Wiecej Humoru ;) polecam w dni z dołkiem ;)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Virginia 10 maja 2006, 14:16
Michael napisał(a):DarkAngel ja sekcje zwłok ogladalem jak jadlem kanapki Wink normalna rzecz Smile

rzeczywiscie, bardzo to smieszne!!!!! hahaha nie wiem co chcesz przez to udowodnic, ale raczej nie poczucie humoru!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jak mozna cos takiego w ogole umiescic? czlowieku ty raczej nie wiesz co robisz!! gdybys byl moze kiedys w prosektorium i poczul ten smrod, odechcialoby ci sie zabaw z takimi filmikami!!

[ Dodano: Sro Maj 10, 2006 1:21 pm ]
Gratuluje, po raz pierwszy na tym forum ktos naprawde wyprowadzil mnie z rownowagi!!! a myslalam, ze jest to niemozliwe. Co za znieczulica, jezeli takie rzeczy ci smiesza to nic dziwnego, ze masz nerwice.
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Cudowna kobieta to taka, ktora nie wymaga cudow

przez kochajacy 10 maja 2006, 15:58
Michael

czy uwazasz ze tego typu makabryczne filmy dzialaja dobrze na poprawienie humoru :?: :!:

Michael napisał(a):[cenzura] dop. shadow_no

czy pomyslales choc przez chwile jak po obejrzeniu tego bedzie sie czula osoba ktora ma bardzo zaostrzone objawy nerwicy i silne lęki :?: :!:

czy ty wogole myslisz :?: :!:

(bardzo prosilbym admina o jak najszybsze usuniecie tego linku)
"Człowiek doskonały posługuje się swym umysłem jak zwierciadłem. Zwierciadło niczego nie chwyta, niczego nie odrzuca; przyjmuje, lecz nie zatrzymuje." / Czuang Tsy /

przez anies28 10 maja 2006, 16:16
a tego nie widziałam ...i juz raczej nie zobacze....:(sekcja zwłok????...bez komentarza
"Nikt nie zdobywa oświecenia poprzez wyobrażenie sobie świetlanych kształtów, ale poprzez uświadomienie sobie ciemności".

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez shadow_no 10 maja 2006, 16:49
Michael, mam nadzieje, że dotarło do Ciebie jakie skutki mogą nieść za sobą tego typu posty. Dostajesz odemnie rangę ostrzegawczą, która zostanie zdjęta po miesiącu, jeżeli oczywiście będziesz jeszcze wtedy użytkownikiem naszego forum. Liczę na to, że z nami zostaniesz, a Twoje posty będą nieco inne od tych jaki mieliśmy okazje zobaczyć.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

Sortuj wg