Co Ci się dziś przyśniło ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Co Ci się dziś przyśniło ?

przez magdalenabmw 10 gru 2009, 17:22
Śniło mi się, że wypadają mi zęby. I strasznie płakałam że je tracę, że 'jak ja wyglądam'....
magdalenabmw

przez bliksa 11 gru 2009, 13:57
mi się śniło dzis, ze mialam pierscionek zareczynowy na palcu, sprawdzilam w senniku a tu... ciach... rychły ślub 8)
Są takie chwile, w których człowiek przytuliłby się nawet do jeża.
Przyjaciel forum

przez magdalenabmw 11 gru 2009, 14:09
Noooo Bliksa... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: A idą Święta i Sylwek, miłe okazje do zaręczyn :smile: <na co sama liczę w duchu....>
magdalenabmw

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *Monika* 11 gru 2009, 14:40
A mi przedwczoraj sie snilo,ze jestem w ciazy!

Co to oznacza?
Sennik moj jest niedokladny. Nie jestem zamezna :-)
Obrazek
Główny Moderator

przez bliksa 11 gru 2009, 14:42
Monika1974, ciąża :

# kiedy ją zauważysz - znak to, że nadejdą nowiny
# widzieć kobietę w ciąży - szczęście materialne
# być w ciąży - spełnią się Twoje marzenia
Są takie chwile, w których człowiek przytuliłby się nawet do jeża.
Przyjaciel forum

przez magdalenabmw 11 gru 2009, 14:43
Ja sie boję tych wypadających zębów, każdy chyba wie co one oznaczają. Śmierć.
Przeraził mnie ten sen nie na żarty.

ciąża -
* kiedy ją zauważysz - znak to, że nadejdą nowiny
* widzieć kobietę w ciąży - szczęście materialne
* być w ciąży - spełnią się Twoje marzenia
* dla mężczyzn - przenosisz swoje własne plany na nowy obiekt

Nowe plany i nadzieje, które dojrzewają w nas i zostają w końcu urzeczywistnione.

:smile:
magdalenabmw

przez *Monika* 11 gru 2009, 14:51
bliksa i Magdo!

Dziękuje....chociaż raz cos pozytywnego:-)
Obrazek
Główny Moderator

przez solipsea 11 gru 2009, 19:26
Miałam wybitnie chory sen... Okazało się w nim, że ja i siostra mamy jeszcze 3 siostry. Jedna z nich była jakaś dziwna... Siedziała tylko w swojej komnacie (tak komnacie :), w oczekiwaniu na swojego niedoszłego kochanka. Potem stało się coś dziwnego... Dziewczyna dowiedziała się, że siostry ją obserwują i uniemożliwiają jej spotkanie z kochankiem. Potem zniknęłyśmy my dwie (jako te postacie we śnie) i te dwie pozostałe siostry. Jednak, ja i siostra byłyśmy w tym śnie jako obserwatorki, tzn. my jako my prawdziwe, nie jedne z sióstr (wiem, wiem zakręcone to). Później chciałam przedostać się do domu i sprawdzić, co tak na prawdę się stało. Znalazłam kartkę, na której nic nie było, była pusta... Wzięłam w dłoń ołówek i zamalowałam kartkę... Na obrazku ukazały się cztery przerażone postacie... a potem się obróciłam i zobaczyłam ta przerażająca dziewczynę, stojącą tuż za moimi plecami... i end.
Nie wiem już sama czy to po tych lekach mi tak wali, bo już sama nie wiem... Pozdrawiam was :):)
solipsea

przez *Monika* 11 gru 2009, 22:09
solipseo!

Dobry terapeuta z cala pewnoscia rozszyfrowalby Twoj sen.

[Dodane po edycji:]

Pewnie snia Ci sie Twoje obawy, lęki, to o co sie boisz ...to co nosisz w podswiadomosci, a sobie tego jeszcze nie uswiadomilas.
Moja terapeutka zawsze jak jest okazja to tlumaczy mi moje sny. I zawsze strzela w dziesiatke.
Wiesz....gdybym ja opowiedziala jej Twoj sen-pewnie nie umialaby go zinterpretowac, dlatego,ze nie zna Ciebie, musialaby miec z Toba pare sesji.
Czytalam kiedys w ksiazce Anselma Gruna,ze poprzez sny Bóg chce nam cos przekazac, dlatego nie nalezy tych snow az tak bagatelizowac. Najgorsze jest,ze nie potrafimy sami ich zinterpretowac.
Pozdrawiam.
Obrazek
Główny Moderator

przez solipsea 12 gru 2009, 10:24
Ja też tak uważam Moniko, dobry terapeuta na pewno trafnie zinterpretuje każdy sen. Jednak musi mieć wgląd w życie pacjenta, poznać jego jakby taką charakterologię. Na pewno ten sen, sugeruje mi jakiś z moich kolejnych nieuświadomionych konfliktów... A ta książka chętnie się z nią zapoznam. Wychodzę z założenia, że zawsze można się dowiedzieć czegoś nowego, a już szczególnie o samej sobie. Miałam już kilka takich snów, gdzie występowało moje alter ego, jakby druga ja... Straszne było to, że zawsze tej drugiej mnie, głowa obracała się wokół osi... Totalna maskara... Jaka szydera biła z tej buźki... A ja stałam i nikt mnie nie widział, obserwowałam przypuszczam swoje drugie oblicze. Pozdrawiam serdecznie :):)

PS: Gdzie chodzisz do twojej terapeutki? U siebie w mieście? :)
solipsea

przez magdalenabmw 12 gru 2009, 14:00
Śniło mi się że chciałam jechać pkp do Berlina, ale nerwica mnie złapała.. wziełam Zomiren, wsiadłam w pociąg -z chłopakiem, i potem już w Berlinie kupiłam gumy do żucia w kiosku... koniec snu.
Wogóle mój najciekawszy sen to jak przyśniła mi się pewna histroia, i własnie konczę pisać książkę o tym co mi sie śniło :smile:
A tak poza tym to całe dzieciństwo śniło mi się że leżę przyklejona do drogi i królik bugs chce mnie przejechać czerwonym cabrioletem, albo że stoję na środku pola z sierpem i muszę całe ściąć i bardzo sie boje tego, tego ogromu. Bałam sie tych snów.....
magdalenabmw

przez wovacuum 12 gru 2009, 14:10
a ja od kilku dni miewam erotyczne sny... czyzby jakis sex na weekend? :twisted: :twisted: :twisted:
wovacuum

przez Niewidzialna 12 gru 2009, 14:55
Od dłuższego już czasu moje sny są do siebie bardzo podobne, otóż stale śni mi się mój ukochany, który - krótko mówiąc - ma mnie głęboko w D (wiem, że to nieeleganckie stwierdzenie, ale staram się nazywać rzeczy po imieniu ;)). W takich snach spełniają się dosłownie wszystkie moje marzenia, ale po obudzeniu wszystkiego mi się odechciewa i ogrania mnie poczucie beznadziei. Przecież te sny nigdy się nie spełnią... Mam już serdecznie dosyć tych powracających koszmarów, chciałabym o Nim zapomnieć raz na zawsze, a nie potrafię...
Tak więc tej nocy śniło mi się, że całowaliśmy się u mnie w kuchni.
Wczoraj z kolei widziałam go we śnie spacerującego z inną dziewczyną - był nad wyraz szczęśliwy.

W moim przypadku najlepsza byłaby chyba bezsenność.
:shock:

przez *Monika* 12 gru 2009, 15:45
solipseo

Na terapie chodze prywatnie, dojezdzam samochodem 14 km do innego miasta, dwa razy w tygodniu.
Obrazek
Główny Moderator

Sortuj wg