Co Ci się dziś przyśniło ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Co Ci się dziś przyśniło ?

przez paradoksy 15 lut 2010, 14:26
Rani napisał(a):Dziś śniło mi się, że rzuciłam starą robotę w cholerę i zostałam prywatną nauczycielką dzieci sułtana.

dobre, dobre :mrgreen:

od kiedy Lerivon na mnie mniej działa nie mam snów lub ich całkowicie nie pamiętam :-|
paradoksy

przez chillchasm 15 lut 2010, 14:41
O rany, mi się dziś śniło, że z kumplami próbowaliśmy zbudować samochód z piasku (na pustyni, w miejscu, które pustynią być nie powinno)
ale dopadła nas burza piaskowa, która była tak cholernie straszna! udało nam się schronić w domu, ale i tak nie było bezpiecznie. brrrr! naprawde nieciekawy sen
chillchasm

przez Anja01 01 mar 2010, 23:04
A mnie się śnił Scroll, że myl twarz w małej, plastikowej, niebieskiej miseczce ^^ Całkiem przyjemny sen :)
Wojownik Światła, nadal w mroku

Jeg har makt til og drepe og a gi liv, odelegge og fornye. Hvem er jeg? Jeg er kjaerlighet

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez VasqueS 02 mar 2010, 16:35
Nic mi się nie śni już przez kilka dni a by się przydało bo dziś terapia :)
VasqueS

przez *Monika* 03 mar 2010, 01:45
vasques

Też analizujecie sny czasem na terapii?
Jaki to typ terapii?

A mi sieśiło przedwczoraj,ze zachorowalam na raka kręgosłupa, takie guzy, chyba z sześc ich miałam obok kregów na plecach i no i byłam w szpitalu. A tam był taki lekrz, któremu się podobalam. Dla mnie też był atrakcyjny.Spotykaliśmy się w tajemnicy, ale nie wiem, nie pamietam dlaczego. Chyba byl w związku. Taki niewytlumaczalny dla mnie sen. Nie wiem jak się skończył, ale napewno była jakas nadzieja na wyleczenie.
Obrazek
Główny Moderator

przez VasqueS 03 mar 2010, 01:51
Monika1974, To oczywiście typ terapi psychoanalitycznej według mnie najlepsza jeśli rozumiesz na czym ona polega :)
VasqueS

przez Paranoja 03 mar 2010, 02:11
miałam dziś sen, ale nie pamietam już go.
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez bliksa 03 mar 2010, 11:18
śniło mi sie , ze mi garsciami włosy wypadaly :?
Są takie chwile, w których człowiek przytuliłby się nawet do jeża.
Przyjaciel forum

przez 12345 03 mar 2010, 21:00
mi się śni tysiąc dziwnych sytuacji z dnia codziennego,później rano jak wstaję nic nie pamiętam,a jak jestem w szkole to przypominają mi się strzępki tych snów i zastanawiam się czy to mi się śniło czy zdarzyło się naprawdę. coś ze mną nie tak? (ryzykowne pytanie...)

przez *Monika* 04 mar 2010, 00:08
VasQues

MOja terapia psychodynamiczna polega na analizie stanów emocjonalnych przytaczanych "tu i teraz",, albo na analizowaniu stanów, które miałam w danej sytuacji.
Przychodzę, babka pyta co słychać, a ja wywlekam najczęsciej to co zdarzyło się ostatnio po terapii.I zaczyna siędialog, lub monologi, moje i Jej.Ona zadaje pytania , albo stymuluje moje myślenie, jest cięzko ogólnie.Ale w ten sposób Ona poznaje moje mechanizmy, wzorce zachowań, wiąze je z wcześniejszymi, a do mnie to wszystko dochodzi po terapii.Czasami nie wiem czy dobrze sobie coś uświadomilam.Idąc ponownie nawiazuje do ostatniego tematu i znów sie zaczyna......
W poniedziałek wyszłam zadowolona, podbudowana,że wiem w czym jakis mój problem tkwi, ale potem w domu biję sie z myślami, konfrontując to z rzeczywistością. Jestem ciągle zmęczona.
I niecierpliwa. Zła ,żeby nie powiedziec,że wrQrw...na na granic możliwości..na siebie, na wszystko i wszystkich, uaktywniła się ostatnio złość. Wcześniej nie zauważałam tej emocji, a ona chyba u mnie góruje.I jestem surowa wobec siebie......a moze się mylę.........?

Napisz proszę jak to u Ciebie wygląda.
Obrazek
Główny Moderator

przez magdalenabmw 04 mar 2010, 21:10
Raz miałam bardzo ciekawy sen. Straszny koszmar. Wybudziłam się zlana zimnym potem. Obok mnie leżał mój chłopak z laptopem na kolanach i oglądał jakiś horror. Opowiedziałam mu mój sen, razem z dialogami, a on mi na to że TE SAME sceny leciały w filmie. Mój mozg je odbierał, przetwarzał i robił mi koszmar senny. Mój facet świetnie sie bawił oglądając jak mordercy gonią kobietę, szkoda tylko że w tym samym czasie je tym mordercom uciekałam !
Byłam mu bardzo wdzięczna!

I często rano mam tak, że psyche mi sie już obudzi a ciało nie, szczególnie rano, jestem wtedy sparaliżowana i przerażona. Nienawidzę tego!
magdalenabmw

przez VasqueS 04 mar 2010, 21:17
Monika1974, U mnie to jest dialog ale zazwyczaj jak wchodzę to o nic nie pyta tylko ja mówię co chce i na tym to polega że poruszam tematy jakie ja zacznę ona też czasem coś zaczyna :)
Sny analizujemy gdy są
No i najważniejsze pani terapeutka mi nigdy nie radzi ona zachowuje moją niezależność
VasqueS

przez *Monika* 04 mar 2010, 23:47
Vasques

U mnie też jest podobnie.
A długo sie terapeutyzujesz? Z czym sie borykasz?
Obrazek
Główny Moderator

przez VasqueS 05 mar 2010, 00:18
Monika1974, Ja mam nerwicę lękową i depresję
Na terapię chodzę od 1,5 miesiąca
VasqueS

Sortuj wg