Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Snejana 15 gru 2012, 00:25
Svafa, czego w nich nie lubisz? to fikcja przecież tylko :P
"I czemu głupi człowiek czepia się tak uparcie popełnionej omyłki, czemu poraniony, pokaleczony, świadomy, że idzie złą drogą brnie wciąż dalej, ciągle się łudząc, że to może nie była omyłka?"

przez Adam Smith 15 gru 2012, 00:26
Snejana, Może siostra weżmie w czymś takim udział ? :D wygra siostra kilka walk i wreszcie porządny obiad zjemy :P
guinnessa za 6zł :shock: pff milionerka się znalazła :roll: siostra sobie drogie trunki spożywa , a brat kocią karmę musi jeść :P
Adam Smith

przez Saraid 15 gru 2012, 00:28
Snejana, boje się :zonk:
Saraid

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Arhol 15 gru 2012, 00:31
Snejana, To sklejać i myć już następne... :mrgreen:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Adam Smith 15 gru 2012, 00:33
W horrorach nie ma nic strasznego :D mnie bardziej śmieszą , ale nie wiem czy to dobrze o mnie świadczy :roll: :D
Adam Smith

przez Snejana 15 gru 2012, 00:34
Tomcio Nerwica, no pewno dzis bylam na pilatesie a potem jeszcze biegalam 20 minut na biezni, mam juz takie mięśnie wyrobione, że koksa bym powalila :P nażremy sie w koncu! a propos wczoraj jednak poszlam sobie zrobic to sniadanie, omlet o 2 dobra rzecz :mrgreen:
chce brat to sie podziele :P

-- 14 gru 2012, 23:35 --

Svafa, boisz sie horror bo mnie nie spotkalas, po tym, to by Ci nic nie było straszne :P

-- 14 gru 2012, 23:35 --

Saiga, a moze nowe ulepię z gliny? :mrgreen:

-- 14 gru 2012, 23:37 --

Tomcio Nerwica napisał(a):W horrorach nie ma nic strasznego :D mnie bardziej śmieszą , ale nie wiem czy to dobrze o mnie świadczy :roll: :D

bo brata to wszystko śmieszy :P ogląda brat śmierć Mufasy i się smieje :bezradny:
"I czemu głupi człowiek czepia się tak uparcie popełnionej omyłki, czemu poraniony, pokaleczony, świadomy, że idzie złą drogą brnie wciąż dalej, ciągle się łudząc, że to może nie była omyłka?"

przez Saraid 15 gru 2012, 00:38
Snejana, padłam weż... :lol:
Saraid

przez Pieprz 15 gru 2012, 00:41
Tomcio Nerwica napisał(a):W horrorach nie ma nic strasznego :D mnie bardziej śmieszą , ale nie wiem czy to dobrze o mnie świadczy :roll: :D

dla mnie najstraszniejsze filmy to nie horrory w których jest jedna albo 2 straszne sceny ale kompletnie z zaskoczenia. Horrory typu krzyk czy inny oszukać destinejszon na pewno nie są straszne (choć mogą czasem trzymać w napięciu)
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez Snejana 15 gru 2012, 00:42
Mushroom, zgadzam się, malo jest naprawdę strasznych horrorów.

przez Arhol 15 gru 2012, 00:43
Tomcio Nerwica, Tomaszu,w chwili gdy poznasz teściową koszmary staną się prawdziwe.
Zresztą jak teściową lubi się najbardziej?
Na "102"
2m pod ziemią i 100 za domem.
Snejana, Byle były myte,i gdzie obiad :mrgreen: ?
Co z prasowaniem ?
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

przez Adam Smith 15 gru 2012, 00:46
Snejana, To zorganizuje siostrze walkę z Koksem , bo szuka przeciwnika na najbliższą gale :P albo z Najmanem siostra powalczy w końcu ten facet sam siebie nokautuje , więc zwycięstwo mamy w kieszeni , a póżniej zamiast jeść komary będziemy jeść homary :P nie chce, byłem u sąsiada i podzielił się ze mną jedzeniem przez słomkę :P
Svafa, boisz sie horror bo mnie nie spotkalas, po tym, to by Ci nic nie było straszne :P

Co prawda to prawda :P

-- 15 gru 2012, 00:48 --

Saiga, Wyobrażałem sobie taką sytuacje i mogę powiedzieć , że przy tym Paranormal Activity to bajka na dobranoc :zonk: :P
Adam Smith

przez Snejana 15 gru 2012, 00:53
Saiga, żeby mowic o prasowaniu trzeba najpierw pomyslec o praniu :P chcesz obiad o 12 w nocy jesc?? :P

albo z Najmanem siostra powalczy w końcu ten facet sam siebie nokautuje

nie mogę :lol: :lol:
Tomcio Nerwica, jedzieniem sie sąsiad podzielil? i moze jeszcze pożyczył pampersa i krople na serce? :P ale jak paznokciec w trakcie tej walki złamie to rezygnuję z kariery :P

przez Arhol 15 gru 2012, 00:55
Snejana, może być o 12 ;<
Na najmana będziesz musiała poczekać, z tego co mi wiadomo to wkrótce ma walczyć z Kowalczyk...
Nie mówię o Bjoergen,bo "cyborg" to już zbyt poważny przeciwnik.
Moderator

przez monk.2000 15 gru 2012, 00:55
Przerwę wam wasze rozmowy.
Właśnie urządziłem sobie wirtualną wycieczkę po Koninie, wchodzę na różne strony, żeby wszystko wiedzieć o mieście gdzie chodzę do szkoły. Nawet odwiedziłem swoje przedszkole, dużo się zmieniło od tego czasu :shock:
Polecam cyber-touring :great:
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Sortuj wg