Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Morfik 28 sie 2011, 01:41
samara22, serdecznie zapraszamy! :)

przez tahela 28 sie 2011, 01:43
Morfik,
No przychyla sie do tego skrzypnięcia nastrój musi byc, wiesz ,z e ta tego tysiaczka nie zauwazyłam ,chyba sie rozpędziłam jak jakis Enterprise w 9 nadswietlnej.
Trzeba zrobic impreze na urodziny mojego posta, kazda okazja do imprezy jest dobra.
kefas wyciagaj towar , ja sie zjme ine zeby tak uroczo było to wino jednak byc musi.
To juz przy okazji na cmantarzu zrobi sie 2 w jednym.

-- 28 sie 2011, 00:45 --

samara22,
Dawaj samamra , lecimy z koksem.

-- 28 sie 2011, 00:48 --

KeFaS,
E tak kefas nawet na cmentarzu troche romantyzmu potrzeba a i poswiecić cos tez dobrze przy okazji , bo takie kopanie w ciemnościch po omacku to dat nie widać a stare trupy sa złosliwe a to jednak ma byc zabawa a nie zeby mnie gonic zaczęły jak ja sie od nich opedzac bede, a ty jeszcze sobie cos niefajnego wykopiesz i co wtedy.
ale mozesz wziąść te pukawę , ale to bedzie dodatek do swieczki.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez CichoCiemny 28 sie 2011, 01:49
Lecicie z koksem? To ja też chcę kreskę :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Nel 28 sie 2011, 01:51
...w domu...znowu nie spie,a przeciez wsta£am o 4rano. A tez nie spa£am. I ten koszmarny wiatr wyje. Nie mam si£y jèczec,drazni mnie juz jeczenie,wszystko mnie drazni i wszyscy. Cudze jèczenie zw£aszcza...chyba zazdroszcze umiejetnosci,przelecia£am forum...ale tez mnie drazni,masa z£ych mysli...nie ma dla mnie miejsca we wszechswiecie...nawet tu nie mam si£y byc,przestaje juz czuc swoje bycie,no to kto mnie zrozumie jak nie tacy sami jak ja...ale mnie drazni,cudze problemy blahe...a za chwile az p£acze nad czyims losem,potem znow mnie drazni ludzka £atwosc jèczenia i zwalania winy na innych,na matke naj£atwiej...eh nie wiem...nie podoba sie forum to wylot,nie? A tak sie cieszy£am przez moment ze sie gdzies odnajde...a czasami czuje ze jestem zupe£nie niepotrzebna,tydzien nie pisa£am i czuje sie obca,znowu jak wszedzie...powinnam napisac "czesc jestem nowa na forum,chcia£am pogadac ale nikogo nie znam" . Nie chce gadac,jakos nie umiem o niczym. dla mnie istotnym,chcia£abym spac a nie moge,..a gadac nie mam si£y,ani jeczec. Robie sobie kawe, Obudzi£am koty...jestem zmeczona...za chwile szko£a...masakra...a moze by tak uciec?
...Wracam w siebie i znajduję świat!
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Johann Wolfgang von Goethe
Nel

przez CichoCiemny 28 sie 2011, 01:56
dune, uciec jest fajnie, przynajmniej na jakiś czas, ale trzeba mieć do tego środki finansowe i samozaparcie. Olać szkołę, olać kumpli, olać rodzinę, olać wszystko i wyjechać, byle dalej. Zajebista opcja jak dla mnie. Jak się zdecydujesz to daj znać, może pojadę z Tobą ;)

przez tahela 28 sie 2011, 01:56
KeFaS, No juz poleciałysmy niestety, wykopałyśmy takie straszydło jedno i nam zabrało cały towarek , jak sie rzucił to nawet nie było mowy by zdązyc uskoczyć w bok powiedział ze dawno nic nie brał bo juz od dłuzszego czasu nie zyje i jest na strasznym głodzie a oczy jak sie mu siwciły gorzej niz u wilka na polowaniu, szok normalnie, mowie ci uwazaj.
Ajak wam chłopcy idzie kopanie, macie cos godnego uwagi?
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez CichoCiemny 28 sie 2011, 01:57
tahela, ja sobie przycupnąłem pod drzewem, bo zaczęło padać i właśnie odpalam blanta, jak chcesz to się przyłącz, razem możemy rozkminić teorię wszechświata. ;)

przez tahela 28 sie 2011, 02:02
dune,
Witaj idziesz z nami pokopac na cmentarzu?
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Nel 28 sie 2011, 02:02
KeFaS, no juz ja to sie na pewno zdecyduje na cokolwiek :( ja mam decyzyjnosc dzdzownicy...g£owne moje zajecie to za£owanie ze czegos nie zrobi£am bo sie ba£am pojdjàc jakàkolwiek decyje...w£asnie dosta£am zjebke ze nie spie jak cz£owiek...eh i ten pieprzony wiatr...jakbym sie juz powiesi£a... :(

-- 28 sie 2011, 02:05 --

tahela, £o matko,a coz to za nieludzkie zajecie...zaraz po niespaniu w nocy...oparzy£am sie kawå,nie no fak, a mia£am nie jeczec...
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Nel

przez tahela 28 sie 2011, 02:06
KeFaS napisał(a):tahela, ja sobie przycupnąłem pod drzewem, bo zaczęło padać i właśnie odpalam blanta, jak chcesz to się przyłącz, razem możemy rozkminić teorię wszechświata. ;)

Ja nie pale . ale zawsze wspomagam swoim towarzystwem palących wiec i ciebei wspomoge, czekaj skoczę po piwo ostatnio mi Okoci pszeniczny zasmakowa w takiej brązowej grawerowanej butelce. Wogóle ten grawerowany Okocim jest lepszy niz niegrawerowany.
Ale później do roboty , za namową Morfika cmantarz mały z bramka ale ziemai dobrze ubita a kilak trzeba odkopac co by pósniej załdować na wóz i obwoxny bajzel dla nekrofilów otworzyc.

-- 28 sie 2011, 01:08 --

dune napisał(a):KeFaS, no juz ja to sie na pewno zdecyduje na cokolwiek :( ja mam decyzyjnosc dzdzownicy...g£owne moje zajecie to za£owanie ze czegos nie zrobi£am bo sie ba£am pojdjàc jakàkolwiek decyje...w£asnie dosta£am zjebke ze nie spie jak cz£owiek...eh i ten pieprzony wiatr...jakbym sie juz powiesi£a... :(

-- 28 sie 2011, 02:05 --

tahela, £o matko,a coz to za nieludzkie zajecie...zaraz po niespaniu w nocy...oparzy£am sie kawå,nie no fak, a mia£am nie jeczec...

a tak nas cos napadło na nieludzka orgie na cmentarzu a kefaszamiast sie starac i pracowac , popala sobie co za człowiek no nie mogę.
Oparzenie kawa chyba boli mocno , pod zimną wode włożyłas to pomaga.
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Artemizja 28 sie 2011, 02:34
znowu przed chwilą forum padło...
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Morfik 28 sie 2011, 02:37
samara22, taa to wiesz, tak żeby tradycji stało się zadość

przez Nel 28 sie 2011, 02:40
no tak oczywiscie error 500 bo sie tworza kopie, ciekawe kogo jeszcze mam prosic o zmiane tej godziny skoro admini maja to w nosie...i jak tu spac jak wszystko tak draznii. Leniwa je tem,nie odpale laptopa, bede sie tak uzerac na telefonie...brzuch mnie boli...no i jézor od kawy...tahelo ide po lod...i moze jednak sprobuje pospac. Pa pa

Nel

przez ala69 28 sie 2011, 02:51
dune witaj w klubie Też nie mogę spać a powinnam(mianserynka +afobamik na noc) Też często chcę ucieć,najlepiej w sen wieczny ale póki co żyję.Ty przynajmniej masz w ciągu roku 2 miesiące wakacji a jak będziesz na studiach to nawet trzy.Masz tez koty.Moi rodziciele nie pozwalali mi mieć zwierzątka(bo brudzi).Co do urlopu to na więcej niż 2 tygodnie nie mam nawet co marzyć.Ale trwam.A tak na marginesie,kawa nie jest najlepszym środkiem nasennym.Lepiej wypić gorące mleko.Mimo wszystko,życzę dobrej nocy.

Sortuj wg