Skocz do zawartości
Nerwica.com

RZUCAMY PALENIE? Kto jest ze mna :D?


mrX

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc Wszystkim :)!

 

Wpadlem wlasnie na pomysl zeby wreszczie rzucic palenie... . Ale samemu nie bedzie tak prosto... . Ma ktos ochote towarzyszyc mnie w rzucaniu nalogu :D? Wspolne porazki i sukcesy w walce z nikotyna...

 

Pale dosc duzo - do paczki dziennie - oczywiscie zaraz po przebudzeniu musze zakurzyc, bo nie wstane :D...

Stan nerwicy chyba nie jest typowym i dobrym do rzucania palenia :D, ale warto probowac...

 

Pozdrawiam :D i licze na wspolprace :D

 

X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie całą paczkę dziennie stanowczo za dużo ;) wypaliłeś i co teraz Panie Marcin wymyśliłeś ostatni to był czy nie :?::mrgreen:

 

Ps. faktycznie jak już ktoś pisał imponująca liczba "znajomych" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, po prostu nie wymyslilem jeszcze sposobu :D! Musze sobie wmowic cos smiesznego, typu ze fajki sa dla mnie szczegolnie szkodliwe... ciezkie to bedzie... Kiedy wroce na stale do Krakowa, bede mial silna motywacje :D, przyjaciolke z ktora spedzam wieksza czesc dnia :D!

 

Ale zjazd z 20 do 4 mozna uznac za minimalny sukces :D! Prawda :D?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh ja przed chwilą wypaliłem ostatniego papierosa z paczki...myślę właśnie jak to zrobić żeby nie kupować następnej ale jeśli się uda przetrwać cały dzień bez papierosa to kupuję sobie litr ulubionego nektaru bananowego i mniej więcej o tej godzinie co dzisiaj zacznę go sączyć z kieliszka na wino :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×