Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Artemizja 02 mar 2012, 00:23
Nortt, no fakt :? sąsiedzi bywają wredni :? w poprzednim miejscu zamieszkania też się nie odezwałam słowem do sąsiadów :D a mieszkałam tam przez 5 lat 8) i nie znałam nawet imienia sąsiadki,która mieszkała obok ;)był tego duży plus-nic o mnie nie wiedzieli i nie wtykali noska w nie swoje sprawy :D
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Nortt 02 mar 2012, 00:23
Vett napisał(a):Dobra, nie ma księżyca, trzeba próbować zasnąć (skoro od jakiegoś czasu normalnie zasypiam... :105:)
dobrej nocy życzę ;)

Gratuluje, ja nad tym ciagle pracuje - przedwczoraj były nawet postępy (sen o 2, pobudka o 7) ale wczoraj spierdoliłem sprawę....
Nortt

przez jasaw 02 mar 2012, 00:24
Vett, to dziwne, ja od kilku dni nie mam problemów z zasypianiem także....mocno dziwię się temu, ale nie zapeszajmy :D :D :D
DOBRANOC :D :D :D
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Nortt 02 mar 2012, 00:26
Bellatrix napisał(a):Nortt, no fakt :? sąsiedzi bywają wredni :? w poprzednim miejscu zamieszkania też się nie odezwałam słowem do sąsiadów :D a mieszkałam tam przez 5 lat 8) i nie znałam nawet imienia sąsiadki,która mieszkała obok ;)był tego duży plus-nic o mnie nie wiedzieli i nie wtykali noska w nie swoje sprawy :D

No tak to niewtykanie nosa całkiem fajne.
Tylko mi tak troszkę szkoda, moja rodzina mieszka we wsi pod Gorzowem, wszyscy znają się od pololeń jedna wielka rodzina... a tu w Poznańskim taka lipa że ja /cenzura/, ludzie porozumiewają się tylko przez zajebiste ogrody i samochody ( Zobacz mój ty nędzy sąsiedzie jaki zajebisty zielony i egzotyczny krzak se sprawiłem, albo jakiego nowego BMW z salonu)..... Pozatym też słowa nie zamieniają nie znają się tylko praca pieniądze i pierdoły.
Nortt

przez Artemizja 02 mar 2012, 00:30
Nortt, eeeee to do bani takie sąsiedztwo :? Żeby chociaż jedna osoba się znalazła,z którą można pogadać,to zupełnie inaczej by było.A tak,to człowiek jest w sumie skazany na samotność wśród ludzi :?

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez ladywind 02 mar 2012, 00:31
jasaw, Dobranoc :papa: :papa:
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Nortt 02 mar 2012, 00:32
Bellatrix napisał(a):Nortt, eeeee to do bani takie sąsiedztwo :? Żeby chociaż jedna osoba się znalazła,z którą można pogadać,to zupełnie inaczej by było.A tak,to człowiek jest w sumie skazany na samotność wśród ludzi :?

W sumie to z ta rodziną w lubuskim tez mam chujowe stosunki także luz :lol: Przyzwyczajony jestem do tej samotnosci wśród ludzi ;p
Nortt

przez Artemizja 02 mar 2012, 00:36
Nortt, fakt,idzie się przyzwyczaić...

Administrator

przez Nortt 02 mar 2012, 00:40
Bellatrix napisał(a):Nortt, fakt,idzie się przyzwyczaić...

Co jak co, ale musisz przyznać choroba psychiczna wzmacnia indywidualności, jak ma ich nie wzmacniać skoro ciągle siedzimy z samym sobą ^^ Trzeba zachować tylko w miarę rozeznanie w tym co naokoło się dzieje, strać się nie wyć z powodu wewnętrznego cierpienia i trzymać uporczywie, zbawienną, bezstresowa asertywną postawę życiową ;.p

Ostatnio wstaje w nocy w koszmarze biegam po chacie otwieram wszystkie dzwi i nawet tego nie pamiętam, a gdy idę spać mam ze dwa udary trzy zawały... macie podobnie?
Ostatnio edytowano 02 mar 2012, 00:42 przez Nortt, łącznie edytowano 3 razy
Nortt

przez Stark 02 mar 2012, 00:41
To jeszcze tu chwilę pognije .
dobry wieczór wszystkim : ).
Stark

przez Artemizja 02 mar 2012, 00:49
Nortt, indywidualizm istotnie jest wzmacniany.Siedząc w czterech ścianach nie można się wtopić w tłum :? Jest się wręcz skazanym na bycie "innym".A co do tego rozeznania,to wielu traci poczucie rzeczywistości,tego,co się dzieje dookoła.
strać się nie wyć z powodu wewnętrznego cierpienia i trzymać uporczywie, zbawienną, bezstresowa asertywną postawę życiową
:D no coś takiego mam w planach,ale na razie z tym różnie 8)

Administrator

przez Nel 02 mar 2012, 00:54
dobijcie dzis do 2000 str o ludzkiej porze....
...Wracam w siebie i znajduję świat!
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Johann Wolfgang von Goethe
Nel

przez ladywind 02 mar 2012, 00:58
Ide spać choć juz na samą myśl mam lęki i niechęć, ale może uda mi sie
jakoś zasnąć.
Dobranoc Wszystkim
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Stark 02 mar 2012, 01:02
Ja jeszcze chwilę tylko....
Stark

Sortuj wg