Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Nocne marki - czynne 22:00 - 9:00

przez Lena88 27 cze 2009, 23:29
spaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Just listen to the music of the traffic in the city
Linger on the sidewalk where the neon signs are pretty
How can you lose?

http://www.youtube.com/watch?v=JyW1smKgJF8

przez Korba 29 cze 2009, 04:53
Czuję się jak w filmie "Mgła" :shock: - za oknami biało, świata nie widać. Mgła to zjawisko atmosferyczne, które bardzo lubię, ma w sobie jakiś element magiczny... :smile:
Korba

przez laguna 23 lip 2009, 22:53
halo halo jest tu kto

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez StahuPL 23 lip 2009, 23:08
Ja zazwyczaj siedzę w nocy na forum, tak zazwyczaj od 23 do 4 rano. I zawsze jestem sam :(
Obrazek
Obrazek

przez laguna 23 lip 2009, 23:14
a Ty to sypiasz czasem??czy tak srednio? masz problemy ze snem?

przez StahuPL 23 lip 2009, 23:19
od kiedy biorę mocniejszy Olzapin - czyli od 2 tygodni to nie. Ale ja w ogóle tak sypiam, to już przyzwyczajenie. OD kąd pamiętam nie kładłem się spać przed północą. Bezsrenność? Tak, miałem, i to dużą, i chyba to jest powodem takiego mojego sypiania. Ale ja w ogóle lubie noc, jest cicho, nikt z sąsiadów nie hałasuje, w domu też cisza.
Obrazek
Obrazek

przez laguna 23 lip 2009, 23:21
i co potem sobie w dzien odsypiasz? ile spisz godzin na dobe???? a masz jakas prace, szkole?

przez Lena88 23 lip 2009, 23:28
nuuuuudaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :shock:
a do tego burza :D
Ostatnio edytowano 23 lip 2009, 23:28 przez Lena88, łącznie edytowano 1 raz
Just listen to the music of the traffic in the city
Linger on the sidewalk where the neon signs are pretty
How can you lose?

http://www.youtube.com/watch?v=JyW1smKgJF8

przez StahuPL 23 lip 2009, 23:28
Jak sobie pośpie 5 godzin na dobe to jest dobry wynik. Ale teraz mam wakację, więc nawet jeżeli położę się o 6 rano i wstane o 16 to nie robi mi to większej różnicy. Cały dzień i tak by poszedł na zmarnowanie.
Obrazek
Obrazek

przez laguna 23 lip 2009, 23:31
a to ty wogole nic nie robisz? w domu czy nie wychodzisz nigdzie? to caly dzien stracony!..... ja to potrzebuje 8 godzin snu, jak spie mniej to jestem taka zmeczona ze glowa boli, i musze dosypiac w ciagu dnia, a tez nie zawsze mam na to czas.

biore velafax i po nim wogole nie moge zasnac, tak mi serce lomocze i jakas pobudzona jestem. tzn bylam, bo biore do niego tez trittico a po nim spie jak bobas. tylko dzisiaj tak, wyjatkowo sobie siedze i nawet nie ma tu do kogo geby otworzyc

[Dodane po edycji:]

tzn teraz chociaz z toba moge pogadac hehe:D

ty nie jestes zmeczony jak spisz przez dluzszy okres czasu po 5 godzin? ja bym sie wykonczyla chyba

przez StahuPL 23 lip 2009, 23:38
Ja to wogóle chronicznie się nie wysypiam, od wielu lat. Już organizm się przyzwyczaił do 5 godzin snu. No, wakacje to odstępstwo od reguły. Nie wychodzę? No, trochę w tym prawdy jest, ale staram się, chociaż co 3 dni zrobić 20 KM rowerem przez miasto.

Masz rację, dzień idzie na zmarnowanie. Całe wakacje mi przelaecą przez palce, już minęła połowa, a czuję się jakby był to tydzień. A miałem takie plany, że popracuje nad soba, odpoczne - a tu nic. K*rwa!!! Ułłłłłłłłłłłłłaaaaaaaaaaaaaaaaa. Dlaczego?! Hehe

ale to nic smiesznego.. Już czuję że będę żałował we wrześniu tego że nie wykorzystałem wakacji. I znowu katorga i męczarnia przez 10 miesięcy roku szkolegno, z lękami i nerwicą.
Obrazek
Obrazek

przez laguna 23 lip 2009, 23:44
powinienes codzien gdzies wychodzic, zeby miec jakiekolwiek wrazenia po wakacjach - ze wlasnie cos robiles, ze nie przelezales..... marnujesz sie po prostu. swoja droga 20 km rowerem to dla mnie heheheehehehee niemozliwosc:D ale trzeba ze znajomymi gdzies wyjsc, poszalec, pojechac nad jeziorko... teraz tak goraco ze az chce sie gdzies popluskac czlowiek! naprawde korzystaj z zycia bo niedlugo koniec wakacji, bedzie chlodniej a ty bedziesz z wrazeniem ze nic nie robiles....

tez mam utrudnione zycie bo szukam roboty, a u mnie w miescie totalnie nic nie mozna znalesc... szukam juz dlugi czas i sie zalamuje coraz bardziej, a nic nie robienie mnie dobija. mam male dziecko i tez nie jestem taka wolna zeby isc i robic co sie chce, wierz mi ze naprawde masz dobrze;p nie ze narzekam na synka bo nie narzekam, ale jest on troche utrudnieniem w tym zeby byc tzw wolnym ptakiem

przez StahuPL 23 lip 2009, 23:50
Czy mam tak dobrze..? Od kąd wyszedłem z domu dziecka, czyli od dwóch lat, na palcach ręki można policzyć moje wyjazdy po za miasto.. Wiem że marnuje sobie czas.. Ale co robić..? Hmm może pouczyć się - mam poprawkę w sierpniu z fizyki.

a praca się znajdzie na pewno. Nie znam się kompletnie na ekonomii, kompletnie, i pewnie taka rada ci nic nie pomoże, ale jak jesteś przedsiębiorcza możesz sama zrobić biznes, założyć firmę np.
Obrazek
Obrazek

przez laguna 23 lip 2009, 23:55
zeby zalozyc firme to trzeba miec pieniadze;P a ja niestety mloda, bez doswiadczenia..... wiec pomarzyc moge.

jesli moge zapytac to jak wyszedles z domu dziecka to gdzie teraz przebywasz? przyjela cie rodzina zastepcza albo ktos cie adoptowal?? nie odpowiadaj jak nie chcesz

jeszcze zdazysz sie pouczyc, a powinienes popracowac na tym by nie zalowac w roku szkolnym ze to wlasnie zmarnowanie czasu... moze procz roweru jakies inne zainteresowania? moze hodowanie jakichs zwierzat? albo bieganie czy silownia albo no cokolwiek moze to byc nawet wciagajaca gra na necie:P

Sortuj wg