Co Ci się dziś przyśniło ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Vinci 23 sie 2014, 17:55
Mam bardzo trudne sny, ciężkie, męczące, często pełne negatywnych emocji.
Wolałam ten dłuuuugi czas, gdy nic mi się nie śniło. Było pusto, ale łatwiej.
Tylko od siebie można wymagać więcej - niż można.

przez Doberman 23 sie 2014, 17:57
Mi się dzisiaj śniło, że rozmawiałem z Jerzym Urbanem.
Doberman

przez jolo985mojo 24 sie 2014, 12:18
Mi się śniło, że ktoś do mnie strzelał trafił mnie w głowę, ale dalej żyłem. Potem skończyła mu się amunicja i się obudziłem.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jetodik 07 cze 2015, 09:03
śniło mi się, że idę sobie ze znajomym a tam pod budynkiem widzę jakąś bijatykę, widać, że dwóch tłucze jednego, przyjrzałem się bliżej a tu się okazuje, że dwóch czy trzech dzieciaków tłucze pięściami przedszkolankę, jakoś wydostała się, otrząsnęła, a oni od niej odpadli, wyprostowała się, przyjrzałem się jej oszołomionej i pokrwawionej twarzy. mówię do znajomego, że ładna ona jest, a on mówi, że no tak ale to taki osiedlowy tępak...całej sytuacji przyglądły się inne dzieci które ta przedszkolanka miała pod opieką, te spokojniejsze zdezorientowane i zszokowane te agresywniejsze zadowolone.
dookoła było też dużo ludzi z osiedla, większość to byli tzw. chłopaki z ulicy, cieszyli się, że przedszkolanka dostała oklep, prawdopodobnie też podjudzali na nią jej podopiecznych, czym im zawiniła? możliwe, że zgłosiła któregoś z tych prawilnych na policje, przez co osiedle jej nienawidziło. no bo wiecie, to są dobre chłopaki, mają swoje zasady, są z tego znani, o czym zawsze przypominają ich wielbiciele np. pod filmikami youtube z rapem, gdy ktoś ich skrytykuje wielbiciele odpowiadają: "oni przynajmniej mają zasady" pewnie w przeświadczeniu, że można albo nie mieć zasad, albo tylko takie wg których ta przedszkolanka była szmatą.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez Artemizja 16 cze 2015, 15:23
Wczoraj na dobranoc oglądałam Predators i oczywiście śniła mi się walka z predatorami :lol:
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez alone05 20 cze 2015, 21:08
Dzisiaj miałam kilka ciekawych snów, najpierw mi się śniło, że kocica uciekła z piwnicy przez to, że tata wpuścił robotników do piwnicy. Później do piwnicy weszła policja, przystawili mi pistolet do głowy i grozili, że mnie zabiją. Ja mówię do policjantki: "I'm not afraid. I'm innocent." Potem kończy się ten sen i zaczyna drugi, znowu jestem w piwnicy i znowu szukam kota, pojawia się jakiś hałas i przychodzą do piwnicy jacyś obcy ludzie, ja mówię: "wypierdalać stąd" i popycham ich w stronę drzwi. Potem zaczyna się następny sen, biegam na podwórku z kocicą i małymi kotkami i nagle pojawia się jakiś pies, zauważam że tata spuścił psa z łańcucha i idę go złapać i go uwiązać na łańcuchu. Potem okazuje się, że jeszcze są dwa psy i zaczynają gonić koty, koty uciekają a ja biegnę za nimi. Koty wchodzą po schodkach pod drzwi domu mojej starszej siostry i tam siostra je ratuje przed psami. KONIEC.

przez Eeyore 21 cze 2015, 18:46
Śnił mi się jakiś dziwny konkurs, który miał wyłonić nowego pracownika redakcji (wtf?), nawet dobrze mi szło w kolejnych etapach, niestety tuż przed ogłoszeniem wyników, rozbolał mnie brzuch i sen się skończył
Nothing is what it seems
Gdzieś na końcu świata, pomiędzy kołdrą a poduszką

przez jetodik 16 lis 2015, 15:12
słuchajcie miałem okropny sen, śniło mi się, że były takie parki drzew długości 2 boisk, podzielonych na grupy: parki drzew bezpiecznych, średnich i niebezpiecznych.
jakimś cudem znalazłem się w tej ostatniej, każdy rodzaj drzew z tej grupy miał zwierzęta typu biegające za tobą owady i przyssające się do ciebie, albo całe roje wężów boa, czy ptaków, które atakowały, normalnie jak coś złego się śni to się budzisz w pewnym momencie, a tu nie, przechodziłem po kolei każdy park (do przejścia kilkadziesiąt) i każdy to była mordęga, dobrze, że zostałem obudzony zewnętrznie hałasem bo to jakiś koszmar był.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez ego 16 lis 2015, 17:57
jetodik, nie no, co Ty, zajebisty miałeś sen. Ja tam uwielbiam koszmary, tylko mam tego rodzaju problem, że nic mi się śni , albo może i śni tylko rzadko kiedy pamiętam, że w ogóle coś mi się śniło. Przez ostatnie dni tylko jakoś nadaktywna jestem i wiem, że coś mi się tam "złego" śniło, tylko znowu nie potrafię sobie dokładnie przypomnieć co to było. Ja tak mam, że mam takie fazy, że przez jakiś czas śni mi się coś ciągle, a potem null, cisza. A teraz znów mam taką fazę, że noc w noc coś mi ciągle śni, nie wiem skąd się biorą te fazy.
ego

przez Sekreska 01 sty 2016, 22:33
Ja miałam dziś bardzo ciekawy sen. A było to tak... ;)

Siedziałam z kimś przy stole, z dwiema osobami, chyba dwoma mężczyznami.
Rozmawialiśmy. Temat najwyraźniej dotyczył religii, wiary, bo generalnie usilnie starałam się im przetłumaczyć, że żyjemy w czasach ostatecznych i jeżeli nie zejdą ze złej ścieżki to będą się smażyć w piekle, bo koniec jest bliski ;]

Następnie ja jako osoba wierząca zaczęłam mówić o stworzeniu wszystkiego i wszystkich przez Boga, mając za współrozmówcę najwyraźniej zwolennika szatańskiej teorii ewolucji ;) Powiedziałam mu, że wierząc w ewolucję obraża sam siebie, bo koniec końców wychodzi na to, że umniejsza swoje znaczenie jako człowieka, uważając, że pochodzi o małpy. Skwitowałam jego wypowiedź zdaniem-pytaniem, czy w takim razie uważa, że "wypadł małpie spod ogona?" :)

Bardzo intrygujący sen...

przez nic się nie stało 09 cze 2016, 16:03
Nauka języka brazylijskiego z niemieckim.
nic się nie stało

przez Stracona100 09 cze 2016, 18:29
Wczoraj szukałam w necie sukienki na wesele - śniły mi się sukienki - koszmarne :mrgreen:
"Im mniej człowiek wie, tym łat­wiej mu żyć. Wie­dza da­je mu wol­ność, ale unieszczęśliwia."
"Le­piej jest um­rzeć, kiedy człowiek chce żyć, niż umierać wte­dy, kiedy człowiek chce już tyl­ko umrzeć."

- E.M.Remarque

zabija mnie DEPRESJA ENDOGENNA

przez Liber8 09 cze 2016, 19:27
Pająki, spadanie z wysokości. :evil:
I don't need a hand to hold
Even when the night is cold
I got that fire in my soul
I don't need anything to get me through the night
Except the beat that's in my heart
Yeah, it's keeping me alive

przez alone05 09 cze 2016, 21:26
Dzisiaj śniło mi się, że byłam na Uniwersytecie, w szkole, wszyscy ludzie tam kochali się i przytulali. Później woda zalała szkołę, zalane zostały domy ludzi mieszkających blisko tej szkoły, wszyscy się musieli ewakuować, wody było coraz więcej, ja też uciekałam stamtąd.

Sortuj wg