Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez tahela 22 sie 2011, 04:56
samara22,
Przynajmniej jestes pewna jesli idzie o charakter a ja tak własnie ze moge zaskoczy
wyspałes sie noopi
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Artemizja 22 sie 2011, 04:57
Noopii, hej :mrgreen:

-- 22 sie 2011, 05:01 --

Noopii, jak humor?
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Noopii 22 sie 2011, 05:03
Lubie czasem impry ale spokój też cenie..jeśli chodzi o uczucia kobiety traktuje poważnie,,nie biorę tego co mi się nawinie pod rękę!''tahela!umiesz to sobie wyobrazić?
Noopii

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Artemizja 22 sie 2011, 05:07
Noopii, Spokojnie nie denerwuj się...

Ja tak jak już kiedyś napisałam jestem typowym molem książkowym.Nie lubię wychodzić z domu...

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Noopii 22 sie 2011, 05:08
Jakoś mam taką głupią naturę tahela,że nie bawię się ludzkimi uczuciami..samara22całą noc piszesz?ja pospałem..wy tak się męczycie..tu:-)
Noopii

przez tahela 22 sie 2011, 05:08
a ja byłam u lkarza i zapomniałam powiedzieć ze nie spię , zapomniałam dal mi telefn powiedział ze jakby co to dzwonić a mi jest głupio zadzwonic no koszmar te moje lęki wala na zyciu czasami , na załatwianiu spraw, zawsze tak normalnie maskra

nawet miły był z polecenia ,wziąl mniej za wizytę, nawet sobie z nim troche porozmawiałam, okazało sie ze mamy wspólego znajomego, sprzeddałam mu ciekawego niusa nt. pewnej oosb, o nowym prezydencie miasta porozmawialismy , on go troche zna ja powiedzialam ze jego dzieci chodziły do szkoły gdzie moja mam była dyrektorem , nie było najgorzej a i tak m wrazenie ze zrobiłam z siebie debila moje nieodparte wrazenie, ale kolega mnie pocieszył ze w koncu poszłam tam po pomoc a nie na spotkanie towarzyskie i mma sie niczym nie przejmować, gdyby nie paru moich kolegów, którzy mnie podtrzymuja na duchu i jedna kolezanka to bym padła, facecii mi bardziej pomogli niż dziewczyny w trudnych chwilach a ja tesknie za tym , który zawiódł, czy to nie jest przewrotnośc losu
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Artemizja 22 sie 2011, 05:09
Noopii, Tak kolejna nocka nieprzespana :( Ostatnio udało mi sie rano usnąć na trochę.Liczę, że może i dziś tak będzie...

-- 22 sie 2011, 05:10 --

tahela, innymi słowy wizyta nie była taka zła...

Administrator

przez Noopii 22 sie 2011, 05:12
Imprezy czasem nie wykluczają książek..lubie czytać,czasem coś napisać,namalować do szuflady..mam dusze romantyka..kocham zwierzaki,przyrodę..
Noopii

przez Artemizja 22 sie 2011, 05:14
Noopii napisał(a):mam dusze romantyka
Jak ja bym chciała, żeby mój facet tak powiedział...To bardzo dobrze o Tobie świadczy, bo znaczy, ze jesteś wrażliwy, czuły i dbasz o uczucia innych:)

Administrator

przez Noopii 22 sie 2011, 05:18
Tahela załapałaś co napisałem?o moim podejściu do kobiet?nie biore wszystkiego..więc zastanów się co piszesz..zadzwoń do lekarza,że nie śpisz to bardzo ważne..

-- 22 sie 2011, 05:19 --

Staram się przynajmniej takiego jak ja łatwo zranić...
Noopii

przez Artemizja 22 sie 2011, 05:22
Noopii, Nie zmieniaj się.Wrażliwość jest wysoko cenioną cechą.

-- 22 sie 2011, 05:24 --

Dodany przed chwilą komentarz w Komentarze do zdjęć w "Ludzie z forum" mnie dobił...

-- 22 sie 2011, 05:26 --

Ja chyba naprawdę jestem jakaś przeklęta

-- 22 sie 2011, 05:29 --

Nienawidzę tego wszystkiego!

Administrator

przez tahela 22 sie 2011, 05:30
Noopii,
noopi wszyscy tak mowia ze sie ne bawia ale kobiety tez sa rózne i jak jaks powie ze ebdzie miiał jakiegos faceta to osiągnie cel, sama znam facetów którzy tak sie dali zmanipulować i nawet o tym nie widzą ze to ze gdzies ja spotkał na miesie to nie był przypadek. Mąz mojej kolezanki tez był porżadny a przyszła tak nowa do firmy tylkoo go zobaczyła ii powiedział ze on beedzie jej ze to było małzeństwo to troche to trwało ale dała radę , te wszystkie przypadkowe spotkania, te usmiechy to było zapalnowane z góry ale oon sie nabrał.

czyy bardziej porżadny facet tym łatwiej doswiadczonej i bardzo zdetrminowanej dizewczynie go sobie owin ,czym bardziej podstena dziewczyyna tymm jej latwiiej ja do dziewczyn tez nie mam zufania az taiego wielkiego bo we ze tak robiąa, ną , bo te dooswiadczoone bardzo i bezwzgledne wiedzą jak to robić metodycznie ii podstępne, teraz jest z tama
on sie nie bawił ale dał sie zmanipulować bardzo wyrachowanej kobiecie, ktora od początku wiedział go bedzie mial i pochwaliła sie tym jednemu koledze póxniej
to naprawdę tak działa jak swiat swiatem od zawsze, kobiety manipulowały męzczyzn, były podsyłane do łozka na wyciagniecie informacji a najlepiej manipulowały te które wydawały sie tym panom najbardziej niewinne, wystrczy troche historii poczytać
ty piisałes np. ze dziiewczyna dzzwoon o 6.30 rano ja bym nie zadzwonila ale dziewczyny dzwonia bo sprawdzaj , ty myslisz ze ona sie martw a o 6.3 dzwoni dla penosci zeby sprawdzić, zeby kontrolowwać , zeby przypomiiec o sobie ze jest, to tak dzial a jak ktos sie nie chce narzucac t mze wyjsc na tego zlego , a dziewcczyny sa sprytne dlatego pilnuj, sorry ze ci to napisąłm ale to tak ejst własnie, własnie takimi elefonami sie okreca faceta min.
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Anna Maria 22 sie 2011, 05:32
hej,jednak nie śpie,kawke pije i dumam
Anna Maria

przez CichoCiemny 22 sie 2011, 05:33
samara22 napisał(a):
Dodany przed chwilą komentarz w Komentarze do zdjęć w "Ludzie z forum" mnie dobił...

w pozytywnym tego słowa znaczeniu.
bo jesteś zaaaajebista, serio.

Sortuj wg