Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez aviska 23 paź 2011, 04:26
Fakt, może i już dzień dobry ^^ A z tym 'dobranoc' to już też się kiedyś zastanawiałam. Bo tak się utarło, że to na pożegnanie, a przecież jest taki czas, kiedy jest już za późno na wieczór, a za wcześnie na ranek, więc by pasowało. Ale mimo wszystko brzmi dziwnie. Czy nie? xd
Ja zwykle o tej porze śpię. Dzisiaj nie mogę i coś czuję, że ostro odchoruję tę noc w tygodniu :/
- [...] czy ty jesteś chory na umyśle?
- Jasne.
- Jasne? Tak po prostu? Jasne, jesteś chory na umyśle?
- Każdy jest. Jeśli myślisz, że ten czy tamten nie jest wariatem, to znaczy, że mało o nim wiesz. Najważniejsze [...] jest znalezienie kogoś, kogo szaleństwo pasuje do twojego.

przez Alienated 23 paź 2011, 04:30
aviska, co Wy (niektórzy z Was) robicie (w sensie trybu życia), że o tak zupełnie "kosmicznej" porze wpadacie dopiero na forum???
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

przez aviska 23 paź 2011, 04:34
Na forum nie było mnie dawno. Sama nie wiem, czemu, byłoby to usprawiedliwione, gdyby było ze mną dobrze, ale nie jest. Dzisiaj tak wyszło, że nie mogę spać, a chyba potrzebuję pogadać z kimkolwiek o głupotach, żeby się nie rozpłakać i tak mi się przypomniało, że tu przecież chyba zawsze ktoś czuwa, więc może się uda... No i się udało :) A Ciebie co motywuje do siedzenia tu tak długo?
- Jasne.
- Każdy jest. Jeśli myślisz, że ten czy tamten nie jest wariatem, to znaczy, że mało o nim wiesz. Najważniejsze [...] jest znalezienie kogoś, kogo szaleństwo pasuje do twojego.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Alienated 23 paź 2011, 04:44
:hide: ;). Ja już w zasadzie dawno powinienem spać. Czekam tylko aż rozmrozi mi się "pizza" z zamrażalnika, którą to zamierzam przed snem skonsumować ;).
Jeśli nie jest z Tobą zbyt dobrze, zaglądaj tu częściej. Nie wiem jak innym, ale mnie to chyba w jakiś sposób pomaga. Przypuszczalnie więc ma szanse sprawdzić się również w Twoim przypadku ;).

przez Kiya 23 paź 2011, 04:47
Akurat z tym "dobranoc" to praktykowałam już kiedyś, tak samo jak na pożegnanie w takim razie wypada powiedzieć "dzień dobry" ;) (moim mottem było "słońce wstaje, pora spać" :p)

Ja akurat po prostu lubię ten nocny klimat... Więc gdy tylko jest ku temu okazja - wykorzystuję ją.

aviska, "Najważniejsze [...] jest znalezienie kogoś, kogo szaleństwo pasuje do twojego" - ładne...
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

przez aviska 23 paź 2011, 04:51
Ja powinnam spać od czterech, jak nie pięciu godzin :D Ale po co. A pizzą możesz się podzielić, dawno nie jadłam :)
Też myślę, że tu wrócę. To będzie bodaj trzecie czy czwarte podejście. Zobaczymy...

Nocny klimat jest fajny, to fakt. Ale wypadałoby się ten raz w tygodniu wyspać... Albo i nie.
Też mi się podoba :) To cytat z chyba najdzikszej książki, jaką czytałam i jest taki... Taki... No nie wiem. Przemawia do mnie po prostu niesamowicie.
- Jasne.

przez Kiya 23 paź 2011, 04:56
Alienated napisał(a):Jeśli nie jest z Tobą zbyt dobrze, zaglądaj tu częściej. Nie wiem jak innym, ale mnie to chyba w jakiś sposób pomaga. Przypuszczalnie więc ma szanse sprawdzić się również w Twoim przypadku ;).

Tak, popieram :)
aviska napisał(a):Ja powinnam spać od czterech, jak nie pięciu godzin :D Ale po co. A pizzą możesz się podzielić, dawno nie jadłam :)

Pizzzaa! Mój poślizg w pisaniu był spowodowany właśnie tym, że buszowałam w lodówce szukając czegoś na "śniadanie" - zgodnie z zasadą "jem śniadanie, idę spać" ;)

A wstać muszę o 8. Jeszcze obejrzę sobie odcinek serialu do posiłku, a co! ;)

Z jakiej książki to cytat?
Ostatnio edytowano 23 paź 2011, 04:56 przez Kiya, łącznie edytowano 1 raz

przez Alienated 23 paź 2011, 04:56
Kiya, a mnie ostatnio właśnie słońce strasznie w ciągu dnia przeszkadza (w ciągu wolnego dnia). Próbuję skryć się przed nim gdzieś w kącie i ogólnie jakoś średnio to wychodzi. Muszę chyba pozaklejać sobie czymś okna, bo czasami kompletnie wybija mnie to z rytmu...

przez Kiya 23 paź 2011, 04:58
Alienated napisał(a):Kiya, a mnie ostatnio właśnie słońce strasznie w ciągu dnia przeszkadza (w ciągu wolnego dnia). Próbuję skryć się przed nim gdzieś w kącie i ogólnie jakoś średnio to wychodzi. Muszę chyba pozaklejać sobie czymś okna, bo czasami kompletnie wybija mnie to z rytmu...

Kup sobie dobre zasłony, takie, przez które praktycznie nic nie prześwituje ;) Ja takie mam ;) Co prawda nigdy ich nie zasłaniam, z tej prostej przyczyny, że mam kwiaty w pokoju. Więc za dnia okno jest odsłonięte dla nich, a w nocy dla mnie.

przez Alienated 23 paź 2011, 05:01
aviska, "pizzą" chętnie bym się podzielił, ale akurat nie mam z kim :?. Wczoraj zeżarłem przed snem całą i jakoś mam w związku z tym wyrzuty sumienia ;).

przez aviska 23 paź 2011, 05:02
Mam płatki czekoladowe koło łóżka i tak od godziny się zastanawiam, czy je zjeść. Założenie jest takie, że do sylwestra muszę odrobinę schudnąć, żeby wyglądać zabójczo w sukience kupionej miesiąc temu, a płatki o tej porze miażdżą ten pomysł xd
Ja wstaję o wpół do jedenastej. Chyba. Chyba że sms mnie obudzi wcześniej, co jest bardzo prawdopodobne w sumie.
'Najgłupszy anioł' Christophera Moore'a, znasz może?
Alienated, znam ten ból, ja mam wiecznie zasłonięte żaluzje w pokoju, a że są niebieskie, to jest przyjemnie :)
- Jasne.

przez Alienated 23 paź 2011, 05:04
Kiya, mam niby tu jakieś zasłony, ale nie bardzo się sprawdzają. Wypadałoby zakupić konkretne rolety, ale to już pewien wydatek, trzeba więc ratować się za pomocą półśrodków ;).

-- 23 paź 2011, 04:08 --

aviska napisał(a):Mam płatki czekoladowe koło łóżka i tak od godziny się zastanawiam, czy je zjeść. Założenie jest takie, że do sylwestra muszę odrobinę schudnąć, żeby wyglądać zabójczo w sukience kupionej miesiąc temu, a płatki o tej porze miażdżą ten pomysł xd
Ja wstaję o wpół do jedenastej. Chyba. Chyba że sms mnie obudzi wcześniej, co jest bardzo prawdopodobne w sumie.
'Najgłupszy anioł' Christophera Moore'a, znasz może?
Alienated, znam ten ból, ja mam wiecznie zasłonięte żaluzje w pokoju, a że są niebieskie, to jest przyjemnie :)

A dokąd to planujesz się wybrać na tego sylwestra?
Co się tyczy bólu natomiast, jest on szczególnie dotkliwy teraz, kiedy słońce świeci pod zupełnie innym kątem ;).

przez Kiya 23 paź 2011, 05:09
Alienated napisał(a):"pizzą" chętnie bym się podzielił, ale akurat nie mam z kim :?

A gdzie mieszkasz? ;> Nad zasłona pomyślimy, na jakieś urodzinki czy coś, jak zasłużysz ;D Są bardziej klimatyczne od rolety...

aviska - raz na jakiś czas można sobie pozwolić, ważniejszy jest ruch w tym przypadku :) i niestety nie znam tej książki

przez Alienated 23 paź 2011, 05:09
Dziewczyny! Normalnie zostało nas na forum tylko troje! ;).

Sortuj wg