Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez monk.2000 31 lip 2013, 23:31
Cześć nocna straży.
Tomcio Nerwica, trochę cie nie było.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez mark123 31 lip 2013, 23:33
Lilith napisał(a):mark123, no to witam rówieśnika ;) Ale...czy w tym wieku naprawdę nie możesz chodzić spać o której chcesz? Jesteś przecież dorosłym człowiekiem...

Mógłbym, jeśli bym nie dążył do unikania stresu. Zresztą to raczej byłby zły pomysł, gdybym całkowicie sam decydował, o której chodzić spać, bo czasem bym może o 5, albo o 6 chodził, albo wcale, gdy trzeba by było wcześnie wstać.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez Artemizja 31 lip 2013, 23:33
monk.2000, Nocna Straż zawsze w pogotowiu :D

-- 31 lip 2013, 23:37 --

mark123, prawdę mówiąc, nie bardzo to rozumiem. Jestes osobą dorosłą, ktora może sama o sobie decydować. Dlaczego tego nie wykorzystasz? Masz wolnosć we własnych łapkach, a jednak z tego dobrowolnie rezygnujesz. Przez całe życie nie da się unikac stresu, a jeśli teraz, w kontaktach z rodzicami, pozwalasz na to, żeby to Oni decydowali nawet o tym, kiedy masz pójsc spać, to jak sobie wyobrażasz swoje życie? Przeciez rodzice za Ciebie go nie przezyją. Naprawdę...szkoda życia, Ciebie...któregoś dnia możesz się obudzić i stwierdzić, ze straciłeś najlepsze lata, bo się bałeś stresów...
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez monk.2000 31 lip 2013, 23:38
Lilith, znam jeszcze dwie straże:
Strażnica Świadków Jehowy oraz Piosenka All Along The Watchtower Hendrixa. :D

Jeśli w człowieku walczą dwa wilki, to we mnie pojawił się trzeci: łowca skór wilków :D

8) Akineton

przez Artemizja 31 lip 2013, 23:39
monk.2000, ze Strażnicą miałam kiedyś osobisty kontakt i nie jest mi do śmiechu, kiedy o tym słyszę ;)

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez monk.2000 31 lip 2013, 23:43
Lilith, jeśli już poruszamy ten temat. Za czasów ministrantury, miałem książkę w stylu: "jak walczyć o wiarę wobec świadków". Walczyliśmy na cytaty, Mateusze, Marki i Izajasze latały jak kule na Ohama Beach. Z całym szacunkiem dla ofiar, tu nie było śmiertelnych przypadków, ale dla umysłu to niezły matrix.

8) Akineton

przez Artemizja 31 lip 2013, 23:48
monk.2000, zgadzam się z tym w całej rozciągłości. To jest umysłowa i cytatowa wojna, która może naprawdę namieszać...

Administrator

przez socorro 31 lip 2013, 23:50
mark123, gdzie masz praktyki? :)
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...
Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez monk.2000 31 lip 2013, 23:55
Lilith, skutek był jeden. Umocnienie mojej pozycji jako katolika. I zapewne dla moich gości, umocnienie ich poglądów. Podobnie wyglądają debaty polityków, czego oni tak zaciekle bronią, to tylko opinie. Depresja wypaliła we mnie chęć umysłowej dominacji, potrafię ustąpić.

Grałem dzisiaj w grę strategiczną o XVIII wiecznej Europie. Muzułmanie zaciekle ufali Allahowi, ale szarże ułanów okazały się silniejsze niż ich dobre uczynki. Za pewne gdyby to byli żywi ludzie, a nie NPC, to by się pojawili prorocy głoszący że to przez grzechy Allah ich opuścił i oddał w jarzmo niewoli, obiecując zbawiciela, który wyzwoli ich z niewoli tych niewiernych katolików.

Gry są o tyle fajne, że można sobie gdybać i wyobrażać inne scenariusze, samemu je tworząc.
Dla wątpiących, wojna to barbarzyństwo. :P

8) Akineton

przez Artemizja 01 sie 2013, 00:02
monk.2000, a mnie te całe dysputy osobiście nudzą i absolutnie nie przekonują.

Administrator

przez anonus 01 sie 2013, 00:05
monk.2000, XVIII wieczna Europa? Kojarzy mi sie z Empire:Total War . Tak a propos-przeszedles juz Mass Effect 3?

Dzis sie oczytalem "Focusa". Wiecie, ze wyewoluowaly bakterie, ktore pozeraja plastik? Wystarczy odpowiednio je porozmnazac i problem smieci moze zostac zazegnany.
anonus

przez monk.2000 01 sie 2013, 00:11
Lilith, powiedz coś więcej o sobie. Na tyle długo na tym forum siedzę, że wszystkich traktuję po równo i nie mam swoich ulubieńców. Ale ty wyglądasz na osobę doświadczoną w tematach psychologii. Ale nie tak jak historyk siedzący w domu, raczej jako kombatant wojen o niepodległość Karaibów. Jak idzie pisanie bloga? Jakieś pasje? Kiedyś (nawet rok, dwa lata temu) miałem więcej. Teraz czuję jakby to było bezcelowe.

To tak jak ćpun biorący jakieś leki, powodujące euforię, stwierdza że nie warto się starać o życie, bo szczęście można osiągnąć na skróty, a on wie jak i działka go wspiera.

Też mam wrażenie, że większość rzeczy które się robi, nie wynika z potrzeb chwili, a raczej z łudzenia się, że jak będę grał na gitarze jak Jimi Page to moje życie będzie lepsze. Nauczyłem się chodzić, wystarczy. :D Nie zrozum źle, chodzi o cieszenie się z tego co już jest.

8) Akineton

przez Artemizja 01 sie 2013, 00:16
monk.2000, myślę, że bardzo dużo napisałam o sobie na forum. Choćby początkowe posty- tłumaczą dlaczego jestem, jaka jestem. Nie wszystko oczywiście jest w nich zawarte, ponieważ o pewnych rzeczach nie chcę mówić publicznie, ale mniej więcej zarys jest. A jeśli chodzi o bloga, to pewnie za jakiś czas coś napiszę, bo ostatnio nie miałam jakoś ochoty. Pasje? Psychologia i pomaganie ludziom. Gdybym mogła, to robiłabym tylko to, bo nie wiedziec czemu, ale właśnie to sprawia, że czuję, iż sens mojego życia sprowadza się właśnie do tego...

Administrator

przez monk.2000 01 sie 2013, 00:17
anonus, bingo. Gram Rzeczpospolitą. Dostałem na Steamie za jakieś 25zł.

Nie przeszedłem ME3, ta gra ma mocny wpływ na moja psychikę. Jest bardzo sugestywna, daje dawkę silnych wrażeń. Do tego dodać nowoczesną grafikę i można wsiąknąć. A potem śnić, o połykających asari stworach, powbijanych na pale zombie oraz tekście: "Przejmuję bezpośrednią kontrolę" :D

Gdybyśmy się spotkali w salonie gier, to byśmy mogli razem pograć. Samemu to mogę co najwyżej słuchać muzyki.

8) Akineton

Sortuj wg