Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Nortt 11 gru 2013, 02:41
Ja masowo wpierdalam dzisiaj kukułki, starszy kupił cały karton tego ścierwa 8)
Nortt

przez magnolia84 11 gru 2013, 02:41
anna.anakaia, tyle szczęścia :105: przynoś co masz. Nie jestem wybredna :D
magnolia84

przez Depakiniarz 11 gru 2013, 02:42
anna.anakaia napisał(a):Depakiniarz,
Raz pamietam jak pod koniec zamkniecia jakiegos sklepu gdzies na wiosce w wypizdowie gadalem chyba z godzine z kasjerka, a to o pracy, o sytuacji w kraju, glodzie na swiecie i o ty jaka jest fajna, w kazdym badz razie nie dalem jej dojsc do slowa.

A to widzisz, Ty chociaż produktywnie i z celem :D
Mnie się udało co prawda zaczarować pracodawców w początkowej fazie manii, ale hece typu rozpisania reformy edukacji, zaniesienia jej do szkoły i zaproponowanie dyrektorce otwarcia na spółę sieci elitarnych liceów dla geniuszy już nie odniosło sukcesu ino pasy w szpitalu.
I to słowotwórstwo, którego nikt nie rozkminiał :hide:

Wyobraz sobie ze u mnie tez sprawa wygladala podobnie. Plany sprzedazowe, wprowadzanie zmian do regulaminu, stworzenie roznego rodzaju ulatwien dla graczy z branży MMO, organizacja konkursow i wrazenie ze wszystko sie kreci wokol mnie, ze ja jestem najwazniejszy. Po czesci tak bylo, bo moje pomysly odniosly sukces, ale potem to wszystko z wiadomego powodu zaczelo mnie przerastac. Tak naprawde jest to moj pierwszy epizod depresyjny ( moze i drugi, ale tego pierwszego wcale tak nie odczuwalem) gdzie naprawde sam jestem przerazony swoim dzialaniem, a raczej brakiem dzialania. Kompozycja slow ograniczona do minimum, -10 do inteligencji na pewno. Po prostu czuje sie glupszy.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez anna.anakaia 11 gru 2013, 02:42
magnolia84, oka oka, to ja już idę z plecakiem jedzenia. Do zobaczenia ;)
anna.anakaia

przez magnolia84 11 gru 2013, 02:43
anna.anakaia, ;)
magnolia84

przez Nortt 11 gru 2013, 02:44
Depakiniarz napisał(a):
anna.anakaia napisał(a):Depakiniarz,
Raz pamietam jak pod koniec zamkniecia jakiegos sklepu gdzies na wiosce w wypizdowie gadalem chyba z godzine z kasjerka, a to o pracy, o sytuacji w kraju, glodzie na swiecie i o ty jaka jest fajna, w kazdym badz razie nie dalem jej dojsc do slowa.

A to widzisz, Ty chociaż produktywnie i z celem :D
Mnie się udało co prawda zaczarować pracodawców w początkowej fazie manii, ale hece typu rozpisania reformy edukacji, zaniesienia jej do szkoły i zaproponowanie dyrektorce otwarcia na spółę sieci elitarnych liceów dla geniuszy już nie odniosło sukcesu ino pasy w szpitalu.
I to słowotwórstwo, którego nikt nie rozkminiał :hide:

Wyobraz sobie ze u mnie tez sprawa wygladala podobnie. Plany sprzedazowe, wprowadzanie zmian do regulaminu, stworzenie roznego rodzaju ulatwien dla graczy z branży MMO, organizacja konkursow i wrazenie ze wszystko sie kreci wokol mnie, ze ja jestem najwazniejszy. Po czesci tak bylo, bo moje pomysly odniosly sukces, ale potem to wszystko z wiadomego powodu zaczelo mnie przerastac. Tak naprawde jest to moj pierwszy epizod depresyjny ( moze i drugi, ale tego pierwszego wcale tak nie odczuwalem) gdzie naprawde sam jestem przerazony swoim dzialaniem, a raczej brakiem dzialania. Kompozycja slow ograniczona do minimum, -10 do inteligencji na pewno. Po prostu czuje sie glupszy.

O to ciekawe, pracujesz dla WG ? :D
Nortt

przez Depakiniarz 11 gru 2013, 02:45
Nortt napisał(a):Ja masowo wpierdalam dzisiaj kukułki, starszy kupił cały karton tego ścierwa 8)

Ja dziś zjadłem dwie duże milki z orzechami jak czekalem u psychiatry w kolejce, takze moge sie spodziewac ze niedlugo bede wygladal jak Jabba the Hutt. A mialem taka piekną wagę i w miare wyrzezbione cialo.

-- 11 gru 2013, 01:50 --

Nortt WG?

przez Nortt 11 gru 2013, 02:51
War gaming :p Tak mi się jakoś skojarzyło dziwnie

Dygresja
ROZPIERDOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLl

Jeszcze więcej PREKURWISTYCH COVERÓW SLAYERAAAAAAAAAAAA

Szwecka scena Death metalu rozpierdala
Nortt

przez Depakiniarz 11 gru 2013, 02:54
Nie, co prawda nie moge powiedziec dla kogo bo z wiadomych wzgledow zobowiazuje mnie umowa, ale jedno co moge powiedziec ze jest taka gra, co ma dwie czesci, wydana przez amerykancow i duzo gimbusow sie w nia zagrywa. To ja wlasnie u tego wydawcy :)

przez magnolia84 11 gru 2013, 02:57
przydałoby się pójść spać
magnolia84

przez Depakiniarz 11 gru 2013, 02:59
Dobranoc Magnolia :*
Na słodki sen :

przez anna.anakaia 11 gru 2013, 03:01
Depakiniarz,
Wyobraz sobie ze u mnie tez sprawa wygladala podobnie. Plany sprzedazowe, wprowadzanie zmian do regulaminu, stworzenie roznego rodzaju ulatwien dla graczy z branży MMO, organizacja konkursow i wrazenie ze wszystko sie kreci wokol mnie, ze ja jestem najwazniejszy. Po czesci tak bylo, bo moje pomysly odniosly sukces, ale potem to wszystko z wiadomego powodu zaczelo mnie przerastac.

I robione wsio na 150% co nie? I jeszcze i jeszcze i więcej. W robocie jak mi się awansnęło to był szał, to nie mój pomysł jest niemożliwy do ogarnięcia, to ludzie nie są gotowi na mój pomysł, wyprzedzam epokę a mnie ograniczają.
Wolę mój ultra rapid obecny niż paromiesięczną manię i non stop teledysk w głowie a potem coraz większy zjazd.
Kompozycja slow ograniczona do minimum, -10 do inteligencji na pewno. Po prostu czuje sie glupszy.

W porównaniu do manii chyba każdy czuje się jakby pół rozumu nagle odcięło. W słowie pisanym u Ciebie ok, ja nie byłabym w stanie tu siedzieć w depresji.
Od dawna masz diagnozę?
anna.anakaia

przez magnolia84 11 gru 2013, 03:01
Depakiniarz, ooo dziękuję za całusa :) Po takim kawałku na pewno będzie słodki :mrgreen:
magnolia84

przez wieslawpas 11 gru 2013, 03:02
Siemanko, wrocilem wlasnie od znajomego. Meczy mnie takie napiecie psychiczne w glowie. Skurczysynstwo najciezsze jest do rozbicia. Generalnie przez wieksza czesc rozmowy czułem się OK. Dopiero pod koniec. Wczorajszy ból dupy minal no i wczoraj normalnie zasnalem.

-- 11 gru 2013, 03:04 --

Ale wczoraj byla checa, teraz chce mi sie z tego smiac...

Sortuj wg