Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Lord Kapucyn 18 cze 2011, 01:19
Ja może nic nie poradze. Ale ktoś taki na pewno się znajdzie. :P

-- 18 cze 2011, 01:20 --

Zaraz mnie ch... strzeli. Pod jednym oknem koty toczą bójkę, pod drugim pies wyje do księżyca, za ścianą konfa na skejpie, a na ulicy kibole drą ryja!!!
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez CichoCiemny 18 cze 2011, 01:21
Lady_B, wiesz jak mnie kurwica strzelała na tym festiwalu, jak były takie tłumy? Nie dało się przez chwilę pomyśleć, a co dopiero pracować. :P
CichoCiemny

przez Agasaya 18 cze 2011, 01:22
Mad_Scientist, taaaa Buka mi kiedyś groził terapią szokową i przykuciem do łóżka ;)

halenore, to nie o wywnętrzanie chodzi... po prostu widzę faktycznie że pewne osoby się do mnie przywiązały jakoś tam... i to nie jest dla mnie do końca wygodne z uwagi na powracające kilka razy dziennie myśli samobójcze... nie chcę czuć jeszcze więcej winy i wyrzutów sumienia kiedy jednak zdecyduję że... a tak jak patrzę na siebie dzisiaj i na to do jakiego stanu się doprowadziłam i jak postępuje leczenie... zrobię to prędzej czy później... i wiem teraz że ktoś to zauważy... że mnie nie ma... że będziecie wiedzieć co zrobiłam i zapewne będzie wam z tym źle... do tej pory myślałam tylko o mojej rodzinie i przyjaciółce...
Agasaya

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez CichoCiemny 18 cze 2011, 01:22
Mad_Scientist, to słuchawki na uszy, ulubiona muza i olewasz to. Ja mam za jedną ścianą spożywczak, który od 6 rano napieprza jakieś dziwne dźwięki, od 8, za drugą ścianą fryzjerka, która ma taki wkurwiający głos, że czasami dostaję szału, ale muzyka robi swoje i nikt się nie awanturuje, bo mam wyjebane na sąsiadów, a jak coś to mam klucz do wszystkich liczników z prądem u każdego :D
CichoCiemny

przez Agasaya 18 cze 2011, 01:25
KeFaS, ja nie lubię tłumów bo czuję się jakbym była atakowana... nie umiem tego opisać... a jeszcze jak mnie ktoś ciągle poszturchuje to włącza mi się agresor i wybucham za którymś razem... lubię świat na zewnątrz ale czuję że to ja do niego nie pasuję...
Agasaya

przez Thazek 18 cze 2011, 01:26
Dobra ja też uciekam :smile:
dobranoc kochani :*
Nerwico chcesz mnie znów dopaść?!?!To skoczę do apteki po stoperan bo Cię chyba POSRAŁO!
http://www.youtube.com/watch?v=jYj7T9eEQ4U
F41.0<--- Było minęło... F41.1<--- już prawie nie ma :D CHYBA ZDROWIEJĘ :D

przez Lord Kapucyn 18 cze 2011, 01:27
Najprostsze rozwiązanie to nic sobie nie robić to i wyrzutów sumienia nie będzie.

Moderator/ R2 - D2

przez Agasaya 18 cze 2011, 01:29
Thazek, dobranoc :*

Mad_Scientist, to nie jest najprostsze rozwiązanie... to jest bardzo trudne...
Agasaya

przez halenore 18 cze 2011, 01:29
Lady_B napisał(a):najgorsze jest to że kiedyś byłam przebojowa, bojowa i towarzyska... rozkręcałam imprezy... a teraz jestem jak takie zombie... martwa za życia...

Ciężko przyzwyczaić się do nowej siebie...

Thazek, też wychodzę na siłę... mam psa i muszę wyjść z nią choćby nie wiem co... ale czasem jest potwornie ciężko...[/quote]

I dobrze, że jest pies. Ja ostatnio poszłam z moją Muszaną na długi spacer. Osiedle domków jednorodzinnych. I tak sobie myślę: jak ci ludzie mają fajnie, własne podwórko, poranna kawka na tarasie, duży ogród dla psiaków. A prawda jest taka, że spokojne osiedle i domek nie jest dla mnie. Mieszkam w centrum, w mieszkaniu. Codziennie muszę wyjść i pociągnąć podwójne rundki po parku z moimi psami, muszę pójść do sklepu po zakupy, pójdę na basen, bo mam blisko, mieszkam przy bulwarze nad jeziorem, więc chcąc-nie chcąć stykam się z tłumami, a żeby posiedzieć w ogrodzie, muszę ruszyć dupę i skorzystać z transportu publicznego, co jest formą terapii zwalczającej mój lęk przed autobusami...
My mother said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Natręt Gramatyczny

przez buka 18 cze 2011, 01:33
ktos mnie wołał?

przez Lord Kapucyn 18 cze 2011, 01:33
Tak, musisz zaopiekować się Lejdzią, gdyz ja wybywam. Papa. ;)

Moderator/ R2 - D2

przez Agasaya 18 cze 2011, 01:36
halenore, ja już od lat jestem nową sobą... ale nie potrafię tego zaakceptować...
wiem że dobrze że jest pies... ona na mnie działa mega terapeutycznie, zwłaszcza że wali głupa popisowo :mrgreen:
ale są takie chwile dni kiedy nic nie ma znaczenia... przynajmniej u mnie tak jest że tu się śmieję a za 5 minut gapię się na żyletki... :bezradny:

buka, słońce Ty moje :*

-- 18 cze 2011, 01:36 --

Mad_Scientist, dobranoc
Agasaya

przez CichoCiemny 18 cze 2011, 01:39
Lady_B, bardzo dużo ludzi tak ma, po prostu większość się nie przyznaje.
Ja mam ciągle ochotę sobie potripować i chyba tak zrobię w przyszłym tygodniu :P
CichoCiemny

przez halenore 18 cze 2011, 01:40
halenore, po prostu widzę faktycznie że pewne osoby się do mnie przywiązały jakoś tam... i to nie jest dla mnie do końca wygodne z uwagi na powracające kilka razy dziennie myśli samobójcze... nie chcę czuć jeszcze więcej winy i wyrzutów sumienia kiedy jednak zdecyduję że... a tak jak patrzę na siebie dzisiaj i na to do jakiego stanu się doprowadziłam i jak postępuje leczenie... zrobię to prędzej czy później... i wiem teraz że ktoś to zauważy... że mnie nie ma... że będziecie wiedzieć co zrobiłam i zapewne będzie wam z tym źle... do tej pory myślałam tylko o mojej rodzinie i przyjaciółce...[/quote]

Leczenie idzie chu.owo. Moje też tak idzie. I to już 9 lat. Jeszcze wcześniej jakoś sobie radziłam, ale teraz jest okropnie. Możliwości leczenia jest przed tobą wiele. Póki tu jesteś trzeba próbować. Wiem doskonale, co teraz czujesz. Ja przerabiałam to wczoraj. Dziś przyjechała moja siostra i jest deczko lepiej. A po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój

Thazek, Karaluchy pod poduchy:*

-- 18 cze 2011, 01:41 --

Lady_B napisał(a):[b]ale są takie chwile dni kiedy nic nie ma znaczenia... przynajmniej u mnie tak jest że tu się śmieję a za 5 minut gapię się na żyletki... :bezradny:

Wiem...
My mother said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Natręt Gramatyczny

Sortuj wg