Czy macie pasję?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Hollow 15 kwi 2006, 12:48
Gdyby było lepiej, to bym teraz próbował złapać oddech, a nie ślęczał przy kompie :/

przez Minhoi 16 kwi 2006, 10:59
Hollow, a ja własnie wskakuję w takich ludzi chętnie:)
Nie wiem po co Ci kontakt z innymi przy słuchaniu muzy, a to tez może byc pasją...

przez Virginia 17 kwi 2006, 16:13
melissaa napisał(a):moja sa horokopy,wrózby ,numerologia to u mnie rodzinne

Bardzo niebezpieczne. Dla mnie wrozka to szara eminencja zdesperowanych!!

Ale to tylko moje zdanie.
Cudowna kobieta to taka, ktora nie wymaga cudow

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez DarkAngel 17 kwi 2006, 23:56
Pasje...ciekawy temat. Mam parę pasjii, jednak nie zawsze znajduje na nie dostatecznie dużo czasu. Jedną z nich jest projektowanie i praca w ogrodzie....uwielbiam to. Po za tym zajmuje sie także rysunkiem, szczególnie grafiką. Wycieczki rowerowe, to następna z moich obsesjii...jeżdżenie po górach, nawet najwiekszy atak nerwicy nie odbierze mi tej przyjemności......hehe. I do niedawna Joga, ale niestety zabrakło mi na nią czasu, ale napewno do niej powrócę.....
Obrazek
ExModerator

przez Virginia 18 kwi 2006, 02:15
Pasje...

Zycie - moja najwieksza pasja. Moj najmniejszy talent, ktory stawia opor ale ja uparcie staram sie od kilku lat go rozwijac, zeby zyc pelna piersia. Do zycia trzeba duzo,duzo talentu.

Literatura- bez ksiazek nie wyobrazam sobie swiata, potrafie czytac trzy jednoczesnie.

Psychologia - to oczywiste, a zaczelo sie niewinnie od analizowania zachowan i obserwacji interesujacych ludzi w podstawowce.

Filmy - byly czasy, ze kolega podrzucal mi DVD kartonami, a ja je ogladalam bez konca. Potrafilam robic istne maratony. Dopiero kiedy przestalam rozrozniac fabuly i tytuly, uznalam, ze mam dosc, ze to juz przesyt.

Kwiaty- we florystce osiagnelam wszystko. Dlatego juz sie tym nie zajmuje. Ale milosc pozostala. Ulubiona roslina to eukaliptus. Ukochany kwiat to roze, ale te ktore pochodza z Kenii lub Ekwadoru. Niesamowite kolory i zapachy!!

Mam takze ciemna strone i zainteresowania, o ktore raczej nikt mnie nie podejrzewa. Nikt tez nie chce ze mna o tym rozmawiac...
Kryminalistyka i medycyna sadowa.
Kiedy zobaczylam autopsje, uswiadomilam sobie wlasne cialo, dopiero wtedy. To bylo glebokie i szokujace, ale bardzo wazne doswiadczenie.
Od tego czasu zostalo mi przyzwyczajenie do rzucania sie na atlasy anatomii. Wiem wiem... jakie to dziwne.

No i spacery. Najlepszy srodek transportu to moje nogi.
Ale za kolkiem tez swietnie sie czuje. Prawo jazdy przynioslo mi wiecej radosci niz matura!!! Ale nie szarzuje jezdze raczej bezpiecznie.

Poza tym robie notatki do powiesci, ta ksiazka caly czas "pracuje" w mojej glowie. Ona juz istnieje. Ja ja widze. Powstaje z obrazow. Chce ja napisac dla siebie samej. No moze wnuki kiedys znajda na strychu i dowiedza sie jaka maja albo mieli szurnieta babcie!
Cudowna kobieta to taka, ktora nie wymaga cudow

przez bibi 18 kwi 2006, 09:42
to niesamowite
tyle pasji, tyle zainteresowań.zazdroszczę :D
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

przez Minhoi 18 kwi 2006, 12:42
Michael, spróbuj napisac co Ci sie podoba, pomijając to, co Ci sie nie podoba:)

przez jjeeewa 18 kwi 2006, 23:47
rysowanie
języki obce
pisanie (proza)
czytanie
historia sztuki
fotografia (właśnie kupuję nowy aparat)
podróże
psychologia
zjawiska psychospołeczne

i przy tej całej mądrej liście ---- komedie romatyczne (to chyba głęboko zakorzeniona potrzeba mojego umysłu, ale mało co daje mi takie odprężenie...)

moja lista mogłaby rosnąc i rosnąć...

Jak mogą istnieć ludzie bez pasji to dla mnie nie pojęte :) W mojej nerwicy były takie elementy, że bałam się strasznie nagłej śmierci, bałam się, że coś mnie zabierze z tego świata i nie zdążę wszystkiego zrobić co bym chciała :)

przez snaefridur 19 kwi 2006, 12:41
Muzyka-od metalu do d'n'b.Jestem audiofilem.Bez muzyki nie mogłabym żyć.Towarzyszy mi zawsze w domu,w tramwaju,na spacerach.Wszędzie.Zawsze coś tam w tle słychać.
Fotografia-odkąd mam aparat,biegam i pstrykam.
Języki obce-uwielbiam odkrywać ,rzeczy wspólne jakie łączą różne języki
Filmy-uwielbiam robić sobie maratony filmowe z grupką przyjaciół
Kultura żydowska-chyba największa pasja,którą niestety zaniedbałam
Humor Wyspiarzy-Monty Phyton to jedyna rzecz ,która może mnie rozbawić zawsze.Z różnych dołków już mnie wyciągał.
snaefridur

przez cenedra_20 19 kwi 2006, 21:40
Muzyka, czytanie książek (a już wyjątkowo tych w języku angielskim, mam prawie wyłącznie takie), wyszywanie obrazków (kocham to), opieka nad kotem :D , długie rozmowy z przyjaciółmi (choćby i o niczym), jazda konna, łyżwiarstwo (zarówno oglądanie, jak i jeżdżenia na łyżwach), czytanie siostrze książek i komiksów, zbieranie z nią różnych głupot, tylko po to, żeby leżały na półce :lol: . I chyba tyle.... ;)
"Each light between sunrise and sunset is worth dying for at least once"

przez shadow_no 19 kwi 2006, 22:52
Informatyka: Projektowanie stron, programowanie.
Akwarystyka: Roślinna, ogólnie słodkowodna.
Fotografia: Portrety, makro.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Minhoi 20 kwi 2006, 15:11
Ale sie o Was dużo dowiaduję, zaje***cie mnie to cieszy:):))))))

Sortuj wg