Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Monar 20 sie 2012, 00:20
Tomcio Nerwica, no to napiszę byle co. znów się uczę. we wtorek matura. czyli już jutro wychodzi na to. a ja połowy tekstu jeszcze nie umiem.

-- 20 sie 2012, 00:20 --

i rozkręciłam jakiś temat tym ? :D
Monar

przez Adam Smith 20 sie 2012, 00:27
Monar, Jak myślisz zdasz ? a jak zdasz jaki wybierzesz kierunek studiów ? a jak wybierzesz kierunek to myślisz , że uda ci się je ukończyć ? a jak uda ci się je ukończyć to znajdziesz dobrze płatną prace ?

Widzisz udało się rozkręcić ;) zobacz ile pytań :mrgreen:
Adam Smith

przez Monar 20 sie 2012, 00:34
Tomcio Nerwica, powinnam zdać, bo się przyłożyłam, ale czy to docenią i zobaczą - nie mam zielonego pojęcia. jeszcze to zależy od tego, czy nauczę się tego tekstu, bo coś marnie mi idzie... na razie idę do szkoły policealnej na kosmetologię, jeśli pójdę na studia, to właśnie na ten kierunek. na studia zawsze uważałam, że jestem za głupia... zobaczymy, jak sobie poradzę w szkole policealnej, jeśli będzie OK, to na studia spróbuję się wybrać... no a jak ukończyłabym studia, to pragnę dobrze płatnej pracy. znaczy mi to wystarczyłoby 1000zł na życie, ale myśląc przyszłościowo, to lepiej jakbym zarabiała dużo więcej... wiadomo... poza tym wolałabym nie wynajmować pokoju czy mieszkania, wolałabym mieć własny dom, a żeby go mieć, trza trochę pieniędzy odłożyć...

-- 20 sie 2012, 00:34 --

no trochę się uzbierało :D
Monar

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez OMEN1695 20 sie 2012, 00:37
Skończyłem :) Co powiecie?
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Ostatnią walkę stoczę sam
"Nikt nie słyszy bliźniego, bo każdy drze mordę jak bardzo przejebane jest jego życie... I żyje dalej... i krzyczy..."

przez Adam Smith 20 sie 2012, 00:43
Monar, Wszystko się zgadza , fajnie , że masz takie marzenia ;) ... chociaż poza jednym , na studia na pewno nie jesteś za głupia ;) :evil:

OMEN1695, Super :D przyda mi się taki obrazek na następnej bitwie pod krzyżem :mrgreen:
Adam Smith

przez Monar 20 sie 2012, 00:46
Tomcio Nerwica, może nie tyle za głupia, jak na razie... po prostu nie mam warunków. może przez to nauka niezbyt dobrze mi idzie. okaże się. mam plany przecież już w tym roku się wyprowadzić, więc okaże się, czy z natury jestem taka głupia, czy przez brak 'prawidłowych' warunków. :mrgreen:
OMEN1695, naprawdę fajna sygna :D
Monar

przez OMEN1695 20 sie 2012, 00:47
dzięki za opinię :)
Idę lulu, jutro wcześnie trzeba wstać :( Papaty :)
Ostatnią walkę stoczę sam
"Nikt nie słyszy bliźniego, bo każdy drze mordę jak bardzo przejebane jest jego życie... I żyje dalej... i krzyczy..."

przez Adam Smith 20 sie 2012, 00:57
Monar, Jak warunki będą odpowiednie , to naprawdę warto spróbować ;) do tego będziemy czekać na informacje jak poszła matura i podejrzewam , że pewnie z nerwów w tym czasie będziemy obgryzać paznokcie :D więc jako kosmetyczka kilku klientów będziesz miała na pewno , bo coś z tym trzeba będzie zrobić :mrgreen:
Adam Smith

przez Monar 20 sie 2012, 01:03
Tomcio Nerwica, hehe to jeszcze nie zaczęłam, a mam już klientów, może rzeczywiście to dobry zawód. :mrgreen:
boję się, że nie zdam, a jak nie zdam, to się "nie pochwalę" prędko. więc jak nie będzie mnie we wtorek, potem w środę, to wiedzcie, że coś jest nie-tak. :P

-- 20 sie 2012, 01:04 --

OMEN1695, to branoc, kolorowych :D
Monar

przez Stark 20 sie 2012, 01:04
Matura...z tym kiedyś trzeba będzie się zmierzyć...choć nie przepadam za bardzo za edukacją,aczkolwiek do tego daaaaaleko
Dobranoc

-- 20 sie 2012, 01:04 --
Stark

przez petra 20 sie 2012, 01:06
Tomcio Nerwica napisał(a):Cześć :) dlaczego nic nie piszecie ? ;)
Każdy się przywitał i cisza :D

no mi to mieli polewac a wychodzi na to ze olali :D
petra

przez Monar 20 sie 2012, 01:08
Stark, chyba jednak nie aż tak daleko... bliżej niż dalej. ;) ale matura zła nie jest, tylko te ustne to katorga.
branoc ;)
Monar

przez Adam Smith 20 sie 2012, 01:13
Monar, Mam nadzieje , że we wtorek będziemy mogli się razem z tobą cieszyć ze zdanej matury ;) jeśli nie będzie cie we wtorek , to poczekamy , jeśli nie będzie cie w środę , to zaczniemy się martwić , ale jeszcze poczekamy ... ale jeśli nie będzie cie w czwartek , to będziemy zmuszeni do skorzystania z usług Detektywa Rutkowskiego :mrgreen:
Adam Smith

przez Monar 20 sie 2012, 01:15
Tomcio Nerwica, zawsze chciałam go poznać :mrgreen: wolałabym zdać, nie chcę zawieść terapeuty, taty, tych co we mnie wierzą, a przede wszystkim - siebie. :(
Monar

Sortuj wg