Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Noopii 02 lis 2011, 00:52
Mam trudny okres,przeżycia teraz chociaż o tym nie pisze tu..jest taki smutek we mnie co dzieli duszę na pół..
Noopii

przez tahela 02 lis 2011, 00:53
Noopii,
Jakby co mozesz się na mnie wyładowac wkurzony cżłowieku , ja rzadko jestem tak porzzadnie zdnerwowana, ale bywajm i ja ,czasem cos komus dowale a póżniej mysle nad tym ,ech my ludzie dziwni ;) .
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Artemizja 02 lis 2011, 00:53
Noopii, to że jestem mila Cię zlości?Nie miałam akurat na myśli tego,że tłumię w sobie złość...nie mam powodu,żeby zlościć się na kogoś z forum...piszę,co myślę...taka już jestem...nie wiedziałam,że to kogoś wkurza...
chodziło mi o to,że tlumię inne emocje, takie jak smutek,żal...nie złość...
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Noopii 02 lis 2011, 00:55
Co wy mnie tak wysyłacie spać:) zawadzam wam?
Noopii

przez tahela 02 lis 2011, 00:57
Noopii,
we mnie tez jest smutek , który mnie przepełnia, jest mi bardzo trudnoi ciągle nie oge sie pozbierac ,przezywam tesknie cały czas, to bardzo trudne
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Noopii 02 lis 2011, 00:59
Kasiu!nie złości w dosłownym sensie.. Zastanawia,bo nikt tak nie umie cały czas chyba,źe chce przypodobać się światu szuka akceptacji..nie wiem tak to widzę..
Noopii

przez tahela 02 lis 2011, 00:59
Samarka to bardzo dobrze,że dogadałąs się z tatą mam nadzieje,ze tym razem Cię nie zawiedzie.
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Noopii 02 lis 2011, 01:03
Tahela ja miałbym się wyładować na Tobie?no wiesz co nikt na to nie zasługuje..ty jesteś słodka..kasia..i tutaj ludzie teź w pracy bywam wredny potem żałuje przepraszam etc..
Noopii

przez tahela 02 lis 2011, 01:05
Noopii,
Noop ja rozumiem Kasie ja się też rzadko złoszczę , nie u mnie żeby mnie cos porządnie wyprowadziło z równowagi to nie pamietam łatwiej we mnie wywołąć smutek,żal a dalczego mam sie wyzywać a kimś kto mnie nie skrzywdził, krzyczec jeśli mnie to nie denerwuuje, a tak zeby czuc nienawisc to chyba nawet nie umiem, chyba do nikogo nie czułam nigdy tak mi się wydaje przynajmniej
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Artemizja 02 lis 2011, 01:05
Noopii, nie mam powodu,żeby być niemiłą dla innych.Jedyną osobą dla której mogę być niemila i na którą mogę się złościć-jestem ja sama.Nikt inny.Przypodobać się światu?Nigdy o to nie dbałam...
Zaskoczył mnie Twój odbiór.Dla mnie to trochę jak oskarżenie o kłamstwo,nieszczerość...a ja nienawidzę kłamstwa...jest mi bardzo przykro,że w ten sposób mnie odbierasz...
pewnie nie tylko Ty...

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Noopii 02 lis 2011, 01:06
Kasiu a tata mieszka z wami teraz?bo nie w temacie jestem rzadko tu pisze..
Noopii

przez Artemizja 02 lis 2011, 01:08
Noopii, moi rodzice rozwiedli się jak mialam 3 lata...tata ma dawno drugą rodzinę...widzialam go tylko kilka razy w calym swoim życiu...w tej chwili mieszka i pracuje w Anglii...do Polski wraca bardzo rzadko i na krótko...

Administrator

przez Noopii 02 lis 2011, 01:12
Ale narobiłem Kasiu!nie oskarżam cię o nic!..dobrze to ujełas że nienawidzisz siebie,agresje w sobie ma każdy i gdzieś ją ładuje..Ty na siebie o tym myślałem..kaleczyłaś się etc..nie chciałem urazić..Ciebie,ale martwiłem się że tak tu nie tupniesz nogą czasem..rozumiesz?mnie
Noopii

przez depresyjny86 02 lis 2011, 01:12
Noop ja rozumiem Kasie ja się też rzadko złoszczę , nie u mnie żeby mnie cos porządnie wyprowadziło z równowagi to nie pamietam łatwiej we mnie wywołąć smutek,żal a dalczego mam sie wyzywać a kimś kto mnie nie skrzywdził, krzyczec jeśli mnie to nie denerwuuje, a tak zeby czuc nienawisc to chyba nawet nie umiem, chyba do nikogo nie czułam nigdy tak mi się wydaje przynajmniej

Cóż mam dokładnie tak samo jak Tahela
W ogóle bardzo ciężko jest mnie wyprowadzić z równowagi,no jedynie lęk,panika mnie z tej równowagi wyprowadzają<w sensie pojawienia się owej paniki>...natomiast ze złoszczeniem się?...rzadko się złoszczę,jak już to na siebie,nie na innych...trzeba naprawdę sobie nagrabić żeby mnie wkurzyć.
:)

Sortuj wg