Ja sie tak nie bawie:(

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Ja sie tak nie bawie:(

przez Nocka 06 lip 2009, 07:45
wciacia ja myślę ze jest jeszcze jeden powod dla ktorego katolicy sie nie przyznaja do kontaktu z wrozkami Jestem katoliczka i w naszej religii to po prostu jest grzech z ktorego sie trzeba spowiadac. Moja siostra wrozka nie ma nawet wstepu do kosciola zaden ksiadz jej nie da rozgrzeszenia za to ze według naszej katolickiej religii ma kontakty z diablem hehehe A to zwykla oszustka
Patrzeć poprzez mrok i widzieć
Dostać więcej niż dziś mam
Cały w sobie krzyk wykrzyczeć
Z losem wygrać w to w co gram
Żebym poczuć mógł jak się czuje Bóg

http://www.youtube.com/watch?v=mksboDiArm0

Re: Ja sie tak nie bawie:(

przez mjp 06 lip 2009, 12:56
Nie no, mi się wydaję że niezależnie od tego czy będę katolikiem, muzułmaninem czy niewierzącym to przyszłość jest dla mnie tak samo niepewna. Chyba nikt nie wie co go czeka w przyszłości (może jacyś nostradamusy wiedzą ale ja jestem sceptyczny raczej). Gdy zapytam kogokolwiek co go czeka w przyszłości to każdy będzie miał swoją teorię i dla mnie to nie jest jakoś szczególnie związane z katolicyzmem. Nie wiem jak muzułmanin może być pewny tego co go czeka po śmierci. Może co najwyżej wierzyć, że będzie tak a tak. Zresztą mimo to pozostaje niewiadoma, bo muzułamanie chyba podobnie jak katolicy zakładają istnienie sądu ostatecznego.

A jak chodzi o to co napisała Nocka, no to jest bardziej logiczne. Rzeczywiście w katolicyźmie korzystanie z usług wróżek uznaje się za grzech. Ale czy ludzie nie przyznawają się do tego z powodu, że wg ich religii to grzech? Myślę, że są inne powody - np taki że ludzie się nie przyznawają ponieważ nie chcą być uznani za "zacofanych, niepostępowych, nieracjonalnych, nienowoczesnych". I to jest niezależne od przekonań religijnych.
Ogólnie, to bym chciał żeby było dobrze.
mjp

Sortuj wg