Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Ferdynand k 16 cze 2013, 00:09
Łooooooooooomeeeeeenęęęęęęę tu widziałem gdzie ona? :o :o :o
gdzieś Ty? :D
Naczelny Użyszkodnik

przez Auman 16 cze 2013, 00:09
kasiątko, bo moi rodzice tego nie rozumią. Oni nawet stwierdzili że nie mam po co do psychiatry chodzić.
Auman

przez Anna Maria 16 cze 2013, 00:12
Marcin20.04, no tak to lepiej pociąć bogu ducha winną dziewczynę niż przeciwstawić się rodzicom :roll:
Anna Maria

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ferdynand k 16 cze 2013, 00:15
coś napiszę bardzo negatywnego co mi się przydarzyło ale jutro
bo chcę teraz się uspokoić
Naczelny Użyszkodnik

przez tahela 16 cze 2013, 00:16
Marcin20.04,
marcin ty 18 lat skończyłes mozesz sire zapisac i poczekac na terapie i nie pytac rodziców
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Valdralapena 16 cze 2013, 00:18
Melduje sie. Wstałam napiłam sie kawki, zjadłam i poszłam z dziecmi na plaze, wyrobiłam sie w czasie, po południu odpoczelismy z małym ktorego pilnuje i całe popołudnie spedzilismy miedzy dziecmi.. Uwielbiam sie z nimi bawic, czuje sie miedzy nimi swietnie.. Daja mi duzo miłosci tylko za to,ze je akceptuje.. To biedne dzieci a chłopczyk ktorego ja pilnuje jest z normalnej rodziny z kasa. Bawie sie z nimi w chowanego,piłke.. no wszystko poprostu, bedzie mi ciezko na 100% zostawic je tak poprostu i wrocic do mojego miasta.. Dzien zakonczyłam najgorszym wymiotowaniem w moim zyciu, nigdy tyle nie wymiotowałam, zjadłam pøl sloika nuetelli.... mam obsesje na punkcie swojej twarzy i przecieram ja jakies 4 razy dziennie czystym spirytusem,zeby przypadkiem nie wyskoczył mi jakis pryszcz. Bola mnie zeby... i czuje sie troche sponiewierana sama przez siebie, wstyd mi. No ale takie zycie, to taki etap. Tak musi byc.
Pozdrawiam was wszystkich:)))
'Lepiej zapalic swiece, niz przeklinac ciemnosc!'

http://valdralapena-dda.blogspot.com.es/

przez Auman 16 cze 2013, 00:19
kasiątko, tahela, z nimi nie ma żartów. Im nie można się przeciwstawiać.
Auman

przez Valdralapena 16 cze 2013, 00:22
Przepraszam chciałam jeszcze dodac, ze kocham zycie i wszystko sie ułozy w swoim czasie...
'Kto nie doznał goryczy ni razu....'
'Lepiej zapalic swiece, niz przeklinac ciemnosc!'

http://valdralapena-dda.blogspot.com.es/

przez Anna Maria 16 cze 2013, 00:26
Marcin20.04 napisał(a):kasiątko, tahela, z nimi nie ma żartów. Im nie można się przeciwstawiać.

nie rozumiem nie można :roll: Ty poprostu ni chcesz bo tak Ci wygodnie
Anna Maria

przez Abbey 16 cze 2013, 00:27
Marcin20.04 napisał(a):kasiątko, łajza na kasie w McDonaldzie. Pierdzielone emo pocięte z zabandażowanymi łapskami. Byłem tam z dwoma synami sąsiadki. Wydała nam o jedną porcję frytek za mało, więc poszedłem jej to kulturalnie powiedzieć, co z moją fobią społeczną jest nie lada wyczynem. A ona do mnie z mordą i mówi "dawałam". Dawała to ona coś innego przy krajowej dwójce. Chciałem ją nauczyć kultury i złapałem ją za habety i chciałem wyciągnąć ją zza lady, ale synowie sąsiadki mnie powstrzymali i jakoś uprosili żeby nie wzywać policji. Po wyjściu wyciągnąłem żyletkę i chciałem się wrócić i ją pociąć, ale znowu mnie powstrzymali. Później jak odprowadzali mnie do domu to znowu chciałem się do niej przejść, ale zaproponowali mi rozwiązanie zastępcze, żebym wziął rower, założył kaptur i napluł na drzwi wejściowe, co też uczyniłem.

a Ty jesteś 'pierdzielonym' wariatem. To, że ktoś ma problemy z autoagresją nie oznacza, że jest emo, prostaku :evil:
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

przez tahela 16 cze 2013, 00:28
Marcin20.04,
przestań pierdzielić Marcin, chciałes pociac obcą dziewczyne przy ludziach a bois sie mamy, nie pierdziel głupot.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Auman 16 cze 2013, 00:33
kasiątko, NIE MOŻNA. Takie coś źle by się skończyło. Oni znają każdy mój krok, śledzą mnie, przeszukują mój pokój. Wiedzą gdzie jestem i co robię. Nic przed nimi nie ukryję. A jeśli zrobię coś wbrew ich woli, dowiedzą się o tym i wyciągną konsekwencje. A oni mają kontakty absolutnie wszędzie i chcąc mnie ukarać mogą skutecznie utrudnić mi życie.

-- 16 cze 2013, 00:35 --

Vett napisał(a):
Marcin20.04 napisał(a):kasiątko, łajza na kasie w McDonaldzie. Pierdzielone emo pocięte z zabandażowanymi łapskami. Byłem tam z dwoma synami sąsiadki. Wydała nam o jedną porcję frytek za mało, więc poszedłem jej to kulturalnie powiedzieć, co z moją fobią społeczną jest nie lada wyczynem. A ona do mnie z mordą i mówi "dawałam". Dawała to ona coś innego przy krajowej dwójce. Chciałem ją nauczyć kultury i złapałem ją za habety i chciałem wyciągnąć ją zza lady, ale synowie sąsiadki mnie powstrzymali i jakoś uprosili żeby nie wzywać policji. Po wyjściu wyciągnąłem żyletkę i chciałem się wrócić i ją pociąć, ale znowu mnie powstrzymali. Później jak odprowadzali mnie do domu to znowu chciałem się do niej przejść, ale zaproponowali mi rozwiązanie zastępcze, żebym wziął rower, założył kaptur i napluł na drzwi wejściowe, co też uczyniłem.

a Ty jesteś 'pierdzielonym' wariatem. To, że ktoś ma problemy z autoagresją nie oznacza, że jest emo, prostaku :evil:

Właściwie to sam też mam problemy z autoagresją. :roll:
Auman

przez Abbey 16 cze 2013, 00:39
Marcin20.04, kojarzę, więc tym bardziej Cię nie rozumiem :roll:
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

przez Auman 16 cze 2013, 00:44
Vett napisał(a):Marcin20.04, kojarzę, więc tym bardziej Cię nie rozumiem :roll:

Ja już sam siebie nie rozumiem. Ale proszę, nie wyzywaj mnie i nie atakuj.
Auman

Sortuj wg