Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Vian 08 wrz 2011, 01:20
Ślicznotka, bardzo wątpię, że czyta, to raz, dwa - już i tak je przeczytała w swoim własnym wątku, trzy: może takie rzeczy usłyszeć od wielu osób. Przeczyta tu, zobaczy chociaż argumentację, argumenty przeciwników etc... Myślę, że to ma znaczenie.

Nota bene też znam zlinczowaną ofiarę gwałtu, myślę, że gdyby miała okazję się psychicznie przygotować na to, co usłyszy od ludzi i za swoimi plecami, byłoby jej łatwiej.
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

przez Vian 08 wrz 2011, 01:24
Ślicznotka, sarkazm czuję, rozwiniesz?
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

przez Nortt 08 wrz 2011, 01:24
Dobra dobra... racja mój błąd może rzeczywiście wyciągnąłem wnioski ze zbyt małej ilości faktów, choć wątpię.
Nortt

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Vian 08 wrz 2011, 01:25
Nortt, ja cały czas czekam na Twoją argumentację, tym bardziej, jeśli wątpisz.

-- 08 wrz 2011, 01:26 --

Ślicznotka, nigdy nie mów nigdy... :mhm:
Lisbeth Salander

przez Nortt 08 wrz 2011, 01:26
Vian napisał(a):Ślicznotka, bardzo wątpię, że czyta, to raz, dwa - już i tak je przeczytała w swoim własnym wątku, trzy: może takie rzeczy usłyszeć od wielu osób. Przeczyta tu, zobaczy chociaż argumentację, argumenty przeciwników etc... Myślę, że to ma znaczenie.

Nota bene też znam zlinczowaną ofiarę gwałtu, myślę, że gdyby miała okazję się psychicznie przygotować na to, co usłyszy od ludzi i za swoimi plecami, byłoby jej łatwiej.

OOOO
Wreszcie.... Widzicie jednak potraficie coś poza płakaniem i wspieraniem tymi mrówkami na ekranie. No i rzecz jasna krzyczeniem na tych co mają coś innego do powiedzenia :>
Nortt

przez Vian 08 wrz 2011, 01:28
Nortt, za to Ty nie masz nic do powiedzenia z tego, co ja widzę, bo od kilku postów nie mogę się doprosić o Twoją argumentację.
Lisbeth Salander

przez Nortt 08 wrz 2011, 01:28
Vian napisał(a):Nortt, ja cały czas czekam na Twoją argumentację, tym bardziej, jeśli wątpisz.

Tak jak już pisałem.
Widziała że pustak, widziała że placuś i do tego futbolista. Interesuje mnie co ją przyciągnęło. Poza tym nie znam narkotyku, po którym dana osoba robi wszystko co jej się każe....
Nortt

przez *Wiola* 08 wrz 2011, 01:30
Nortt, Widzę .że futbolista to jakaś gorsza rasa :mrgreen:
Moderator

przez Nortt 08 wrz 2011, 01:32
wiola173 napisał(a):Nortt, Widzę .że futbolista to jakaś gorsza rasa :mrgreen:

Prawie jak czarni, lekko wyżej od żółtków, jednak mniej liczący się niż cyganie.
Nortt

przez Vian 08 wrz 2011, 01:32
Nortt, to nie jest argumentacja logiczna, to dorabianie teorii na podstawie stereotypów.

Na podstawie identycznej argumentacji z każdym po leczeniu psychiatrycznym albo z zaburzeniami nie należy się umawiać bo "wiadomo, że wariat", z każdym ostrzyżonym na krótko, bo "widać, że skin", z każdym metalem, bo "widać, że satanista", z każdą blondynką, bo "widać, że debilka".

Co ją przyciągnęło nie ma znaczenia dla tematu jak uchronić się przed gwałtem.
Jaka jest Twoja rada, którą obiecywałeś innym samicom? "Nie umawiać się z placusiami i piłkarzami"?
Litości...
Lisbeth Salander

przez Nortt 08 wrz 2011, 01:35
Vian napisał(a):Nortt, to nie jest argumentacja logiczna, to dorabianie teorii na podstawie stereotypów.

Na podstawie identycznej argumentacji z każdym po leczeniu psychiatrycznym albo z zaburzeniami nie należy się umawiać bo "wiadomo, że wariat", z każdym ostrzyżonym na krótko, bo "widać, że skin", z każdym metalem, bo "widać, że satanista", z każdą blondynką, bo "widać, że debilka".

Co ją przyciągnęło nie ma znaczenia dla tematu jak uchronić się przed gwałtem.
Jaka jest Twoja rada, którą obiecywałeś innym samicom? "Nie umawiać się z placusiami i piłkarzami"?
Litości...

Dla mnie poleciała na jego samochód i kasę - ekstraklasę. On ją wykorzystał po pijaku i zostawił , po czym wymyśliła sobie gwałt, bo jak ją mógł ten książę z bajki zostawić.
:P
Takie są moje podejrzenia, bo więcej nie zdołałem się dowiedzieć, wyjebaliście mnie.
Nortt

przez Vian 08 wrz 2011, 01:36
W jednym się z Norttem zgadzać - każdy tu niemalże ma doktorat z pocieszania, ale z dyskutowaniem marnie. Szkoda, że u Ciebie też, Nortt... :P
Lisbeth Salander

przez Infamis 08 wrz 2011, 01:36
Nortt napisał(a):więcej nie zdołałem się dowiedzieć, wyjebaliście mnie.

Detektyw.
Infamis

przez Nortt 08 wrz 2011, 01:37
Ślicznotka napisał(a):
Nortt napisał(a):
Vian napisał(a):Nortt, ja cały czas czekam na Twoją argumentację, tym bardziej, jeśli wątpisz.

Tak jak już pisałem.
Widziała że pustak, widziała że placuś i do tego futbolista. Interesuje mnie co ją przyciągnęło. Poza tym nie znam narkotyku, po którym dana osoba robi wszystko co jej się każe....

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: dać mu Moda :mrgreen:

Juz pytałem kiedyś dawno temu, nie chcieli :< :evil:

Teraz już mam swoje zdanie :zzz: i nie chce.
Nortt

Sortuj wg