Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Candy14 01 paź 2012, 23:37
Otwieram

smutno mi :?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez jasaw 01 paź 2012, 23:38
Candy14, dlaczegóż to :?: :?:

-- 01 paź 2012, 23:39 --

Żałuję, że nie mogę Cię pocieszyć, przytulić do serca.... :(
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

przez GreyEye 02 paź 2012, 00:37
Obelgi nie są z jego strony, ale ze strony rodziny. tahela - uwierz, chciałam odnosić sukcesy, byłam w klubie siatkarskim, ćwiczyłam naprawdę ciężko przez wiele lat, znosiłam straszne traktowanie dziewczyn w zespole, wiele kontuzji, oddałam się temu w zupełności... jednak bez rezultatu. Byłam NAJGORSZA, tak beznadziejna, że lepsze były dziewczyny które krócej grały, zostałam wyrzucona... Podobnie się miało z maturą. Uczyłam się tyyle czasu, chciałam dostać się na medycynę, miałam mocny cel, swój cel,nie udało się, maturę zdałam bardzo źle. Teraz jestem na studiach, nie takich jakie chciałam, ale można powiedzieć, że na każdych innych byłoby gorzej. Uczę się bardzo dużo, nie wkuwam, wszystko ze zrozumieniem... Nadal jestem NAJGORSZA, nie mogę nic zapamiętać, także w momentach kluczowych mój umysł staje się jak tabula rasa, zupełnie nic nie wiem, kompletnie... Czuję się tragicznie bo wiem jaki jest stan mojego ciała, od kołyski jestem skazana na niepowodzenie, pomóc może mi tylko śmierć. Nie potrafię nawet komunikować się z ludźmi, czuję się jakbym była z innej planety... Nie umiem fałszywie się uśmiechać i rozmawiać o niczym, nie jestem zdolna nawet do kochania... nie kocham swojej rodziny i nie czuję żadnej więzi z nimi, czasem tylko czuję że kocham mojgo chłopakaz którym jestem już 4 lata. Ale tylko czasem. Jedyne co lubię robić to spać, okaleczać się i brać gorące kąpiele. Nic więcej nie jestem w stanie robić. Moje życie jest pozbawione sensu i pełne zadręczania się. Mam już dosyć, chcę umrzeć
Jeśli ktoś ma zamknięte oczy, niełatwo jest przejrzeć go na wylot.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Saraid 02 paź 2012, 01:00
GreyEye, hey
Saraid

przez Mara_ 02 paź 2012, 01:17
GreyEye, próbowałaś się leczyć?

Witajcie i nie smutajcie się;)

przez Saraid 02 paź 2012, 01:21
Mara_, denna noc,pełnia ..
Saraid

przez bigfish 02 paź 2012, 01:25
pełnia wrażeń, chyba się rąbnę spać....albo w łeb? :roll: :zzz:

przez Mara_ 02 paź 2012, 01:26
Nie widzę księżyca... :P Wczoraj też była pełnia.
U mnie też denna noc, jak zwykle zresztą. Samotne noce zwykle takie są.

przez GreyEye 02 paź 2012, 01:27
Hej Svafa . Byłam na kilku wizytach u pani psycholog, ale niestety nie widziałam żadnej poprawy, ona udeżała ciągle w te same problemy i nie zwracała uwagi na inne. Nie poszłam na kolejną wizytę bo znowu kazałaby mi dopisywać coś do drzewa genealogicznego mojej rodziny. Ona wydawała się być tak młoda że trudno było mi jej zaufać, nie mogłam przemóc się żeby powiedzieć jej o myślach samobójczych. Będę musiała znaleść kogoś starczego, ale odstrasza mnie fakt że odstępy między wizytami będą miały ponad 3 tygodnie... Jak taka terapia może zadziałać... I mój chłopak się dowie, wyśmieje mnie... i być może połączy ze sobą wszystkie widoczne problemy i zrozumie... Moja obojętność jest najgorsza, chciałabym się czymkolwiek interesować ale nie mogę, nie mogę się przywiązać do niczego... :(
Jeśli ktoś ma zamknięte oczy, niełatwo jest przejrzeć go na wylot.

przez Saraid 02 paź 2012, 01:31
GreyEye, szkoda ze przerwałas terapie mimo wszystko na efekty trzeba czekać
czasem jakiś czas to proces długotrwały..
Mara_, lubie samotne noce są spokojne,byle by tylko spać można.. :(

-- 02 paź 2012, 01:33 --

bigfish, lepiej idz spać. :smile:
Saraid

przez hasacz 02 paź 2012, 01:42
Czy zna ktos jakis skuteczny sposob aby przestac myslec o pierdołach typu sens zycia i jaka mnie czeka przyszlosc aby moc wziasc sie do roboty i napisac troche magisterki? : D
Podpis usunięty ze względu na użytkownika hooain :D

przez Mara_ 02 paź 2012, 01:46
GreyEye napisał(a):Hej Svafa . Byłam na kilku wizytach u pani psycholog, ale niestety nie widziałam żadnej poprawy, ona udeżała ciągle w te same problemy i nie zwracała uwagi na inne. Nie poszłam na kolejną wizytę bo znowu kazałaby mi dopisywać coś do drzewa genealogicznego mojej rodziny. Ona wydawała się być tak młoda że trudno było mi jej zaufać, nie mogłam przemóc się żeby powiedzieć jej o myślach samobójczych. Będę musiała znaleść kogoś starczego, ale odstrasza mnie fakt że odstępy między wizytami będą miały ponad 3 tygodnie... Jak taka terapia może zadziałać... I mój chłopak się dowie, wyśmieje mnie... i być może połączy ze sobą wszystkie widoczne problemy i zrozumie... Moja obojętność jest najgorsza, chciałabym się czymkolwiek interesować ale nie mogę, nie mogę się przywiązać do niczego... :(

Może zadziałać, odstępy czasowe nie mają tu raczej znaczenia. Ważne byś trafiła do kogoś kompetentnego, a nie do kolejnego konowała. No i oczywiście współpraca z lekarzem. A jeśli jednak zależałoby Ci na częstszych spotkaniach, to może pomyśl o szpitalu? Są placówki, które mają oddziały dla chorych na nerwicę.

-- 02 paź 2012, 01:47 --

hasacz napisał(a):Czy zna ktos jakis skuteczny sposob aby przestac myslec o pierdołach typu sens zycia i jaka mnie czeka przyszlosc aby moc wziasc sie do roboty i napisac troche magisterki? : D

Pomyśl, że nie czeka Cię żadna przyszłość jak nie napiszesz magisterki :D

przez Saraid 02 paź 2012, 01:49
Po co sie zamartwiasz na zapas..
Nie wiemy dnia ani godziny....
Naszego czasu tutaj,wiec spokojnie skup sie na chwili obecnej.
Saraid

przez Variable 02 paź 2012, 23:01
:mrgreen:
Variable

Sortuj wg