Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Kokojoko 25 lis 2013, 01:56
Reiben napisał(a):Kokojoko, uwielbiam te miejskie legendy, każde miasto musi mieć swoje przeklęte blokowisko gdzie ludzie skaczą z okien itp

No niestety na moim skakali... Jako dziecko siedziałam na balkonie i wypatrywałam mojej matki czy wraca do domu, ze sklepu. Akurat jak spojrzałam w dół zobaczyłam swoją sąsiadkę całą we krwi na noszach (skoczyła z balkonu pod nami i wnosili ją do karetki - zmarła w niej). Niezła trauma dla 6-latki... A jeszcze większą miała moja matka jak wracała i zobaczyła karetkę pod balkonami (wiedziała, że lubię się bawić na balkonie...)

Rok później mąż sąsiadki się zaćpał. podobno z żalu. Znaleźli go jak zaczęło śmierdzieć na klatce :(

NieznanySprawca, nie baw się w Dziady :nono:

Musze iść spać. Ubrania się same o 6 nie wyprasują :( A może? :mrgreen:
Kokojoko

przez Siding Spring 25 lis 2013, 01:59
NieznanySprawca

No musialbym poszukac ale znajde :). Wiesz nawet poza Ziemia żyjątek jest pelno...wystarczy tylko ze z wahadlowcow nasa poswieca i widac jak na dloni przerozne dziwne pierwotne nieskomplikowane organizmy....tylko wiedziec albo nie wiedziec o tym wszystkim nie mowi sie;)

przez NieznanySprawca 25 lis 2013, 02:02
lubudubu, wal na pw jc, uwielbiam dziwne przypadki tego swiata.
nie baw się w Dziady :nono:

dzis bym się posikał chyba ze strachu. :pirate:
jako dzieciak nie miałem oporów żadnych. :P
NieznanySprawca

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Reiben 25 lis 2013, 02:04
No nie baw się bo Cię opętają złe duchy :>
Reiben

przez TEUFEL 25 lis 2013, 02:10
lubudubu, Fajnie, że sie interesujesz takimi sprawami ;) A tak w ogóle, to trzeba być pół mózgiem, żeby myśleć że życie istnieje tylko na Ziemi :roll: Życie jest tak powszechne, że nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy, na razie jesteśmy pod wpływem propagandy, ale w końcu kurtyna pójdzie w góre
TEUFEL

przez SmutnaTęcza 25 lis 2013, 02:13
Właśnie, trochę nieprawdopodobna jest teoria, jakoby Ziemianie mieliby być jedynymi żyjącymi istotami we Wszechświecie :mrgreen: Hahah, taaa... "wybrańcy" 8)

przez Ophelia 25 lis 2013, 02:13
hej :*
trafilam w swoj temat, duchy i gnijące śmierdziuchy. :pirate:
Ophelia

przez Reiben 25 lis 2013, 02:15
Ophelia, jak ja Cię dawno nie widziałem, już miałem pytać w temacie gdzie się Ophelia nasza wiewióreczka podziała :mrgreen:
Reiben

przez Siding Spring 25 lis 2013, 02:15
To prawda ale wszystko to kwestia czasu. A nowe odkrycia ostatnio ida doslownie w "kosmicznym" tempie...za 100 lat tyle nowego bedzie wiadomo ze ostatnie 500 lat to pikus:). Powoli tez bedzie zmieniala sie wiara a juz na pewno podejscie ludzi do tych spraw. Chociaz zagorzale katole dalej bede stawac przy swoim.

przez NieznanySprawca 25 lis 2013, 02:16
Ophelia, ooo, ave :pirate:

ide spać świry, cya
NieznanySprawca

przez TEUFEL 25 lis 2013, 02:18
lubudubu, dni religii są policzone ;) Ja myśle, że w tym tempie to jak w nas nie przyjebie nic z zewnątrz ani nic "od nas dla nas" w postaci wojny nuklearnej, to góra 200 lat i wylecimy w ukladu słonecznego, nie mówiąc o regularnych misjach na marsa czy księżyce Jowisza ;)
TEUFEL

przez Ophelia 25 lis 2013, 02:19
NieznanySprawca, \m/ Reiben, teraz juz nigdy nie przebije ilosci twoci postow ;[
Ophelia

przez Reiben 25 lis 2013, 02:21
hłe hłe..taki ze mnie już mały spamer, nie mylić ze spermenem %)
Reiben

przez Siding Spring 25 lis 2013, 02:24
200 lat to wlasnie taka gorna granica i nie takie głowe jak moja czy Twoja sa zgodne w tym temacie;). Mars do tego czasu bedzie juz na "poważnie" skolonizowany ...z reszta misja mars one w 2023 ...potem kolejne 20 osob maja co 2 lata przysylac. Ale jeszcze sporo musza ogarnac a glownie kwestia samego podrozowania..napęd nuklearny jest dobry ale tylko na uklady sloneczne oddalone o kilka lat świetlnych a i tak sam wiesz ile czasu by to potrwalo. uzyskanie 1/3 prędkosci swiatla to abstrakcja na dzien dzisiejszy ale hej...200 lat temu abstrakcja bylo latanie w dowolnej formie;)

A religia padnie po jednym wiekszym ujawnieniu jakies sensacjii...ktorych to na pewno jest sporo ale wszystko bezpiecznie trzymane przed wzrokiem i łapkami niepożadanych...innymi slowymi wiekszosci nas;). Ciekawe jak sie poczuja Ci co tyle lat byli oszukiwani....ateisci pewnie beda mieli powod do radosci;)
Ostatnio edytowano 25 lis 2013, 02:27 przez Siding Spring, łącznie edytowano 1 raz

Sortuj wg