wiara a seks

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

wiara a seks

przez harpagan83 01 lut 2011, 20:48
marcja napisał(a):Harpagan,nie ma w zasadzie takiego rodzaju nerwicy. Nerwica moze powodowac leki przed seksem - z roznych przyczyn, moze tez wywolywac zaburzenia wzwodu czy wytrysku, anorgazmie itp. Ale nie musi. Istnieja tez zaburzenia lekowe na tle seksualnym niezalezne od nerwicy, wynikajace np. z osmieszenia przez bylego partnera/partnerke itp. Liczba partnerow nic tu nie ma do rzeczy, chyba, ze kazdy partner wysmiewal np. male cycki czy wacka, co raczej nie jest prawdopodobne ;)

Czym mialaby objawiac sie nerwica seksualna wg. Ciebie? I dlaczego duza ilosc parterow mialaby ja wyzwalac? Od jakiej liczby partnerow czlowiek wg. Ciebie moze wpedzic sie w nerwice? Czy np. po stosunkach z 5 partnerami czlowiek zaczyna wyszukiwac w google objawy chorob jakie u siebie podejrzewa ( w zasadzie najpowszechniejszy "objaw" nerwicy) czy tez musi byc 10 takich partnerow? :D

http://abcnerwica.pl/tagi/nerwica-seksualna-objawy
Żeby coś zrobić trzeba się starać
Robić to, robić to, tym się jarać
To wymaga pełnego angażu
E, pamiętaj o tym jak o melanżu

Re: wiara a seks

przez wiecznie młody:) 01 lut 2011, 20:48
Palę, no nałóg jest. Ale ma ktoś jeszcze tak oprócz mnie, czy sam jestem ze swoim ... dziwictwem? :D
A może przejdźmy do konkretów, PRV funkcjonuje :D :D :D

przez paradoksy 01 lut 2011, 20:51
no taaaa... bo strona internetowa to b. wiarygodne źródło
zaraz stworzę swoją: "jedzenie chleba powoduje choroby weneryczne oraz oczopląs skórny" :lol:

nie jestem agresorem, zadałam Ci normalne KONKRETNE pytanie, na które nie potrafisz odpowiedzieć i brak Ci argumentów... nie będę z Tobą gadać, noż zajebista riposta :lol:

-- 01 lut 2011, 19:53 --

A Ty, Ahmall Gammat, uważaj na to co piszesz. Radzę się zastanowić przed wciśnięciem "wyślij".
paradoksy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

wiara a seks

przez marcja 01 lut 2011, 21:02
Harpagan otworzylam to i nie widze tam nic nt. nerwicy seksualnej, procz tytulu. Nie wiem, czy tylko ja tak mam, czy zle wkleiles link...Widze tam za to artykul o nerwicy ogolnie... Skonczylam psychologie i zapewniam Cie, ze odrebnej jednostki chorobowej "nerwica seksualna" obecnie sie nie uzywa.

W ogole odchodzi sie od pojecia "nerwica" na rzecz nazwy "zaburzenia lekowe", "obsesyjno kompulsywne" itp. A w necie znajdziesz wiele informacji o roznych rodzajach nerwic, np. o nerwicy serca. Ale takiego rodzaju nerwicy tez tak naprawde nie ma, mimo,ze nerwica objawy sercowe, jak najbardziej moze dawac.

wiara a seks

przez marcja 01 lut 2011, 21:34
Aha, no to zupelnie nie wiem czemu Harpagan dal ten art. Ale niestety "nawial" z placu boju, wiec chyba sie juz nie dowiem :D

przez Ahmall Gammat 01 lut 2011, 22:52
paradoksy napisał(a):szkoda, że Ci wszyscy zatwardziali katole nie słuchali księdza w kościele i nie wiedzą że Biblia jest jedną wielką metaforą i przypowiastką, a wiadomo że w takiej bajeczce nikt nie będzie pisac o seksie przedmałżeńskim...

Słuchaj Paradoxy a weż Ty i doucz się na temat Biblii dobra? Bo popisujesz się tutaj totalnym nieuctwem.
Weż poczytaj sobie,Pismo Świete nie gryzie. Biblia posługuje się oczywiście równierz przypowiesciami, ale opowiada też o realnych historycznych miejscach i realnych ludziach.
Najpierw trzeba znać temat ,aby się wypowiadać.
Poznacie prawdę,a prawda was wyzwoli.

przez linka 01 lut 2011, 22:58
Ahmall Gammat, kod da Vinci pana Dana Browna też opisuje realne postaci, miejsca - czy to znaczy że jest dokumentem? Słaby argument....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez aree1987 02 lut 2011, 00:22
A ja wierze w dobry seks. ;>
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed
A product of a broken home

wiara a seks

przez harpagan83 02 lut 2011, 00:29
marcja napisał(a):Aha, no to zupelnie nie wiem czemu Harpagan dal ten art. Ale niestety "nawial" z placu boju, wiec chyba sie juz nie dowiem :D

Fajnie to nazywasz " Plac boju" :lol: dla mnie to tylko forum ja tu żadnych bojów nie toczę ale jedna moderatorka wyładowuje sobie swoje frustracje i mysli że jest niczym Joanna Dark :lol: .
Tak więc nie nawiałem z tego forum tylko mam oprócz tego jeszcze inne sprawy do załatwienia.
A Co do " nerwicy seksualnej" to faktycznie nie ma konkretnie takiej nerwicy, Są po prostu zaburzenia seksualne wywołane nerwicą, np suchość pochwy, brak erekcji, przedwczesny wytrysk itp.
Ale przyczynom takiego stanu rzeczy może być na prawdę wiele czynników między innymi hardkorowy i styl życia
To wymaga pełnego angażu

wiara a seks

przez Ahmall Gammat 02 lut 2011, 00:32
Linka dobrze,ale czy autor uprzedza czytetników,że ta książka to przypowiastka i metafora? Nie.
A zdaje się że,co do Pisma Św,to Paradoxy nam tu cos takiego sugeruje,że ono jest jedną wielką metaforą i przypowiastką-tak napisała.
Ona by chciała po prostu,żeby tak było,wielu ludzi tej Księgi się po prostu boi.
Czy taki np Całun Turyński jest przedmiotem z bajki?

aree1987 i w HIV-a pewnie też?
Ostatnio edytowano 02 lut 2011, 00:41 przez linka, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Hamuj się troszkę...nie masz monopolu na prawdę.....

wiara a seks

przez aree1987 02 lut 2011, 00:34
Ahmall Gammat napisał(a):aree1987 i w HIV-a pewnie też?

A co ma do do mojej wypowiedzi HIV?
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed

przez Ahmall Gammat 02 lut 2011, 00:37
No tak,masz rację dobry nie znaczy od razu-wolny i niehigieniczny.Sorry

przez harpagan83 02 lut 2011, 00:38
aree1987 napisał(a):A ja wierze w dobry seks. ;>

a co rozumisz pod znaczeniem terminu dobry seks?
To wymaga pełnego angażu

przez aree1987 02 lut 2011, 00:41
harpagan83 napisał(a):
aree1987 napisał(a):A ja wierze w dobry seks. ;>

a co rozumisz pod znaczeniem terminu dobry seks?

Bicze pejcze skóry i do tego fajny facet.
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed

Sortuj wg