło się coś , co Ci te plany zburzyło, próbowałaś wrócić do ich realizacji , ale ciągle cos Ci przeszkadzało i ciągle się od nich oddalasz.

Jest cos w tym?
Moderator

przez magdalenabmw 24 kwi 2010, 13:16
I wczoraj i dzisiaj śniła mi się śmierć najbliższych mi osób. Najgorsze koszmary. Nie wiem czemu mam takie sny, może przez tą całą żałobę... :-|
magdalenabmw

przez *Wiola* 24 kwi 2010, 13:19
magdalenabmw napisał(a):I wczoraj i dzisiaj śniła mi się śmierć najbliższych mi osób. Najgorsze koszmary. Nie wiem czemu mam takie sny, może przez tą całą żałobę... :-|

Nie wiem jak to od strony psychologicznej, ale wiesz co mówią: że jak Ci się śni ,że ktoś umrze - to będzie długo żył:)
Moderator

przez magdalenabmw 24 kwi 2010, 13:22
Ponoć to jest tak, że jeśli moja śmierć by mi się przyśniła to wtedy oznacza że będę żyć długo. Ale mi się śniła śmierć moich bliskich, i to dwie noce z rzędu. Okropność, bardzo realistyczne :cry:
Właśnie czytam że sen w którym jest śmierć naszych bliskich oznacza chrzest lub małżeństwo, bo to są dwa duże cele życia, czy jakoś tak :? W sumie by się zgadzało, bo chcę się chajtnąć we wrześniu, choć nie na 100% to jest... Hmm...
magdalenabmw

przez Paranoja 24 kwi 2010, 13:49
znów praca, znów ten stan kiedy nie mam sił, a moje cialo jest jakby pozbawione mięśni. Leżę na ulicy wtedy i nie mogę się podnieść.
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez Goldielocks 24 kwi 2010, 13:54
Paranoja - życie Cię przygniata - tak myślę. Sen chyba to właśnie pokazuje.

Magda - symbolika snu, jak dla mnie, wiąże się bardziej z naszą podświadomością niż ewentualnym spełnieniem się sytuacji wyprojektowanej w czasie snu. Może obawiasz się, że coś złego stanie się Twoim najbliższym?
Ostatnio edytowano 24 kwi 2010, 13:56 przez Goldielocks, łącznie edytowano 1 raz
" [...] Historia Dziewczynki o Złotych Kędziorach nie ma szczęśliwego zakończenia. Próby odkrycia, co jest dla niej odpowiednie, kończą się tak, jakby przebudziła się ona ze złego snu - po czym dziewczynka ucieka... [...] "

Bruno Bettelheim, Cudowne i pożyteczne...

przez Natascha 24 kwi 2010, 13:55
wiola173 napisał(a):Ja bym to tak zinterpretowała: Miałaś zaplanowane życie, ale wydarzyło się coś , co Ci te plany zburzyło, próbowałaś wrócić do ich realizacji , ale ciągle cos Ci przeszkadzało i ciągle się od nich oddalasz.

Jest cos w tym?

Wiola niestety wszystko się zgadza :? .

Goldielocks, nie wierzę w senniki. ;)
Natascha

Sortuj wg