Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez lost7 21 lip 2011, 03:47
Rozumiem Miro. A tobie Helenore powiem, niestety, miedzy nami, ze ja naprawde mdlalam. I naprawde bylam blisko zawalu i wylewu wd lekarzy. Nic mi sie nie wydaje. Moje cialo juz nie moze tego zniesc....Wiec jest to hipotetycznie mozliwe i u innych.
Dont live your life as if every day was your last. Live every day as if it was your first one!

przez Miro 21 lip 2011, 03:48
lost7 napisał(a):Rozumiem Miro. A tobie Helenore powiem, niestety, miedzy nami, ze ja naprawde mdlalam. I naprawde bylam blisko zawalu i wylewu wd lekarzy. Nic mi sie nie wydaje. Moje cialo juz nie moze tego zniesc....Wiec jest to hipotetycznie mozliwe i u innych.

Dzięki qr...cze :evil:
Kliknij, full screen, full głośność, wyluzuj się --> http://vimeo.com/23333232

przez lost7 21 lip 2011, 03:49
U mnie bylo zawsze odwrotnie. Ja nie panikowalam. To lekarze panikowali widzac moje EKG. Do czasu. Teraz kazda choroba sprawia ze to ja panikuje. Bo ja juz nie moge..

-- 21 lip 2011, 03:50 --

Biore Helenore, ale tez nie pomaga....Probuje nadal z coraz to innymi lekami..
Dont live your life as if every day was your last. Live every day as if it was your first one!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez halenore 21 lip 2011, 03:51
Miro napisał(a):A no i to poczucie że już pikawa tego nie wytrzyma i zaraz gasimy światło i koniec trasy.

Nie będzie tak. Obsesyjnie boję się wymiotów. Jak była w Gdańsku złapał dostałam ataku w galerii handlowej. Wyskoczyłam z niej jak z procy, bo czułam, że mi wszystko wraca do przełyku. Wyszłam, posiedziałam chwilę, łyknęłam tabsa i nie puściłam pawia.

-- 21 lip 2011, 03:57 --

lost7 napisał(a):Rozumiem Miro. A tobie Helenore powiem, niestety, miedzy nami, ze ja naprawde mdlalam. I naprawde bylam blisko zawalu i wylewu wd lekarzy. Nic mi sie nie wydaje. Moje cialo juz nie moze tego zniesc....Wiec jest to hipotetycznie mozliwe i u innych.

Zawał i wylew to efekt chorób serca. Wylew u młodej osoby, jeśli ma tętniaka. Zawał u młodej osoby, jeśli przyjmuje zbyt duża ilość kofeiny w postaci kawy, napojów energetyzujących, badź pobudza serce dopalaczami, speedami. Do tego oczywiście papieroski. Jeżeli masz złe wyniki EKG to problem leży po stronie układu krążenia.
My mother said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Natręt Gramatyczny

przez lost7 21 lip 2011, 04:00
Palic pale, ale nie naduzywam niczego innego, a problemy od strony serca mam od 15 lat, i zadnych zmian w samym sercu tudziez zadnych problemow z krazeniem per se nie mam. Leksrze nie sa w stanie tego wyjasnic. Wiec mowia ze to nerwica serca.

przez halenore 21 lip 2011, 04:02
lost7 omdlenia są na ogół wynikiem spadku ciśnienia tętniczego, więc jak miałabyś dostać zawału???

A leków nasennych próbowałaś? Poza tym co konkretnie cię boli? Ja miałam napięciowe bóle głowy i przyznam, że były koszmarne.
Natręt Gramatyczny

przez lost7 21 lip 2011, 04:04
Lat mam 30, problemy od 15, i zawsze bylam dla nich za mloda. Wiec ja juz nie wiem co to znaczy byc za mloda. Bo czlowiek sie stara zapobiegac i leczyc do poki jest mlodym, to slyszy ze jest za mlody, a potem slyszy ze jest stary wiec to w jego wieku normalne i tez mu nikt nie pomaga.

przez halenore 21 lip 2011, 04:05
Miro zatankowałeś? Lepiej trochę? A jakie ty masz ciśnienie " w akcji"?

-- 21 lip 2011, 04:06 --

lost7 napisał(a):Lat mam 30, problemy od 15, i zawsze bylam dla nich za mloda. Wiec ja juz nie wiem co to znaczy byc za mloda. Bo czlowiek sie stara zapobiegac i leczyc do poki jest mlodym, to slyszy ze jest za mlody, a potem slyszy ze jest stary wiec to w jego wieku normalne i tez mu nikt nie pomaga.

Nie rozumiem. Za młoda na co? Na leczenie?
Natręt Gramatyczny

przez lost7 21 lip 2011, 04:07
Dla tego Helenore, ze ja mam nagle za niskie cisnienie i mdleje, a potem nagle za wysokie i dostaje leki na zbicie zeby nie dostac zawalu. Poprostu moje cisnienie jest niestabilne i bardzo podatne na emocje. Nasennych lekow probowalam i musialam odstawic bo bylam jak zombie.Mnie boli wszystko. Cale cialo. Wszystkie stawy i miesnie. Nie idzie juz przyjac pozycji w ktorej da sie zasnac, bo cale nogi, rece i plecy tak nawalaja. A glowa do tego to taka mala namiastka.

przez Miro 21 lip 2011, 04:09
halenore, Nie tankowałem, ciśnienie w akcji do 160/80, ale zazwyczaj tylko podwyższone do 140/80
Kliknij, full screen, full głośność, wyluzuj się --> http://vimeo.com/23333232

przez lost7 21 lip 2011, 04:11
Helenore, piszesz o objawach i ich znaczeni u mlodej osoby. Czy majac 30 lat nadal sie do tego kwalifikuje? Mi zawsze lekarze mowili ze jestem za mloda na swoje objawy. Ze nie moze to znaczyc nic zlego u tak mlodej osoby i ze pewnie sobie wymyslam i ze samo przejdzie. Minelo 15 lat, a ja nadal slysze to samo. Moj kolega w wieku 29 lat zmarl na zawal serca. Moj ojciec i jego brat, w wieku czterrdziestu kilku. A ja nadal jestem za mloda...?

przez halenore 21 lip 2011, 04:14
lost7 napisał(a):Dla tego Helenore, ze ja mam nagle za niskie cisnienie i mdleje, a potem nagle za wysokie i dostaje leki na zbicie zeby nie dostac zawalu. Poprostu moje cisnienie jest niestabilne i bardzo podatne na emocje. Nasennych lekow probowalam i musialam odstawic bo bylam jak zombie.Mnie boli wszystko. Cale cialo. Wszystkie stawy i miesnie. Nie idzie juz przyjac pozycji w ktorej da sie zasnac, bo cale nogi, rece i plecy tak nawalaja. A glowa do tego to taka mala namiastka.

Wiem, że ciśnienie jest podatne na emocje. W atakach paniki czy lęku zazwyczaj bardzo rośnie, ale też nie na tyle, żeby dostać zawału. Robiłaś testy na boreliozę albo inne schorzenia typowo neurologiczne???
Natręt Gramatyczny

przez lost7 21 lip 2011, 04:15
Na razie negatywny test na borelioze mam za soba. Czy znasz jakie inne testy ktore moglabym wykonac`?

przez halenore 21 lip 2011, 04:18
Miro napisał(a):halenore, Nie tankowałem, ciśnienie w akcji do 160/80, ale zazwyczaj tylko podwyższone do 140/80

Chcesz poznać moje ciśnienie "w akcji"? Ostatnio miałam 192/117 :!: Normalnie mam książkowe 120/80.
Natręt Gramatyczny

Sortuj wg