Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Arhol 09 paź 2013, 01:10
Koniec imprezy,nie ma takiej perwersji.
No dla mnie koniec na dziś,bawcie się dobrze zepsute lubieżnością istoty :lol:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Aranjani 09 paź 2013, 01:12
Kestrel, tez pozdrawiamy i zyczymy spokojnej nocy :mrgreen:
Aranjani

przez Reiben 09 paź 2013, 01:59
Kto Wam pozwolił iść spać :(
Reiben

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez silence_sadness 09 paź 2013, 02:19
Noc.. Idealna pora do refleksji.. Och bezsenności czemu mnie ponownie nękasz..
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

przez Reiben 09 paź 2013, 02:21
witaj silence_sadness, ja tam się bronię przed sennością, ale bezsenność też mnie często nęka ;)
Reiben

przez silence_sadness 09 paź 2013, 02:30
Cześć Reiben.. Powinnam już się przyzwyczaić do tego gdy jestem w czarnej du.. To bezsenność jest nieunikniona. Szkoda.. Chcę swoją górke, wtedy wszystko jest takie kolorowe..
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

przez Reiben 09 paź 2013, 02:33
Ja ostatnio chyba nie mam górek, co najwyżej małe pagórki, to wcale nie jest takie złe o ile całkowicie się wygładza i nie ma też rowów ;p
Jak Cię coś męczy i nie daje spokoju to zawsze ciężko zasnąć, ja ostatnio prawie nie sypiam, dodatkowo irytuje mnie łomot serca jak jestem w poycji leżącej, wczoraj jedynie po Trittico 50 mg zasnąłem tak, że aż dziś zaspałem.
Reiben

przez silence_sadness 09 paź 2013, 02:43
W kwietniu zaczęła sie u mnie górka taki cudowny stan, nacieszyłam się nim 4 miesiące. Później nastąpił mix, myślałam, że zwariuje.. A teraz od kilkunastu dni zdycham na dnie.. Dostałam zmiane leku na lamotrix, może niebawem się polepszy.

przez Reiben 09 paź 2013, 02:46
Nigdy tego nie brałem... bierzesz to na chad?
Reiben

przez silence_sadness 09 paź 2013, 02:53
Niestety.. Wszystko na to wskazuje.. Oficjalnie lekarz tego nie stwierdzil bo powiedział, ze na to potrzeba dłuższego czasu..

przez Reiben 09 paź 2013, 03:02
Z tego co widzę to piszą, że nie nadaje się do doraźnego leczenia epizodów, więc pewnie trochę będziesz musiała poczekać na działanie a na początku może być ciężej niż przed braniem. Ja tak mam z każdym ssri, że na początku wszystko się nasila. No postawienie diagnozy pewnie nie jest łatwe, w końcu jedyną informacją dla nich jest to co im powiesz, mi tam żaden nie zdiagnozował i w zasadzie nie musiał bo ja sam zawsze twierdzę, że dolega mi to to i to, ostatnio pytanie lekarza- a kto panu to zdiagnozował..zdziwiłem się bo jak niby ktoś miałby wiedzieć lepiej co mi siedzi w głowie ode mnie.
Reiben

przez silence_sadness 09 paź 2013, 03:15
To nie pierwsza zmiana leku.. Nałykałam się już tego trochę.. Najbardziej zadziwia mnie to, że te stany zmieniają się tak z dnia na dzień. Kilka miesiecy deprechy, kładę sie spać w pesymistycznym nastroju, bez sensu życia, lękiem, czarnymi myślami. A rano budzę się jak nowonarodzona, optymistka, wszystko jest takie kolorowe i piękne, uśmiech nie schodzi z twarzy, jestem taka pełna energii.. Itp. Ludzie tego nie rozumieją, nie wiedzą co mi jest, takie zmiany z dnia na dzien kiedy następuje gorka po takim dole jest dla nich szokiem. Pewnie jestem uważana za dziwną postać. Trzeba do tego przywyknąć.

przez Reiben 09 paź 2013, 03:22
Ano, mi też się zdarza tak i pewnie każdemu z zaburzeniami. U mnie jakaś jedna pozytywna myśl potrafi sprawić, że zaczynam wierzyć i widzieć sens we wszystkim, po to żeby dosłownie za kilka godzin mieć totalnego doła i demotywację :?
Reiben

przez Śmiercionauta 09 paź 2013, 23:06
pierwszy ku!@a ;)
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

Sortuj wg