Parapsychologia... wierzyć, nie wierzyć?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez DarkAngel 27 maja 2006, 22:56
jasne...w świecie wszystko jest czarne, albo białe.... :twisted:

co do voo doo....udowodniono na czym polega sam fakt robienia z człowieka tzw. zombie.... mieszanina róznego rodzaju 'trucizn" w tym tetrodoksyny..potrafi zamienić człowieka w żywego trupa..... i temu nie mozna zaprzeczyć.... czysta alchemia...

Co do "kukiełek" uzywanych w tym wyznaniu.....nikt nie wie na czym polega ich moc (po za wyznawcami), jednak wiadomo co dzieje sie z osobami na które ów "klatwa" została rzucona......

Z doswiadczenia wiem, że Ciebie kochający nie przekonam iż śwat oprócz kolorów czarnego i bałego, ma rówinez odcienie szarosci.... po za tym podsuwajac ci wiarygodne źródło i tak uznałbyś je za ateistyczne i sprzeczne z wiara w Boga....wiec tego nie zrobie...
Obrazek
ExModerator

przez kochajacy 28 maja 2006, 00:21
poczatku nie chce mi sie komentowac
:)
DarkAngel napisał(a):po za tym podsuwajac ci wiarygodne źródło i tak uznałbyś je za ateistyczne i sprzeczne z wiara w Boga....wiec tego nie zrobie...

nie sadze zeby to byla rzeczywista przyczyna tego ze nie chcesz podac wiarygodnego zrodla informacji ktore by dowodzilo prawdziwosci twojego stwierdzenia

DarkAngel napisał(a):a co powiesz o voodoo.....poniekad jest powiazane z magia.... a jego działanie zostało potwierdzone naukowo

nie podasz mi takiego zrodla bo ono prawdopodobnie poprostu nie istnieje i jedynym twoim argumentem jest to ze wg. ciebie nie dostrzegam w zyciu odcienia szarosci :)
masz chyba racje
bardziej dostrzegam cala palete pieknych barw :)

tak nawiasem mowiac jestem otwarty na wszelkie rozumne dowody jednak nie licze na to ze w tej kwestii je od ciebie uzyskam
pzdr
"Człowiek doskonały posługuje się swym umysłem jak zwierciadłem. Zwierciadło niczego nie chwyta, niczego nie odrzuca; przyjmuje, lecz nie zatrzymuje." / Czuang Tsy /

przez snaefridur 28 maja 2006, 00:30
Drogi Kochający ,zwroty grzecznościowe się pisze z wielkiej litery :/.
snaefridur

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kochajacy 28 maja 2006, 00:36
snaefridur napisał(a):Drogi Kochający ,zwroty grzecznościowe się pisze z wielkiej litery :/.

hmm jesli juz wytykasz mi blad to moze uswiadom mnie o ktore zwroty grzecznosciowe uzyte przeze mnie ci chodzi :?: :)
a tak w rzeczy samej to jakie to ma znaczenie :?
"Człowiek doskonały posługuje się swym umysłem jak zwierciadłem. Zwierciadło niczego nie chwyta, niczego nie odrzuca; przyjmuje, lecz nie zatrzymuje." / Czuang Tsy /

przez drań 28 maja 2006, 00:41
Hmm to nawet nie wiesz o co chodzi :?
Uwierz, ma to duże znaczenie ;)
ExModerator

przez kochajacy 28 maja 2006, 00:44
draniu dla ciebie moze miec duze znaczenie ,natomiast dla mnie niekoniecznie

:mrgreen:

przez snaefridur 28 maja 2006, 00:49
Jednakowoż powszechnie przyjęte jest,że "Ciebie" pisze się z wielkiej litery. :roll:
snaefridur

przez drań 28 maja 2006, 00:57
kochajacy napisał(a):draniu dla ciebie moze miec duze znaczenie ,natomiast dla mnie niekoniecznie

Tak jest mistrzu.
ExModerator

przez kochajacy 28 maja 2006, 01:03
drań napisał(a):
kochajacy napisał(a):draniu dla ciebie moze miec duze znaczenie ,natomiast dla mnie niekoniecznie

Tak jest mistrzu.

ciesze sie moderatorze ze masz w sobie ta piekna ceche jaka jest akceptacja
:D
pzdr

przez snaefridur 28 maja 2006, 01:14
kochajacy napisał(a):drań napisał:
kochajacy napisał:
draniu dla ciebie moze miec duze znaczenie ,natomiast dla mnie niekoniecznie

Tak jest mistrzu.

ciesze sie moderatorze ze masz w sobie ta piekna ceche jaka jest akceptacja

pzdr

Poproszę do tego kebab ze Świętokrzyskiej.Ponoć mają najlepsze kebaby,a w każdym razie zawsze jest tam straszna kolejka.Nie chce mi się tyle stać.
snaefridur

przez kochajacy 28 maja 2006, 01:27
snaefridur napisał(a):Nie chce mi się tyle stać.

to sobie usiadz :lol:

przez drań 28 maja 2006, 01:32
kochajacy napisał(a):
snaefridur napisał(a):Nie chce mi się tyle stać.

to sobie usiadz :lol:

Ależ Ty miły dla kobiet jesteś...
ExModerator

przez kochajacy 28 maja 2006, 01:33
Ależ Ty miły dla kobiet jesteś...

zdarza mi sie :mrgreen:

przez reirei 28 maja 2006, 01:34
co Ty gadasz snae, na Grunwaldzie pod Alibi jest najlepszy kebab na świecie, 6zyla i świnka wyłączona na cały dzień!

Hej Minhoi, Silvę nie zaliczyłbym do parapsychologii, wręcz odwrotnie, do korzennej psychologii :lol: . Chodziłem na kurs i z magii to za dużo tam nie ujawniali myków ;)
Kto jest człowiekiem w tym samotnym świecie?

Sortuj wg