Prezent ślubny

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Prezent ślubny

przez IceMan 01 maja 2009, 21:52
W rodzinie niedługo będę gościł na ślubie. Rodzice przyznali, że ostatni ślub, na którym byli to był ich własny, więc nie mamy pojęcia, jak obecnie to wszystko wygląda. A kwestia jest prosta, trzeba kupić prezent dla młodej pary. Więc poradźcie - co i za ile się kupuje, tak żeby to było stosowne (czytaj: ani taniocha na siłę, ani cudo na wyrost od ciotki z Ameryki ;) ). Pomóżcie.
Przyjaciel forum

Re: Prezent ślubny

przez shadow_no 01 maja 2009, 22:08
Ja zawsze koperte daje, w zależności jak bliska to rodzina (lub znajomi) wkładam coś z przedziału 100-300zł.
Daję kasę, bo sam też wolał bym ją dostać zamiast nie zawsze trafionych prezentów. :)
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez LucidMan 01 maja 2009, 22:55
Także jestem za kasą (nie mylić z fiskalną).
Lucid life

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez isj 02 maja 2009, 02:19
O, czujcie się zaproszeni na mój ślub, o ile kiedykolwiek nastąpi :mrgreen:

Kasa jest dobrym rozwiązaniem, zwłaszcza że niekiedy prezenty lubią się dublować. Lepiej niech już dublują się bankoty :mrgreen: Ale jeżeli ktoś ma jakiś oryginalny pomysł na prezent a ci zaślubieni nieszczęśnicy polubią go, bo jest zbieżny z ich gustami lub zainteresowaniami, to można zaryzykować. Z tym że Ice Man nie napisał, co młoda para lubi, więc trudno jest wskazywać na konkrety.
Samouczek neurologiczno-lekowy, ostatnia aktualizacja: 12.07.2009. Temat: SSRI-wstęp. Serdecznie zapraszam do lektury. Następna prezentacja: sertralina.

Yoyo, bring the condoms, I'm in room 203 50 Cent
isj

przez Nez 02 maja 2009, 02:56
Właśnie z prezentami jest ten problem że się lubią dublować ;) jak już dostajesz trzeci robot kuchenny albo drugi odkurzacz to Cię cholera bierze :D ale jak się jest blisko pary młodej (w sensie rodzinnym) to można kupić jakąś przydatną rzecz a co do wartości to sądzę że powinno się to rozgrywać na polu na ile możemy sobie pozwolić ;) Ale moim zdaniem (może kierują mną jakieś stereotypy :P) to 200-300 złoty to minimum.
Nez

przez betty_boo 02 maja 2009, 09:01
nie warto kupować prezentow rzeczowych, to po pierwsze. młoda para bedaca na starcie jest praktycznie nastawiona do zycia:)

ja najbardziej bylam zadowolona z pieniedzy, nie mozna komus kupowac poscieli ani zastawy kuchennej bo nie wiadomo czy bedzie to pasowało do wystroju mieszkania (raczej nie bedzie)!

najlepszy prezent to pieniądze, minimum 300 zł wzwyż od pracującej pary bez dzieci, w zależności od bliskości rodzinnej i emocjonalnej kwota ta powinna rosnąć.

można jedynie do pieniędzy dodac mały bibelocik, ale bardzo gustowny , a najlepiej oryginalny, np ja dostałam bardzo oryginalna srebrną solniczkę i pieprzniczkę w formie łódek wikingów z łyzeczkami prosto z norwegii. bardzo mnie to ujęło.

przez IceMan 03 maja 2009, 20:43
Dzięki wielkie za odpowiedzi, dużo pomogą ;)
Przyjaciel forum

Sortuj wg