wiara a seks

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

wiara a seks

przez linka 04 lut 2011, 18:05
harpagan83,
chcesz żeby jakaś inna osoba odpłaciła Ci tym samym.

Nigdzie tak nie napisałam, napisałam że nie czynię zła bo nie chciałabym żeby ktoś tak postąpił wobec mnie, oraz , że jak robię coś dobrego to nie oczekuję za to nagrody, nie oczekuję tego samego......mam nadzieję że kiedyś ten ktoś też ( wobec mnie czy kogoś innego) też będzie dobry,wierzę w ludzi, może głupia jestem ;)
Ale łapek nie zacieram, ze ooo...teraz to już mnie święty Piter przywita z otwartymi ramionami ;)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

wiara a seks

przez harpagan83 04 lut 2011, 18:37
linka, ok, pewnie wiesz co mówisz ;) , W każdym bądź razie pomimo tego że wierze w niebo i piekło to też nie czynie dobra dla nagrody, po prostu mam dobry charakter. Czyniąc coś dobrego drugiej osobie nie myślę o nagrodzie. Ale też uczyniłem trochę złego i nie myślałem wtedy o piekle.

Często bywa tak że nie zastanawiamy się nad tym co czynimy i po latach dopiero zaczynamy zdawać sobie sprawę że to co robiliśmy nie było do końca dobre, albo że to co nam jakiś człowiek uczynił nie było takie złe ;)
Żeby coś zrobić trzeba się starać
Robić to, robić to, tym się jarać
To wymaga pełnego angażu
E, pamiętaj o tym jak o melanżu

wiara a seks

przez Ahmall Gammat 04 lut 2011, 20:53
paradoksy napisał(a):jak ja się bezinteresownie modliłam, chodzilam na oazy, uczestniczyłam w scholi.... to potem powolutku wszystko zaczęło się pieprzyć i bóg nie przyszedł mi z pomocą.
dlaczego?
bo prawdopodobnie nie istenieje.
a ślepa wiara w niego to prawdopodobnie coś jak placebo.

Paradoxy jeśli pełnimy Bożą wolę to Bóg ZAWSZE pomaga.
A jeśli nie pomaga?
Odpowiedż nasuwa się sama-widocznie nie pełnimy Jego woli.
Poznacie prawdę,a prawda was wyzwoli.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

wiara a seks

przez linka 05 lut 2011, 12:03
Dobra moi drodzy państwo. WIARA A SEKS!
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

wiara a seks

przez paradoksy 06 lut 2011, 18:00
http://www.sfora.pl/Oto-koscielne-zasad ... tyw-a28951

Jednak stanowisko Kościoła wybiegnie daleko poza problem kondomów, a najlepszym środkiem zapobiegania AIDS jest wstrzemięźliwość seksualna i monogamiczne małżeństwo - donosi "Gazeta Wyborcza".

Obrazek
paradoksy

wiara a seks

przez marcja 06 lut 2011, 18:07
Faktycznie jedyny komentarz to:

Obrazek

:mrgreen:

wiara a seks

przez harpagan83 06 lut 2011, 19:06
Troche nie ładnie pokazywać zdjęcie Pana Jezusa z napisem Ja /cenzura/. Cudze świętości należy szanować. :?
Żeby coś zrobić trzeba się starać
Robić to, robić to, tym się jarać
To wymaga pełnego angażu
E, pamiętaj o tym jak o melanżu

wiara a seks

przez marcja 06 lut 2011, 19:31
No to jestes pierwsza osoba, ktora tak na to zareagowala, jaka dane mi bylo spotkac w necie i poza netem. I zapewne ani tworcy obrazka, ani tym ktorzy go powielaja, nie chodzilo o obrazenie swietosci. Jesli jednak ktos z moderatorow tak uwaza, to moze usunac obrazek...;)
Mimo to sadze, ze nieco humoru,a mniej powagi jednak niektorym by sie przydalo! :mrgreen:

wiara a seks

przez paradoksy 06 lut 2011, 19:32
harpagan83 napisał(a):Troche nie ładnie pokazywać zdjęcie Pana Jezusa z napisem Ja /cenzura/. Cudze świętości należy szanować. :?

to nie jest zdjęcie pana jezusa, tylko zdjęcie pomnika.
paradoksy

wiara a seks

przez soulfly89 06 lut 2011, 19:39
paradoksy napisał(a):
harpagan83 napisał(a):Troche nie ładnie pokazywać zdjęcie Pana Jezusa z napisem Ja /cenzura/. Cudze świętości należy szanować. :?

No i co z tego. To tak jakbyś wstawiła tutaj zdjęcie Dalajlamy albo posążek Buddy z napisem "ja /cenzura/". To nie jest śmieszne i dziwi mnie, że tego nie widzicie. A poza tym Jezus to imię i pisze się z dużej litery. Tolerancja to nie jest to samo co brak szacunku!

Ja /cenzura/ ;)
I poczucie humoru mam, ale takie akcje mnie nie bawią.

wiara a seks

przez paradoksy 06 lut 2011, 19:42
soulfly89 napisał(a):
paradoksy napisał(a):

No i co z tego. To tak jakbyś wstawiła tutaj zdjęcie Dalajlamy albo posążek Buddy z napisem "ja /cenzura/". To nie jest śmieszne i dziwi mnie, że tego nie widzicie. A poza tym Jezus to imię i pisze się z dużej litery. Tolerancja to nie jest to samo co brak szacunku!

Ja /cenzura/ ;)
I poczucie humoru mam, ale takie akcje mnie nie bawią.

mnie to nie bawi, ale też ni mnie to grzeje, ni ziębi, odpowiedziałam na post osoby wyżej.
A co do dużej litery - to już MOJA sprawa.
paradoksy

wiara a seks

przez marcja 06 lut 2011, 19:45
soulfly89 napisał(a):No i co z tego. To tak jakbyś wstawiła tutaj zdjęcie Dalajlamy albo posążek Buddy z napisem "ja /cenzura/"

Niestety nie moge takiego obrazka znalezc - na zadnym Budda ani Dalajama nie zakrywa twarzy reka. Jesli znajdziesz, wstawiaj smialo :D Mnie to na pewno nie obrazi.

wiara a seks

przez Ahmall Gammat 07 lut 2011, 00:18
Spróbuj sobie,szanowna marcja wyobrazić,że ktoś obraża albo ośmiesza tu na zdjęciu twoją matkę,albo jakąś inną drogą ci osobę,oczywiście jeśli masz choć trochę wyobrażni.To wtedy będziesz może wiedziała,co czuje ktoś,dla kogo Jezus jest kimś tak ważnym.
Ale ciężko się spodziewać po forum ludzi poranionych i zagubionych,by grzeszyli nadmiarem wrażliwości i delikatności.
;)
Poznacie prawdę,a prawda was wyzwoli.

wiara a seks

przez LitrMaślanki 07 lut 2011, 00:35
Obrazek

Mówię nie palmom ....to co się liczy to sex,prochy i rock'll.
Myślice ze dwa tys lat temu ,robienie palmy i mówienie "ja /cenzura/" po aramejsku nie istniało ?
LitrMaślanki

Sortuj wg