a na czym wg was polega męskość?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: a na czym wg was polega męskość?

przez ALEKS*OLO 28 mar 2009, 20:46
isj, :lol: :lol: :lol: dobre
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez isj 28 mar 2009, 20:52
No dobrze, a skąd Ty wiesz, że nigdy nie zakochasz się w majstrze? ;)
Samouczek neurologiczno-lekowy, ostatnia aktualizacja: 12.07.2009. Temat: SSRI-wstęp. Serdecznie zapraszam do lektury. Następna prezentacja: sertralina.

Yoyo, bring the condoms, I'm in room 203 50 Cent
isj

przez ALEKS*OLO 28 mar 2009, 21:11
isj, a to do mnie to pytanie ?
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez isj 28 mar 2009, 21:31
Moje wahadełko radiestezyjne wskazało na Ciebie.
Samouczek neurologiczno-lekowy, ostatnia aktualizacja: 12.07.2009. Temat: SSRI-wstęp. Serdecznie zapraszam do lektury. Następna prezentacja: sertralina.

isj

przez ALEKS*OLO 28 mar 2009, 21:34
Wiem ze nie zakocham sie w majstrze bo kocham juz jednego takiego bardzo bardzo mocno i jestem pewna ;)

ExModerator

przez isj 28 mar 2009, 21:39
No to gratki :smile:

Moja była nie była wprawdzie majsterkowiczką, ale czy inżynieria środowiska podchodzi pod te klimaty? :mrgreen:

isj

przez betty_boo 29 mar 2009, 13:32
ja mam chyba bardzo atawistyczne poglady na mezczyzn, nie wiem czy to dobrze o mnie swiadczy, sami oceńcie :smile: zaczne od cech fizycznych chociaz kolejność nie ma znaczenia :smile:

1) dobrze zbudowany, silny, owłosiony, najlepiej brunet lub szatyn, kolor oczu bez znaczenia, krótkie wlosy, zero tatuazy i piercingu, niski głos i dużo testosteronu

2) wysportowany i aktywny fizycznie

3) fajnie ubrany , nie ganitur tylko dzinsy, sztruks , bawełna , oczywiscie nie dresiarz!:)

4) ma swoje hobby i pasje, które go rozwijaja ale nie zmusza do ich dzielenia kobiety!

5) niezalezny finansowo, nie zadłuzony, nie pozycza pieniedzy od innych, nie zyje na kredyt ani ponad stan!

6) zna sie na komputerze, urzadzeniach elektronicznych i innych "meskich" rzeczach

7) uprzejmy i szarmancki w stosunku do KAZDEJ kobiety, niewazne stara czy młoda, atrakcyjna czy nie, mezatka czy singiel

8) inteligentny i z fajnym poczuciem humoru, które nie opiera sie na opowiadaniu kawałów!

9) ambitny i zaradny zyciowo, do wszystkiego dochodzi sam, honorowy, a nie zebrajacy u rodzicow o kase na nowy samochód lub wakacje!

10) nie paple bez potrzeby ale slucha i uwaznie obserwuje otocznie, moze co najwyzej rzucic jakas celna puente od czasu do czasu

11) intrygujacy , tajemniczy, z pewnym siebie spojrzeniem

12)nie natretny i nachalny, nie narzuca sie kobietom i nie taksuje wzrokiem, nie uzywa idiotycznych zaczepek ani komentarzy

13) nie jest bawidamkiem ani pierdołą

14)mozna na niego liczyc

15) nie trzeba sie go wstydzic w towarzystwie; nie obzera sie na przyjeciach, nie upija, umie zatanczyc

16) nie krytykuje publicznie swojej kobiety, sczzególnie w jej obecnosci!

17)ma swoje zdanie i umie je obronic

18)nie trzeba sie go 100 razy prosic o wymiane zarowki

19)bezwzglednie dba o higiene i estetyke swojego ciala, nie robi wokol siebie syfu ani bałaganu

to wszystko, na razie :smile: ciekawe czy tacy faceci w ogole istnieja?

[*EDIT*]

aha, jeszcze zdecydowany,z inicjatywa i temperamentem, a nie rozlazły.

daje kobiecie dostep do jej kobiecosci. chce sie jej dla niego ladnie wygladac, malowac i dbac o siebie.

przez isj 29 mar 2009, 14:41
Betty, ja dla śmiertelnie poważnie (tak jak w filmach Zanussiego) postanowiłem sprawdzić jak się mam do Twojego ideału. Oto, co mi wyszło...

dobrze zbudowany, silny, owłosiony
Szkoda, że nie jestem stary, bo byłoby mi przyjemnie umrzeć ze śmiechu. Nic z tego
dużo testosteronu
W zeszłym tygodniu odmówiono mi jego zmierzenia :mrgreen:
wysportowany i aktywny fizycznie
A czy kilka pompek na WF-ie w '97 się liczy?
bawełna
Bingo, mam duży nos i nie tylko!
4) ma swoje hobby i pasje, które go rozwijaja ale nie zmusza do ich dzielenia kobiety!
Kobieta ma obowiązek wspierać mnie w mojej grze na gitarze jazzowej, mówić, iż gram z dnia na dzień lepiej, płakać razem ze mną po nieczysto zagranym akordzie. Chusteczkę mogę wziąć sobie sam.
nie zadłuzony, nie pozycza pieniedzy od innych, nie zyje na kredyt ani ponad stan!
No to jak mam żyć? :mrgreen:
6) zna sie na komputerze, urzadzeniach elektronicznych i innych "meskich" rzeczach
Umiem uszkodzić plik autoexec.bat, co wymga sporej wiedzy.
7) uprzejmy i szarmancki w stosunku do KAZDEJ kobiety, niewazne stara czy młoda, atrakcyjna czy nie, mezatka czy singiel
A po co się starać przy mężatce? :mrgreen:
inteligentny i z fajnym poczuciem humoru, które nie opiera sie na opowiadaniu kawałów!
Inteligentny? Zależy w czyich oczach Za to kawały wyśmienite i międzynarodowe: Rusek, Niemiec, Polak.
ambitny i zaradny zyciowo, do wszystkiego dochodzi sam, honorowy, a nie zebrajacy u rodzicow o kase na nowy samochód lub wakacje!
Mam dobrą orientację w terenie i do wszystkiego dochodzę sam, także w wakacje. Jestem miłośnikiem komunikacji miejskiej, nie śmiałbym żebrać u rodziców na autobus.
moze co najwyzej rzucic jakas celna puente od czasu do czasu
Też źle - rzucam je cały czas.
nie taksuje wzrokiem, nie uzywa idiotycznych zaczepek ani komentarzy
Taksuję, ale to w ramach intrygującego spojrzenia, nie wpinam niczego do garderoby. Nie komentuję, spoko. Jestem tak małomówny, że nie wiem, czy nie na imię mi Harpo.
13) nie jest bawidamkiem ani pierdołą 14)mozna na niego liczyc
Ach Betty, z moją kreatywnością i Twoimi pieniędzmi... :mrgreen:
nie obzera sie na przyjeciach, nie upija, umie zatanczyc
Nie umiem tańczyć, totez na przyjęciach najczęściej się obżeram i upijam.
Nigdy
:smile:
Mnie wystarczy co najmniej 20, gdyż to jedyna rzecz, jaką potrafię zrobić w domu.
nie robi wokol siebie syfu ani bałaganu
Cóż...
:mrgreen:
ciekawe czy tacy faceci w ogole istnieja?
Ja np. sam się zastanawiam, kiedy ktoś zatrzyma perpetum mobile.

isj

przez betty_boo 29 mar 2009, 14:57
isj ty nie pasujesz do mojego współczesnego jaskiniowca tudziez kowboja zdobywajacego dziki zachód bo jestes intelektualista. w strukturze plemiennej byłbys na pewno kims wazniejszym niz zwykly mysliwy, podejrzewam ze kapłanem albo szamanem, a tacy mieli inne sposoby (wcale nie gorsze, nawet lepsze i o wiele sprytniejsze) na zdobywanie kobiet.

A po co się starać przy mężatce? - po to, zeby wywrzec dobre wrazenie na niemęzatkach oczywiscie! :smile:

a tak w ogóle to patrzac na twoj poprzedni katalog to chcialam ci powiedziec ze pod wzgledem wartosci nasze opisy sie raczej pokrywaja :smile:

przez isj 30 mar 2009, 00:45
betty boo napisał(a):w strukturze plemiennej byłbys na pewno kims wazniejszym niz zwykly mysliwy, podejrzewam ze kapłanem albo szamanem, a tacy mieli inne sposoby (wcale nie gorsze, nawet lepsze i o wiele sprytniejsze) na zdobywanie kobiet
Betty, dzięki, ale już za późno. Levi-Strauss napisał, że szamani nie ruchali :cry:

[*EDIT*]

opty napisał(a):isj powaliles mnie swoja wypowiedzia :)
A która, bo jest ich tu ponad 270? :mrgreen:

isj

przez Sorrow 30 mar 2009, 07:02
Prawdziwy mężczyzna depcze niesprawiedliwość żelaznym buciorem :smile: .

przez laguna 30 mar 2009, 09:05
isj, moj drogi, alez gotowanie jest rowniez czyms bardzo waznym u faceta - kiedy umie stanac w kuchni i wymyslec cos nowego, pysznego to az milo ;) szkoda tylko ze naczynia potem i trak ja myje :D ale nie ma idealow ;)

masz dziwne wyobrazenie mojego meskiego majstra hehe wlasnie umie wszystko co powiedziales ze nie umie ;)

przez Azotox 31 mar 2009, 20:44
męskość heh a jest coś takiego..?!
Jeśli ktoś nie jest fajtłapą, to już można chyba powiedzieć, że jest męski. ;)

a poważnie- mógłby to być ktoś przystojny ale nie piękny, dobrze zbudowany, z kilku dniowym zarostem, ktoś kto nie dba przesadnie o wygląd, ma zawsze swoje zdanie, jest pewny siebie, nie przejmuje się tym co myślą inni.. odpadają pozerzy i lowelasy
"Dalej i dalej na paraboli czasu wznoszę się, aby za chwilę opaść na dno"

przez Ridllic 31 mar 2009, 20:49
Azotox, co to lowelas ?

[*EDIT*]

betty_boo napisał(a):ja mam chyba bardzo atawistyczne poglady na mezczyzn, nie wiem czy to dobrze o mnie swiadczy, sami oceńcie :smile: zaczne od cech fizycznych chociaz kolejność nie ma znaczenia :smile:

1) dobrze zbudowany, silny, owłosiony, najlepiej brunet lub szatyn, kolor oczu bez znaczenia, krótkie wlosy, zero tatuazy i piercingu, niski głos i dużo testosteronu

2) wysportowany i aktywny fizycznie

3) fajnie ubrany , nie ganitur tylko dzinsy, sztruks , bawełna , oczywiscie nie dresiarz!:)

5) niezalezny finansowo, nie zadłuzony, nie pozycza pieniedzy od innych, nie zyje na kredyt ani ponad stan!

8) inteligentny i z fajnym poczuciem humoru, które nie opiera sie na opowiadaniu kawałów!

9) ambitny i zaradny zyciowo, do wszystkiego dochodzi sam, honorowy, a nie zebrajacy u rodzicow o kase na nowy samochód lub wakacje!

10) nie paple bez potrzeby ale slucha i uwaznie obserwuje otocznie, moze co najwyzej rzucic jakas celna puente od czasu do czasu

11) intrygujacy , tajemniczy, z pewnym siebie spojrzeniem

12)nie natretny i nachalny, nie narzuca sie kobietom i nie taksuje wzrokiem, nie uzywa idiotycznych zaczepek ani komentarzy

13) nie jest bawidamkiem ani pierdołą

14)mozna na niego liczyc

15) nie trzeba sie go wstydzic w towarzystwie; nie obzera sie na przyjeciach, nie upija, umie zatanczyc

17)ma swoje zdanie i umie je obronic

19)bezwzglednie dba o higiene i estetyke swojego ciala, nie robi wokol siebie syfu ani bałaganu

to wszystko, na razie :smile: ciekawe czy tacy faceci w ogole istnieja?

[*EDIT*]

aha, jeszcze zdecydowany,z inicjatywa i temperamentem, a nie rozlazły.

daje kobiecie dostep do jej kobiecosci. chce sie jej dla niego ladnie wygladac, malowac i dbac o siebie.

-życie na marsie istnieje też :mrgreen: porównywał bym te dwie okoliczności do siebie szanse będą zbliżone :mrgreen:
Ridllic

Sortuj wg