Co poprawia wam nastrój?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Co poprawia wam nastrój?

przez Razorbladerka_ 19 paź 2009, 11:58
Co potrafi poprawić wam nastrój?
Slowa zlewaja sie w falszywy ton gdy nadwrazliwosc jest jak bilet w jedna strone stad... Musze leczyc sie na bol i strach.

Ja tancze a niebo gra!!! :-D

Re: Hmmm??

przez bliksa 19 paź 2009, 13:25
mój pies, gdy sępi jedzenie... ma wzrok zbitego kundla, oraz wtedy gdy jest kąpany :D
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Są takie chwile, w których człowiek przytuliłby się nawet do jeża.
Przyjaciel forum

przez Razorbladerka_ 19 paź 2009, 13:30
Oj... jakby ktos mu największą krzywdę wyrządzał... a to tylko dla jego dobra hehe... myju myju myj :P
Slowa zlewaja sie w falszywy ton gdy nadwrazliwosc jest jak bilet w jedna strone stad... Musze leczyc sie na bol i strach.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez magdalenabmw 19 paź 2009, 16:52
A mi... widok morza, o kazdej porze dnia i pory roku, natura ogolnie -lasy itd, moj kot jak spi slodko, widok mojego chlopaka, czekolada, dobre jedzenie, pieniadze-> zakupy (kosmetyki, ciuszki, butki), nowy mebel do domu, jakies zbaiegi kosmetyczne i fryzjerskie, gazeta lub ksiazka, dobry film/muzyka..
magdalenabmw

przez Korba 19 paź 2009, 16:59
Wygłupy z moim chłopkiem, przytulaski z siotrzeńcem Michałem, gaworzenie z siostrzenicą Mileną, pochwała ze strony szefa, telefon do Łosia (przyjaciółki), szybka jazda samochodem, film "Madagaskar", a jak już nic nie daje rady to zawsze pomaga zdjęcie Rida z dzieciństwa - nigdy mnie nie zawiodło :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Korba

Re: Co poprawia wam nastrój?

przez magdalenabmw 19 paź 2009, 18:27
Ooo Korba mi przypomniala- szybka jazda autem lub motorem :)
magdalenabmw

przez Korba 19 paź 2009, 19:00
i jeszcze Greg House :D
Korba

przez linka 19 paź 2009, 19:08
Korba napisał(a):, a jak już nic nie daje rady to zawsze pomaga zdjęcie Rida z dzieciństwa - nigdy mnie nie zawiodło :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Dawaj :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: nie bądź samolubem, daj nam też sobie poprawić nastrój.

Niezdrowe kaloryczne jedzonko, spacer, dobra książka, dobry film, gorąca kąpiel..........no i są jeszcze różne inne takie sposoby :twisted:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez wovacuum 19 paź 2009, 22:08
dobra ksiàzka,dobre jedzenie,dzien wolny od pracy,usmiech mèza,radosc corki,moje kocury,slonce w mrozny dzien no i kasa :mrgreen:

[Dodane po edycji:]

acha i jeszcze kwiaty lubiè dostawac :D
wovacuum

przez magdalenabmw 19 paź 2009, 22:54
linka656 napisał(a):
Korba napisał(a):, a jak już nic nie daje rady to zawsze pomaga zdjęcie Rida z dzieciństwa - nigdy mnie nie zawiodło :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Dawaj :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: nie bądź samolubem, daj nam też sobie poprawić nastrój.

Niezdrowe kaloryczne jedzonko, spacer, dobra książka, dobry film, gorąca kąpiel..........no i są jeszcze różne inne takie sposoby :twisted:

....?:D pochwal sie :lol:
magdalenabmw

przez Razorbladerka_ 20 paź 2009, 10:49
linka656 hehe tez jestem ciekawa co to za sposoby?? ;)

przez Korba 20 paź 2009, 11:17
Linka na pewno miała na myśli szydełkowanie :mrgreen: :mrgreen:
Korba

przez fobia 20 paź 2009, 12:03
uwielbiam spacery z moim psem, zakupy, zakupy i jeszcze raz zakupy :twisted: :mrgreen: uwielbiam tez moje orchidee i inne kwiatki, dobrze zjesc tez lubie :P i spotkania z moja przyjaciolka :)

przez Razorbladerka_ 20 paź 2009, 17:33
zakupy - o tak, ale to krótkotrwała poprawa nastroju (dla mnie przynajmniej) wczoraj bylam z tesciowa w centrum handlowym na zakupach i to mi poprawilo humor na wczoraj a dzis juz dół...

Sortuj wg