Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Nortt 22 sie 2011, 03:07
samara22 napisał(a):Nortt, Dopiero od niedawna pojawia mi się coś takiego.Wcześniej też miałam lęki ale teraz to co innego.Często jest tak, że boję się wychodzić z domu a jak już wyjdę, to boję się ludzi,nie mogę zostawać z nikim sam na sam.Wiedziałam skąd się biorą te lęki i jakie mają podłoże.Zawsze był jakiś powód, przez który pojawiał się lęk.A teraz?Czego mam się bać?Poduszek?Nie rozumiem tego...

Na lęk przed ludźmi pomagają leki i codzienne treningi - czyli wychodzenia do tego bydła; ja miałem szczęście bo zaraz jak zaczęły leki działać, to prace znalazłem i do tego taką co wymagała kontaktu z ludźmi. Kiedyś nawet do sklepu nie moglem wyjść taki lęk miałem, a jak juz wyszedłem to miałem setki myśli w głowie co powiedzieć i się plątałem, albo gadałem za cicho i mnie ekspedientka nie rozumiała xD Teraz juz lepiej z tym.
Nortt

przez Anna Maria 22 sie 2011, 03:10
ja mówie za cicho, jąkam się i bełkocze.Jeszcze nie było tego jak kupuje bilet w kasie,żeby ktoś mnie za pierwszym razem zrozumiał :mrgreen:
Anna Maria

przez Artemizja 22 sie 2011, 03:12
Nortt, Nie uważam ludzi za bydło.Wręcz przeciwnie.Samo to, ze są ludźmi czyni ich godnymi szacunku...to, że się ich boję wynika z moich doświadczeń.Niemniej jednak faktycznie, kiedy wychodzę z domu pojawiają mi się różne myśli i nie potrafię powiedzieć nic sensownego.
Psiaki masz świetne:)
kasiątko, Jak dużo:)Aż 4:) Rasowe czy kundelki?
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Nortt 22 sie 2011, 03:17
Ludzie jako masa nie są godni szacunku, tylko jednostki się liczą i mają uczucia.
Wiecie co tak się plątałem i bełkotałem do 18 roku życia.... straszne, jakiś progres jednak jest, głównie dzięki lekom, choć bóle egzystencjalne, niemoc pozostały..

Btw. Ja trawie tylko kundelki, rasowe to jakaś porażka....
Nortt

przez Anna Maria 22 sie 2011, 03:18
samara22, same wielorasowce :mrgreen:.Porobiło się bo rok temu przygarnełam suczke błąkającą się i okazało się,że była szczenna,jeden ze szczeniaków został bo miał udar słoneczny i to psiak specjanej troski,a mi mojego też specjalnej troski zabili,no a suczki nie udało się wydać.Mam też starszą sunie też przybłąkała się i jest już ze mną dłuuugo.
Mam też kotke i 3 małe kocięta.

zdj,są w mam fioła..

-- 22 sie 2011, 02:19 --

Btw. Ja trawie tylko kundelki, rasowe to jakaś porażka....

jak ja :P
Anna Maria

przez Artemizja 22 sie 2011, 03:21
Nortt, Tutaj się z Tobą nie zgadzam.Nie ma ludzi lepszych ani gorszych od innych.Nieważne czy odnosimy się do mas czy do jednostek.Wszyscy mają uczucia, każdy ma taki sam organizm, potrzeby, pragnienia...w związku z tym pod jakim względem jedni mieliby byc gorsi od drugich?

A jakie leki bierzesz?

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Anna Maria 22 sie 2011, 03:22
Wiecie co tak się plątałem i bełkotałem do 18 roku życia.

ja się jąkam od ósmego roku życia do teraz,z mniejszym lub większym nasileniu.Fajnie się kawały opowiada gdy się jąkam-wszyscy się kładą ze śmiechu i nie dają mi skończyć:mrgreen:
Anna Maria

przez Artemizja 22 sie 2011, 03:23
kasiątko, Ja miałam kiedyś pięć kotów na dwupokojowym mieszkaniu.Dwa dorosłe i trzy kocięta:) To dopiero było zamieszanie:)

Administrator

przez tahela 22 sie 2011, 03:23
samara22,

dzieki samara.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Anna Maria 22 sie 2011, 03:24
samara22 napisał(a):kasiątko, Ja miałam kiedyś pięć kotów na dwupokojowym mieszkaniu.Dwa dorosłe i trzy kocięta:) To dopiero było zamieszanie:)

nooo..nie wątpie :D

-- 22 sie 2011, 02:24 --

tahela, lepiej?
Anna Maria

przez Nortt 22 sie 2011, 03:30
samara22 napisał(a):Nortt, Tutaj się z Tobą nie zgadzam.Nie ma ludzi lepszych ani gorszych od innych.Nieważne czy odnosimy się do mas czy do jednostek.Wszyscy mają uczucia, każdy ma taki sam organizm, potrzeby, pragnienia...w związku z tym pod jakim względem jedni mieliby byc gorsi od drugich?

A jakie leki bierzesz?

Ludzie mordują, gwałcą żywych i martwych, torturują psychicznie i fizycznie... Ludzie prowadzą wojny, okupują i rabują, niszczą i bezczeszczą. To są ludzie i nic poza tym. Ludzie to zwierzęta tyle że wydaje im się nie wiadomo co... niszczą swoją planetę, srają do własnych łóżek.

Nie chce mi się teraz zapierdalać do apteczki, aktualnie trzy- pamiętam wellbutin i Solian poza tym mam tez jakiś SSRI. Brałem mase leków też wcześniej...
Nortt

przez Anna Maria 22 sie 2011, 03:37
Ludzie to ssaki.Wydaje im się nie wiadomo co bo nie którzy sądzą,że tylko oni mają dusze.
Anna Maria

przez Artemizja 22 sie 2011, 03:38
Nortt, Można potępiać ludzi za ich zachowanie ale nie można twierdzić, że wszyscy są źli.Jak w ogóle ludzką istotę można nazwać bydłem?Ja nawet swoich oprawców w ten sposób nie nazywam.Nie mam do nich żalu za to, co mi zrobili, choć wielu twierdzi, że powinnam.To są ludzie jak wszyscy inni.Takie jest życie i taki jest ten świat i tylko umiejętność przebaczania odróżnia nas od zwierząt.Gdzie byśmy w tej chwili byli, gdyby każdy się mścił?Przyszło nam żyć w takim a nie innym świecie i trzeba go niestety zaakceptować takim jaki jest.Mam nadzieję, że Cię tym nie uraziłam.Masz prawo do własnego zdania.I choć się z nim nie zgadzam, to je szanuję.

-- 22 sie 2011, 03:39 --

Ja niestety nie mogę brać leków.Nie wiem jak się wyciszyć, kiedy dopadają mnie lęki...

Administrator

przez Nortt 22 sie 2011, 03:39
samara22 napisał(a):Nortt, Można potępiać ludzi za ich zachowanie ale nie można twierdzić, że wszyscy są źli.Jak w ogóle ludzką istotę można nazwać bydłem?Ja nawet swoich oprawców w ten sposób nie nazywam.Nie mam do nich żalu za to, co mi zrobili, choć wielu twierdzi, że powinnam.To są ludzie jak wszyscy inni.Takie jest życie i taki jest ten świat i tylko umiejętność przebaczania odróżnia nas od zwierząt.Gdzie byśmy w tej chwili byli, gdyby każdy się mścił?Przyszło nam żyć w takim a nie innym świecie i trzeba go niestety zaakceptować takim jaki jest.Mam nadzieję, że Cię tym nie uraziłam.Masz prawo do własnego zdania.I choć się z nim nie zgadzam, to je szanuję.

Jezusie imaginowany i Maryja zapłodniona !
Jesteś Katoliczka :D
Nortt

Sortuj wg