wiara a seks

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: wiara a seks

przez LitrMaślanki 01 lut 2011, 19:11
harpagan83, wiesz ,ze zaprzeczasz sobie samemu ....?
LitrMaślanki

przez harpagan83 01 lut 2011, 19:11
linka napisał(a):
Religia jest po to żeby uchronić człowieka przed destrukcyjnymi popędami i instynktami.

Widzisz i tym się różnimy...tobie musi to nakazać religia - ja mam zdrowy rozsądek ...i wystarczy :lol:

No niestety ja mam bardzo autodestrukcyjny charakter, często idę za głosem serca i ulegam i ulegałem wielu złym instynktom, wiara jest mi potrzebna do trzymania swojego życia w ryzach, chociaż nie jestem zbyt religijny to szanuję ludzi bardziej religijnych i nie uważam ich za moherów, tak jak nie gardzę ateistami czy innymi wyznaniami. Najlepiej niech każdy postępuje w taki sposób żeby był zadowolony ze swojego życia i nie szkodził innym.
Żeby coś zrobić trzeba się starać
Robić to, robić to, tym się jarać
To wymaga pełnego angażu
E, pamiętaj o tym jak o melanżu

przez paradoksy 01 lut 2011, 19:12
harpagan83 napisał(a):skoro seks ma być według boga stosowany tylko w celu prokreacji to Kobieta nie miała by cyklu miesiączkowego dni płodnych i nie płodnych.

o k.......................a
gratuluję wiedzy medycznej i podejścia do tematu "kobieta jako krawiąca miednica do masowej produkcji jajeczek"

autodestrukcje porównujesz do zdrowego rozsądku??
po prostu nie kontrolujesz swoich zapędów i popędów i tyle. to nie jest autodestrukcja, tylko lenistwo i zachowanie rodem z okresu jaskiń. :roll:
paradoksy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez linka 01 lut 2011, 19:13
harpagan83, ...co Ty mi tu mieszasz fizjologię człowieka do planu boskiego. Jakby bóg nie chciał wojny to by nie wymyślono bomby atomowej tak? Więc jak widać chce wojny 8)

Żony nie mam, ale prawiczkiem nie jestem, i nie mam z tego powodu jakichś problemów, i nie jednokrotnie dostałem rozgrzeszenie z tego tytułu

A nie powinieneś ...bo jak widać ani skruchy w tobie ani postanowienia poprawy....
Wiesz jak to jest ....nie ma czegoś takiego jak niepraktykujący katolik - wiesz o tym? Albo jesteś katolikiem i wypełniasz zasady wiary albo nie! Nie jest ważne co Ty uważasz za słuszne ...tylko co mówi pismo święte.Więc żyjąc w zgodzie z zasadami ( a nie będąc "wylajtowanym" ) Kościoła Katolickiego NIE MA SEKSU!! A JEŚLI W OGÓLE JEST TO NUDNY!!
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez harpagan83 01 lut 2011, 19:15
Panna_Modliszka napisał(a):
Panna_Modliszka napisał(a):harpagan83, uważasz, że człowiek niewierzący nie może być wierny swojemu partnerowi :?: :?: :?: :?: :!: :!: :!: :!:

Nie w cale tak nie uważam, Można być ateistom i być wiernym tylko jednemu partnerowi, a można być osobom wierzącą i zdradzać swojego partnera. Tak jak można być mordercom i modlić sie przed każdą zbrodnią do Matki Boskiej Guadalupe ;)
To wymaga pełnego angażu

przez paradoksy 01 lut 2011, 19:16
ja żem napisał(a):wytłumacz ZWIĄZEK przyczynowo-skutkowy rozwiązłości seksualnej i nerwicy, bo bardzo mnie to ciekawi. :lol:

no dawaj, miszczu
paradoksy

wiara a seks

przez LitrMaślanki 01 lut 2011, 19:17
Więc uważam że religijność nie musi wykluczać udanego życia seksualnego.

uważam inaczej i oni tez :mrgreen:

specjalnie dla Ciebie
http://www.kosciol.pl/article.php/2005041217271434

Mam dwa pytania
masz żonę ?
oprawiałeś sex pozamałżeński ?
LitrMaślanki

przez linka 01 lut 2011, 19:20
LitrMaślanki, napisał, że zony nima, seks uprawiał - ale rozgrzeszenie dostał i jest lajt :mrgreen:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez harpagan83 01 lut 2011, 19:21
paradoksy, nie chce mi sie z Tobą dyskutować bo jesteś złosliwa i znowu będę musiał ulec instynktowi przetrwania i odpowiedzieć na Twoje zaczepki, a nie chce tego. 8)

Wyjaśnie Ci tylko po krótce, choć pewnie i tak nie zechcesz mnie zrozumieć.
Dla wierzącej osoby Bóg stworzył wszystko, planety, gwiazdy, rosliny, zwierzęta i człowieka. Wszystko co z człowiekiem zwiazane wynika z planu Bożego wszelkie reakcje chormonalne cykle i inne zjawiska zachodzące w organiźmie człowieka są zaplanowane przez Boga, lub jak kto woli Naturę w konkretnm celu. Cykl miesiączkowy powstał po to żeby nie dochodziło do zapłodnienia przy każdym stosunku.
To wymaga pełnego angażu

wiara a seks

przez LitrMaślanki 01 lut 2011, 19:23
http://translate.google.pl/translate?hl ... udy/74.htm

Wiec rozwiązłość to domena niewierzących ...ciekawe
LitrMaślanki

przez linka 01 lut 2011, 19:23
harpagan83 napisał(a):Cykl miesiączkowy powstał po to żeby nie dochodziło do zapłodnienia przy każdym stosunku.

:lol:
Przyjaciel forum

przez harpagan83 01 lut 2011, 19:25
Panna_Modliszka napisał(a):harpagan83, więc nie gadaj, że tylko wierzący są wierni i nie mają HIV.... :?

Panna_Modliszka ale ja nigdy tak nie powiedziałem. Natomiast ludzie którzy zarazili się wirusem HiV z reguły są winni swojemu postępowaniu i gdyby przestrzegali
6-stego przykazania "Nie cudzołóż" pewnie tą chorob ą by się nie zarazili.
To wymaga pełnego angażu

przez linka 01 lut 2011, 19:26
harpagan83 napisał(a):Dla wierzącej osoby Bóg stworzył wszystko, planety, gwiazdy, rosliny, zwierzęta i człowieka.

A ewolucja jest teorią spisku...tak?

Wiesz co jesteś przykładem maksymalnie obłudnego katolika, pierniczysz trzy po trzy o wierze, o Bogu - sam świadomie grzesząc, nie odczuwasz skruchy, nie masz zamiaru przestać, wybierasz sobie w doktryny tylko to co ci się podoba.........
Przyjaciel forum

wiara a seks

przez harpagan83 01 lut 2011, 19:26
LitrMaślanki napisał(a):
Więc uważam że religijność nie musi wykluczać udanego życia seksualnego.

uważam inaczej i oni tez :mrgreen:

Gdybyście uważali tak jak ja to nie było by o czym dyskutować :mrgreen:
To wymaga pełnego angażu

Sortuj wg