Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez petra 18 gru 2011, 05:57
Alienated, eeee a co to? 20sto latki to jakies gorsze sa?? :D
i nie new york a old York, mój był pierwszy i wsłasnie stad wzieła sie nazwa new york ale nie kazdy musi o tym wiedziec..swoja droga nie mam 20 lat :((
petra

przez tahela 18 gru 2011, 06:00
Alienated,
oj moja kumpela wyzej wymieniona to pewnie nadal by cie przepiła, ja podejrzewam nie :D

-- 18 gru 2011, 05:03 --

petruszka30,
kurcze to teraz ja sie tez juz pogubiłam Ty jesteś w new czy w old?
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Alienated 18 gru 2011, 06:04
tahela napisał(a):Alienated,
tak jasne ;) , ja z pokolenia Nirwany jestem, w moim mieście był taki klubik 12% wszyscy tam na wagary chodzili, sidziało sie na podłodze, na scenie , cały był zadymiony a teraz to tam kólturka a takich klubów juz nie ma w tej chwili a mysmy wyrośli z deko

Nirvanę oczywiście pamiętam, choć już wtedy byłem tak odjechany, że zespół będący u szczytu swojej popularności był mi niemal zupełnie obcy... Później dopiero załapałem co jest grane...
petruszka30 napisał(a):Alienated, eeee a co to? 20sto latki to jakies gorsze sa?? :D
i nie new york a old York, mój był pierwszy i wsłasnie stad wzieła sie nazwa new york ale nie kazdy musi o tym wiedziec..swoja droga nie mam 20 lat :((

Nie tyle, że gorsze są, ale miałem już w przeszłości okazję niejednokrotnie raczej nieprzyjemnie się naciąć na osoby, które dowiedziawszy się jaki przedział wiekowy sam reprezentuję, nagle zmieniały diametralnie swoje nastawienie względem mnie... Nie powiem, ażebym czuł się wówczas fajnie... Generalnie skłonny jestem bardziej obdarzać zaufaniem ludzi już bardziej pod względem wieku dojrzałych...
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez petra 18 gru 2011, 06:07
tahela, ja w old, tym na wyspach :D
Alienated, to sie pochwal ile masz tych lat? :D...ludzie sa rozni
petra

przez tahela 18 gru 2011, 06:07
Alienated,
ale wiesz jak na tych wakacjach babka w Tesco chciał ode mnie dowód jak piwo kupowałam to sie zdenerwowałam z lekka, bo bez przesady jednak, później poszłam z kolega 6 la starszym na piwo mu o tym powiedziałam to sie smiał ,ze on ze mna nie pije bo jeszcze go gliniarze zwiną za rozpijanie nieletnich hihi

-- 18 gru 2011, 05:11 --

Alienated,
Pearl Jam jest lepszy zawsze wolałam od Nirwany
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez petra 18 gru 2011, 06:14
tahela, hahaha ja miałam mega polewke na ostatnim urlopie w pl, kupowałam fajki a babko do mnie o dowód, miesiac wczesniej skonczyłam chemie, wygladałam jak...uwaga...Zombie :D a ona do mnie ze tak młodo wygladam hehe
petra

przez Alienated 18 gru 2011, 06:15
petruszka30 napisał(a):Alienated, to sie pochwal ile masz tych lat? :D...ludzie sa rozni

Za niespełna dwa lata stuknie mi czterdziestka... ;).
tahela napisał(a):Alienated,
ale wiesz jak na tych wakacjach babka w Tesco chciał ode mnie dowód jak piwo kupowałam to sie zdenerwowałam z lekka, bo bez przesady jednak, później poszłam z kolega 6 la starszym na piwo mu o tym powiedziałam to sie smiał ,ze on ze mna nie pije bo jeszcze go gliniarze zwiną za rozpijanie nieletnich hihi

Ja pamiętam jak będąc już dobrze po dwudziestce też zostałem poproszony o dowód przy zakupie wódki :P. Dowcip polega na tym, że byłem już wówczas od dawna pełnoletni, dwa: alkohol kupowałem dla kogoś zupełnie innego, trzy: w ogóle nie piłem wtedy wódy :P. Fuuuj ;).

przez petra 18 gru 2011, 06:18
Alienated, mmmm...uciekaj!! mam sentyment do 38 latków, byków w dodatku :D
petra

przez Alienated 18 gru 2011, 06:20
petruszka30 napisał(a):tahela, hahaha ja miałam mega polewke na ostatnim urlopie w pl, kupowałam fajki a babko do mnie o dowód, miesiac wczesniej skonczyłam chemie, wygladałam jak...uwaga...Zombie :D a ona do mnie ze tak młodo wygladam hehe

Petruszka, a Ty jakim stażem egzystencjalnym nam się pochwalisz??? ;).

-- 18 gru 2011, 05:21 --

petruszka30 napisał(a):Alienated, mmmm...uciekaj!! mam sentyment do 38 latków, byków w dodatku :D

W tej chwili mogę Ci jedynie napisać, że już za późno ;).

przez petra 18 gru 2011, 06:23
Alienated, ja nie powiem, wstydze sie, zatrzymałam sie na 22 :D ostatnio miałam urodziny i w pracy kupili mi tort z 22 swieczkami hehe
ale jestem młodsza od was na szczescie :D
strasznie nie chce byc stara, boje sie tego, to moja najwieksza fobia
ale umre młodo, wiem to :D
petra

przez tahela 18 gru 2011, 06:24
Hehe a od tej mojje kumpeli babsko chciało dowód na wyspach, ona najpierw nie zrozumiała o co jej chodzi, bo nie za dobrze stoi z anglika , podszedł kumpel do niej i jej mowi ze dowód , ona myśłałaa,że sie glebnie ze smiechu a ma trójkę dzieci hihi
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez petra 18 gru 2011, 06:26
Alienated, to ja uciekam :105: hehe
ale zobaczcie co własnie znalazłam, jak byłam mała uwielbiałam ten program ze wzg na muzyke wrzuce tu link, sorki
http://www.youtube.com/watch?v=H0QfVDebLFg

-- 18 gru 2011, 05:28 --

tahela, no tutaj to jest norma..szczególnie jak idziesz out bo wiesz te 16stki tak sobie robia mordy ze nie wiadomo czy to małolata czy juz strasza pani :D

-- 18 gru 2011, 05:29 --

boszz..godz temu miałam isc spac, wygoncie mnie
petra

przez Alienated 18 gru 2011, 06:29
petruszka30 napisał(a):Alienated, ja nie powiem, wstydze sie, zatrzymałam sie na 22 :D ostatnio miałam urodziny i w pracy kupili mi tort z 22 swieczkami hehe
ale jestem młodsza od was na szczescie :D
strasznie nie chce byc stara, boje sie tego, to moja najwieksza fobia
ale umre młodo, wiem to :D

Petruszka, nie pisz tak... Mogę jedynie zgadywać co masz na myśli, a to z pewnością nie pora na takie dyskusje...
W kwestii starości natomiast, każdy postrzega to zapewne w nieco odmienny sposób. Innymi słowy, punkt widzenia... itd... Osobiście miałem okazję poznać kilka kobiet sporo całkiem niekiedy ode mnie starszych i... całkiem fajnie się z nimi dogadywałem/dogaduję ;).

-- 18 gru 2011, 05:33 --

petruszka30 napisał(a):Alienated, to ja uciekam :105: hehe
ale zobaczcie co własnie znalazłam, jak byłam mała uwielbiałam ten program ze wzg na muzyke wrzuce tu link, sorki
http://www.youtube.com/watch?v=H0QfVDebLFg

-- 18 gru 2011, 05:28 --

tahela, no tutaj to jest norma..szczególnie jak idziesz out bo wiesz te 16stki tak sobie robia mordy ze nie wiadomo czy to małolata czy juz strasza pani :D

-- 18 gru 2011, 05:29 --

boszz..godz temu miałam isc spac, wygoncie mnie

Ja Cię zaraz wygonię zmieniając znów swój avatar na ten, który... tak Ci się podobał ;). Jeżeli musisz spać, to już zmykaj ;). Miło się gawędziło. W końcu! ;). Jak będzie jeszcze okazja, chętnie pogadam... ;).

przez tahela 18 gru 2011, 06:33
petruszka30,
bo starośc przygniata,ale moze jak my dojdziemy do 80,90 plus, minus to starosc nie bedzie juz tak bolesna i bedzie sie fikac fikołki,
Agniezka Osiecka postarzała zawsze śmieć jak smierć mozna sie pogodzić tylko ta starosc przeraza, ale moja mam ma 61 i fika , lata tak,ze masakra ze ja jej zadroszczę a ostattnio ktoś jej dał 47 lat to sie cieszyła ze hoho, a jeszcze brała sobie lekcje niemieckiego i młody chłopak ja uczył i mowi do niej jutro mam uroczystosc w rodzinie, tak aciocia wychodzi za maz ma 62 lata, i moja mam to ja mam jeszcze szansę a on sie na nia popatrzył i mowi, ale to jest naprawde starsza pani juz a nie jak pani, moja mam sie popatrzyła i sie śmiac zaczeła ,ale nie powiedziała ile ma lat
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Sortuj wg