Co Ci się dziś przyśniło ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Co Ci się dziś przyśniło ?

przez andziorek 26 lis 2009, 12:38
MASAKRA ALE MAM NADZIEJE ŻE TO MINIE :(

przez magdalenabmw 01 gru 2009, 13:30
Nie no masakra jakaś, śniło mi się że poszłam do mojego ex przyjaciela i uprawialiśmy dziki seks :shock: :shock: :shock: Przed tym oczywiście długa akcja była i cały wątek.... Dobrze, że mój chłopak nie czyta forum :lol: Cikawe co taki sen oznacza. I ciekawe jest też to, że czasem przez sen krzyczę jego imię na głos - wtedy mam przeje*ne. Dodam że z tym przyjacielem nagle sie rozsypało bo jego dziewczyna i mój facet podejrzewali nas o romans i gruba akcja z tego wyszła- romansu nigdy nie było.
magdalenabmw

przez andziorek 01 gru 2009, 14:59
no to powiem ci masz zasadzkę musisz uważać co krzyczysz ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez magdalenabmw 01 gru 2009, 15:32
Przy lunatykowaniu to jest trudne, bo nic nie pamiętam rano :smile: Potrafię nawet z domu wyjść nieświadomie !
Bardziej mnie zastanawia dlaczego mi sie śniją takie rzeczy, czemu krzyczę jego imię ? Czy to siedzi gdzieś w podświadomosci? Bo świadomie ja wogóle nie myślę o nim. Wogóle to po rozsypaniu się tej przyjażni miałam nawrót nerwicy..
magdalenabmw

przez EDEK 6 01 gru 2009, 17:45
magdalenabmw napisał(a):Przy lunatykowaniu to jest trudne, bo nic nie pamiętam rano :smile: Potrafię nawet z domu wyjść nieświadomie !
Bardziej mnie zastanawia dlaczego mi sie śniją takie rzeczy, czemu krzyczę jego imię ? Czy to siedzi gdzieś w podświadomosci? Bo świadomie ja wogóle nie myślę o nim. Wogóle to po rozsypaniu się tej przyjażni miałam nawrót nerwicy..

A mnie znowu mata i problemy szkolne

przez Paranoja 02 gru 2009, 10:26
rid mi sie snil :shock:

niestety nie pamietam juz szczegolow ale chyba milo bylo
Paranoja

przez tet 02 gru 2009, 10:40
uuuu Paranoja :twisted: ale miło znaczy brzydko?
a mi się śnił promotor, rozmawialiśmy... przez czata ahaha.
czy to jeszcze miłość czy już uzależnienie ? :?
tet

przez Paranoja 02 gru 2009, 10:41
nie pamietam
Paranoja

przez aga1978 07 gru 2009, 10:42
Śniło mi się że kanary mnie dopadły bo zapomniałam skasować biletu.Jeżdżąc na rolkach układałam jednocześnie towar w markecie przed uroczystym otwarciem.Bajzel tam był wielki.Ja myślałam tylko o tym żeby porozwozić po kasach reklamówki, bo przecież miało pół miasta przyjść na otwarcie.
Jej ile to się tego może naśnić jednej nocy.

[Dodane po edycji:]

O jeszcze mój ojcieć ŚP. mi się śnił.Kurde mógłby mi chociaż sny odpuścić.Babcia moja jak dziecko myła.Ja na rowerze gdzieś jeździlam.Chyba do sennika muszę zajrzeć.

przez wovacuum 07 gru 2009, 10:51
mi znowu snila siè winda:jadè windà sobie i ona nie zatrzymuje siè na zadnym piètrze,tylko w piwnicy..ja siè bardzo bojè piwnic :? albo zatrzymuje siè mièdzy piètrami,otwieram drzwi a tam sciana :!: budzè siè wystraszona,do dupy z takimi snami :?
wovacuum

przez Amy Lee 07 gru 2009, 13:26
To może być symboliczne - obawa, że coś cię blokuje, ogranicza, cofa z drogi, którą chciałabyś realizować.

A mnie się dla odmiany śnili jacyś chudzi faceci w czarnych koszulach, tańczyli i śpiewali Y M C A :!:
To chyba już symboliczne nie było :P
Amy Lee

przez magdalena031083 08 gru 2009, 19:50
Witam ,podobno jak się śpi na nowym miejscu to to co się przyśni się spełni ,3 dni temu się przeprowadziłam i śnił mi się przystojniak jakiś który mnie podrywał :oops: ciekawe czy się spełni :P
napisz na piasku to co dajesz ,wyryj na skale co otrzymujesz....

przez Majster 08 gru 2009, 20:41
Ja jakies 10-15 lat temu mialem taki realistyczny sen, ze uciekalem nocą w deszczu po bruku na szerokiej w Toruniu a za mna jacys agresorzy. Za Świętym Jankiem biegiem w prawo w stronę aresztu śledczego i tam sie pośliznąłem i wyrznalem jak dlugi przy kratce kanalizacyjnej. Leże tak w tym blocie i slysze caly w panice, ze nadbiegają. Odwracam sie na plecy i widzę ich nad sobą, tzn czuję ich bardziej bo ciemno, deszcz leje, mokro i guzik widac. Jeden wyciąga spluwę i wali mi prosto w klatę... Możecie wierzyc lub nie, ale jeszcze zanim sie obudzilem (nie wiecej niż 2 sek później) poczułem uderzenie kuli w serce. Po sekundzie juz siedzialem na łóżku i nie wiedzialem co sie dzieje, juz nie zyje? Normalnie rozgladalem sie dokoła: gdzie ci bandyci? Wreszcie po dobrej chwili skojarzylem, ze to moj akademik i ze jestem sam w swoim pokoju. Zapalilem sobie papierosa, ale do rana juz nie zasnalem.
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez Amy Lee 10 gru 2009, 17:15
Moje sny nadal są niewyraźne, ale chyba mi się znowu śni, że chodzę po centrum miasta i ostatnio wygląda ono bardziej realistycznie, nie tak obco jak w innych snach.
Amy Lee

Sortuj wg