Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez niewidoczny 02 mar 2013, 04:17
LilaWolken, można to nadrobić. Tylko nie poddawaj się. Walcz o siebie...
niewidoczny

przez LilaWolken 02 mar 2013, 04:20
niewidoczny, to nie gimnazjum, to nie takie proste. W LO nauczyciele przypominają tytanów. W gimnazjum wiedziałam, xd będzie dobrze. Teraz nawet nie wiem czy zdam.

Ale nie to jest, chodzi o to, że boję się że wrócą ataki. Ta cała nabuzowana myślami głowa. Że znowu nie będę sobie w stanie poradzić ze sobą, spać, jeść. Oddychać.
Mów do mnie,
bo jestem pozytywna
w cudzych problemach.

przez niewidoczny 02 mar 2013, 04:23
LilaWolken, zawsze można pogadać, coś uzgodnić. Liceum to nie koniec świata ;) wykaż inicjatywę...

Nakręcasz się nieco?
niewidoczny

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Arhol 02 mar 2013, 04:23
LilaWolken, Choroby nie przeskoczysz...niestety,niema ch*ja - jak się zj*bie,trzeba swoje wyleżeć,przechorować... - Po części nie masz na to wpływu,i na pewno to nie powód by się obwiniać...
Sprawdziany w szkole - Jak myślę uczysz się na bieżąco i masz zapewne dobre stopnie,więc rok skończysz spokojnie zapewne,zresztą gdzie to jeszcze do czerwca?
nawet jeśli,jesteś chyba w 1 kl LO/technikum? liczą się jeśli już wyniki w ostatniej klasie,więc niema się co zadręczać.
Znajomi,chyba mózg mają, i chyba się domyślą że nie jesteś chora na własne życzenie,powinni zrozumieć.

Dodając - nie chcę tu umniejszać twoim problemom i nie to mam na myśli,ale niema się co łamać,zawsze były i będą gorsze momenty...
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez LilaWolken 02 mar 2013, 04:30
niewidoczny, pewnie się nakręcam. Z przerażenia. Jestem nerwicowcem i to nie pomaga w rozwiązywaniu.
Saiga, nie uczę się na bieżąco. Ale jakimś cudem nieźle radziłam sobie w gimnazjum i udało mi się dostać do bardzo dobrego LO. Teraz muszę to przetrwać. A pierwsza klasa jest bardzo ważna, służy do wyrobienia opinii u nauczycieli.

Boję się najbardziej polskiego. To co że przeczytałam całą lekturę w jeden wieczór i pamiętałam większość szczegółow, co z tego ze odpowiedziałam na kazde pytanie rozpisujac sie. Dostałam 1. Poprawa ustna. Atak gwarantowany, za dużo wrażeń. A ja nie chcę, żeby ten cały koszmar zaczął się od nowa.

Tak bardzo się boję.

-- 02 mar 2013, 03:31 --

Saiga, + oceny z bio, geo, fiz, chem, inf idą na świadectwo maturalne. Więc dosyć ważny rok.
Mów do mnie,
bo jestem pozytywna
w cudzych problemach.

przez Arhol 02 mar 2013, 04:36
LilaWolken, To z PL wygląda jakby baba się uwzięła...
Jakie studia planujesz potem?

Co do ocen powiem tak - skupiaj się na tych przedmiotach,które będziesz kontynuować na studiach i maturalnych - resztę na tyle by zdać,przejść...
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

przez LilaWolken 02 mar 2013, 04:41
Saiga, *facet. On tak ma, lubi dawać komisy i patrzeć jak ktoś nie zdaje. On chyba czerpie z tego satysfakcję.

Nie mam pojęcia jakie studia planuję. Chodziłam pierwszy tydzień września do technikum na profil organizacji reklamy i z tym miały wiązać się moje plany. Ale musiałam się przenieść, jestem na profilu humanistycznym. Filologia, pedagogika. Jakby udało mi się połączyć moje życie z muzyką mogłabym rzec, że czuję się spełniona.
Dwa tygodnie temu czułam się zajebis.cie i tak strasznie się cieszyłam, że wszystko tak ładnie się układa.
Mów do mnie,
bo jestem pozytywna
w cudzych problemach.

przez Arhol 02 mar 2013, 04:48
LilaWolken, Na rynku pracy jest przesyt absolwentów tych 2 kierunków... (coby przykład u mnie w robocie 2 kobity - gdzie nie mamy zbyt wiele wspólnego z Językiem polskim jako pracą) - jeśli już,kombinuj coś z muzyką...
Na nauczycieli debili nic nie poradzisz...
Samopoczucie i nastrój to huśtawa,raz gorzej,raz lepiej...też tego nie lubię..
Moderator

przez LilaWolken 02 mar 2013, 04:54
Saiga, wiem, że przysyt. Ale co ja poradzę? Do kuchni się nie nadaję. Nie ogarniam ścisłych. Pisze wirsze, lubię wypracowania. Human jak nic.
Mów do mnie,
bo jestem pozytywna
w cudzych problemach.

przez Arhol 02 mar 2013, 04:57
LilaWolken, Ogólnie zgadzam się,lepsze to niż bezczynność...
Tak czy siak powodzenia,nie zawsze musi się kończyć "daremnie" Może w międzyczasie wymyślisz coś jeszcze...
Moderator

przez LilaWolken 02 mar 2013, 04:59
Saiga, mam nadzieję.
Mów do mnie,
bo jestem pozytywna
w cudzych problemach.

przez Arhol 02 mar 2013, 05:01
ja spadam,dobrej nocy...lub choć znośnej
Moderator

przez LilaWolken 02 mar 2013, 05:06
Saiga, dobranocki.
Mów do mnie,
bo jestem pozytywna
w cudzych problemach.

przez anonus 03 mar 2013, 00:10
Puk puk
anonus

Sortuj wg