wiara a seks

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: wiara a seks

przez LitrMaślanki 01 lut 2011, 19:27
harpagan83,
http://translate.google.pl/translate?hl ... udy/74.htm

Dałem link ponownie bo z Twojej wypowiedzi wynika ,że nie zajrzałeś do niego .
LitrMaślanki

przez linka 01 lut 2011, 19:28
Moim zdaniem nie przestrzegali zasady UŻYWAJ PREZERWATYWY.....to by radykalnie zmniejszyło zachorowalność...no ale Bóg zabrania..... :roll:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez harpagan83 01 lut 2011, 19:28
Panna_Modliszka napisał(a):Księża dają rozgrzeszenia za dziwkarstwo? uuuu.. Gdzie są takie kościoły? :D

Teoretycznie rozgrzeszenie mozna dostać za każdy grzech, pod warónkiem mocneego postanowienia poprawy. :mrgreen:
Żeby coś zrobić trzeba się starać
Robić to, robić to, tym się jarać
To wymaga pełnego angażu
E, pamiętaj o tym jak o melanżu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez linka 01 lut 2011, 19:31
Hej a można tak sobie łazić do spowiedzi z wszystkim, nakłamać że będę grzeczna, że żałuję i dostać rozgrzeszenie...i jeszcze się chwalić??
Mi by było wstyd ...kiedyś się uczyłam że to świętokradztwo....... i nie wybiera się z wiary tego co mi pasuje....a teo co trudne i ciężki się nie odrzuca - bo odrzucając to odrzucasz religię.......

Ja nie twierdzę, że kościół jest zły bo kilka przykazań jest logicznych moralnie, prawidłowych i świetnie by było żeby ludzie tego przestrzegali...ale no nie czarujmy się świat się zmienia...religia niestety nie.....a minęło circa 2000 lat...tak więc takie głupie nawoływanie księży że gumki powodują rozprzestrzenianie się chorób, czy że antykoncepcja to grzech - świetnie przyczynia się do wzrostu zachorowań na HIV w takiej Afryce.......
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

wiara a seks

przez LitrMaślanki 01 lut 2011, 19:33
Teoretycznie rozgrzeszenie mozna dostać za każdy grzech, pod warónkiem mocneego postanowienia poprawy. :mrgreen:

Tylko i wyłącznie z powodu niechęci do utraty trzódki ,czyli dojnych krówek .Wyobraź sobie jak wielu członków KK byłoby gdyby za ciężkie grzechy nie rozgrzeszano a za recydywę ekskomunikowano .
LitrMaślanki

przez harpagan83 01 lut 2011, 19:35
A ewolucja jest teorią spisku...tak?

linka co do ewolucji to jest takie pojęcie w życiu, ale nie uważam żeby z małpy powstało takie stworzenie jak człowiek, które jest jedyne w swoim rodzaju. Poza tym od momentu powstania człowieka, nie było widać żeby jakiś inny gatunek ewoluował. :)
To wymaga pełnego angażu

przez linka 01 lut 2011, 19:36
:shock: :lol:
Pewnie bo bóg stworzył Adama a z jego żebra Ewę i tak wygląda początek ludzkości..........qrfa...nie daję rady.......
Od "takiego stworzenia jak małpa" różni cię zaledwie 1,2% DNA. Pomijam też fakt że chyba nie bardzo zdajesz sobie sprawę na jakiej przestrzeni czasowej zachodzi ewolucja gatunków...a zapewniam cię masa ich ewoluowała od kiedy my jesteśmy na ziemi..
Przyjaciel forum

przez Ahmall Gammat 01 lut 2011, 19:42
Panna_Modliszka napisał(a):Księża dają rozgrzeszenia za dziwkarstwo? uuuu.. Gdzie są takie kościoły? :D

Modliszko sam Jezus nie potępił "dziwki" dopiero co przyłapanej na cudzołóstwie.Kiedy oskarżali ją "ci pożądni,tacy prawi"-siedział.A kiedy oni odeszli (kto z was jest bez winy...) co zrobił wobec niej? WSTAŁ,i powiedział:
-"Niewiasto,gdzie oni są,nikt cię nie potępił?"
-"Nikt Panie"
"I ja ciebie NIE POTĘPIAM idż,a odtąd już nie grzesz."

Chyba każdy z nas chciałby spotkać kogoś takiego.Prawda?
A ta kobieta ,ta dziwka,została świętą.To Maria Magdalena.
Poznacie prawdę,a prawda was wyzwoli.

wiara a seks

przez harpagan83 01 lut 2011, 19:43
LitrMaślanki napisał(a):

Tylko i wyłącznie z powodu niechęci do utraty trzódki ,czyli dojnych krówek .Wyobraź sobie jak wielu członków KK byłoby gdyby za ciężkie grzechy nie rozgrzeszano a za recydywę ekskomunikowano .

Litr nie prawda, znasz historię św Magdaleny która kiedyś była dziwką, Jezus uratował ją od ukamienowania, i odpuścił jej grzechy w imieniu Boga- została świętą.
A Żony nie mam jak juz wcześniej pisałem.
To wymaga pełnego angażu

przez LitrMaślanki 01 lut 2011, 19:46
linka,
nie wiem co napisał bo go ignoruje ale zaczynam Ci współczuć .
Myślałaś może nad odpoczynkiem od tematu ? :mrgreen:
LitrMaślanki

przez harpagan83 01 lut 2011, 19:48
Od "takiego stworzenia jak małpa" różni cię zaledwie 1,2% DNA.

linka, Oczywiscie :lol:, ale konkretnie która? Pewnie Szympans.
Gdyby naprawdę róznił się tylko 1,2% to nie zapierdalał by po drzewach, tylko w połowie był by w stanie dorównać homosapiens stylem życia.
To wymaga pełnego angażu

przez linka 01 lut 2011, 19:49
Tylko o ile wiem MM nie miała już więcej zapędów códzołożniczych i żałowała tego co zrobiła...a ja jakoś tego nie widzę po harpaganie83 a to chyba wyklucza odpuszczenie win ??
Przyjaciel forum

przez LitrMaślanki 01 lut 2011, 19:49
LitrMaślanki

przez Ahmall Gammat 01 lut 2011, 19:50
Panna_Modliszka napisał(a):Ahmall Gammat, w końcu Jezus też był facetem i chciał sobie poużywać :D

Paradoxy-czekam na ostrą interwencję!
Przecież ona obraża imię drogie dla wierzących-a o czym pisze regulamin?
Mniejszości religijne to też protestanci na przykład.
Poznacie prawdę,a prawda was wyzwoli.

Sortuj wg