Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez siostrawiatru 18 cze 2013, 00:38
tahela napisał(a):ogladam 6 serie californication tam to hleją, cpaja i wszytko inne , normalny człowiek by tego nie przetrwał zbyt długo jednak, na filmach tylko tak bezstresowo,ale dialogi są superowe w tym serialu, swietne poczucie humoru, chociaz nie dla wszystkich na pewno jest specyficzne

A ja jak zwykle nie wiem o co chodzi..
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

przez Ferdynand k 18 cze 2013, 00:41
zmienny House'a już był ostatni 8 sezon na tvp2
siostrawiatru a Ty co lubisz oglądać
Naczelny Użyszkodnik

przez tahela 18 cze 2013, 00:41
zmienny, mi podchodzi bardziej od housa, bardziej zyciowy jest jednak ,7 odcinek 6 sezonu jest fajny, housa nie lubie za bardzo sorki
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez siostrawiatru 18 cze 2013, 00:44
wykończony napisał(a):siostrawiatru a Ty co lubisz oglądać

Ja to dokumentalne lubię oglądać. Wiem, wieje nudą , ale co mam zrobić ja jestem ciekawa wszystkiego. Tego seriale nie dają.. Chociaż kiedyś, wieki temu lubiłam oglądać "Seks w wielkim mieście" :shock: Trochę się tego wstydzę.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

przez zmienny 18 cze 2013, 00:45
siostrawiatru, californication to serial z davidem duchovnym w roli głownej.
nie wiem czy ten gość w realu ma takie powodzenie, ale w tym serialu mógłby konkurować z greyem.

tahela, no serial house jest sztuczny tam chyba wszyscy mają błyskotliwy tekst na każdą sytuację, to chyba ich powinienem się zapytać o leki na nauke a nie tutaj. :smile:

7 sezonu californication jeszcze nie ma pewnie myslalas o 6.

-- 18 cze 2013, 00:47 --

siostrawiatru, http://www.youtube.com/watch?v=N98ZlGEYSEA

pojechał po Twoim serialu. ;)

filmy dokumentalne nie są nudne, zależy jaki temat, ale jak interesujące to miazga.
zmienny

przez Ferdynand k 18 cze 2013, 00:48
siostrawiatru ja też lubię jako dziecko zamiast kreskówek oglądałem przyrodnicze :mhm: :D
Naczelny Użyszkodnik

przez siostrawiatru 18 cze 2013, 00:54
zmienny napisał(a):siostrawiatru, californication to serial z davidem duchovnym w roli głownej.
nie wiem czy ten gość w realu ma takie powodzenie, ale w tym serialu mógłby konkurować z greyem.

No mnie akurat On nie kręci. Nie wiem czemu. Może ten przepracowany archiwum X?

Za to ten facet brodaty co tak pojechał niby po tym moim serialu jest super. Uwielbiam ludzi , którzy mają SWOJE zdanie!!!

przez tahela 18 cze 2013, 00:56
zmienny,
pisałm 6 sezonu
siostrawiatru,
a ja znowu Seksu w wielkim miescie nienawidzę, jest płaski i pusty jak dla mnie w californication jest drugie dno tylko trzeba umiec czytać miedzy wierszami
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez siostrawiatru 18 cze 2013, 00:56
wykończony napisał(a):siostrawiatru ja też lubię jako dziecko zamiast kreskówek oglądałem przyrodnicze :mhm: :D

Nadal nie rozumiem, czemu programy przyrodnicze, popularnonaukowe kojarzą się z nudziarzami. :shock:

-- 18 cze 2013, 00:59 --

tahela napisał(a):siostrawiatru,
a ja znowu Seksu w wielkim miescie nienawidzę, jest płaski i pusty jak dla mnie w californication jest drugie dno tylko trzeba umiec czytać miedzy wierszami

Szanuję Ciebie i Twoje przekonania. Ja nie mam siły szukać drugiego dna po prostu. Jesteś pewnie wiele poziomów na de mną. Ja póki co staram się nie utonąć...

przez tahela 18 cze 2013, 01:00
siostrawiatru,
californication nie ma nic wspólnego z archiwum x , inna estetyka i tematyka, chociaz i archiwum jakis tam urok ma mowie o serialu nie o Duchownym w końcu to aktor i ma obowiazek grac to jego praca , trafiły mu sie dwa dobre seriale w życiu i na tym ciągnie i dobrze i dobrze ,ze sa to dwa zupełnie rózne i inne seriale, nie wpadł w szufladke fantasy, dla aktora to szczęście

-- 18 cze 2013, 00:03 --

siostrawiatru,
poziomy to sa w grach komputerowych, ja tam lubie filmy dokumentalne , które tez sa różne dobre i złe jak wszystko,
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez zmienny 18 cze 2013, 01:07
Za to ten facet brodaty co tak pojechał niby po tym moim serialu jest super. Uwielbiam ludzi , którzy mają SWOJE zdanie!!!

no gość jest mądry, ale denerwuje mnie jego chaotyczny, dygresyjny styl w książkach.

tahela, kurde zle przeczytałem. :P

jakie drugie dno tam znalazłaś? serial raczej promuje hedonistyczny styl życia. ;)
zmienny

przez siostrawiatru 18 cze 2013, 01:12
tahela napisał(a):siostrawiatru,
californication nie ma nic wspólnego z archiwum x , inna estetyka i tematyka, chociaz i archiwum jakis tam urok ma mowie o serialu nie o Duchownym w końcu to aktor i ma obowiazek grac to jego praca , trafiły mu sie dwa dobre seriale w życiu i na tym ciągnie i dobrze i dobrze ,ze sa to dwa zupełnie rózne i inne seriale, nie wpadł w szufladke fantasy, dla aktora to szczęście

-- 18 cze 2013, 00:03 --

siostrawiatru,
poziomy to sa w grach komputerowych, ja tam lubie filmy dokumentalne , które tez sa różne dobre i złe jak wszystko,

No jasne :mrgreen: I tak Cię lubię... :mrgreen:

przez tahela 18 cze 2013, 01:15
oj znalazłam wiekszosc ten serial odbiera płytko o imprezowaniu a to serial o przezywaniu, o tym ze lekki imprezowy styl zycia nie daje szczescia, ten serial jest pogonia porzez głupie zachwania zza szczesciem, spełnieniem w miłosci , przyjaźni, to serial o pustce psychicznej ,którą sie odczuwa jak sie powraca do pustego domu po pijackiej imprezie po kłotni z kimś waznym, to serial o checi bycia fajnym i o tym ze walczy sie o to całe zycie ,ale prawdziwe szczescie daje tylko prawdziwa rodzina, prawdziwa miłosc a to co maja bochaterowie tego serialu to jedynie najprostszymi sposobami zapelnienie pustki emocjonalnej

-- 18 cze 2013, 00:18 --

i to jest to co jest naprawdę wazne w tych wszystkich głupawych imprezach , morzu alkoholu i tonach koki, te nałogi wszytkie to zapłenienie wszechogarniajcej pustki w zyciu

-- 18 cze 2013, 00:20 --

siostrawiatru,
dzięki ja Ciebie też lubię
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez zmienny 18 cze 2013, 01:21
tahela, no racja, trochę jest taki, Hank też się krytycznie odnosił do zidiocenia internetowego teraz sobie przypomniałem. :D
zmienny

Sortuj wg