Czy macie pasję?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Czy macie pasję?

przez danusia86 09 sty 2010, 00:27
Ja kiedyś miałam pasję..... Miałam swoją ulubioną wokalistkę przez ponad 10 lat, lubiałam projektować strony www, miałam nawet jedną, interesowało mnie kolekcjonowanie filmów i oglądanie oczywiście, jednak wszystko to jakoś prysneło. Dziś mnie odrzuca od tego, a przynajmniej jest mi obojętne. Dużo rzeczy gdzieś tam przepadło... to dowód niezbity na to co może zrobić depresja z człowiekiem. :(
danusia86

przez kinenya 27 sty 2010, 21:40
Moją pasją są motocykle. Uwielbiam jeździć w terenie na enduro. Tylko wtedy czuję się dobrze, tylko wtedy czuję, że żyję. Pomaga mi to wyjść z depresji. Tylko niestety jest to pasja sezonowa. Więc co robić w zimowe dni kiedy śnieg za oknem?

przez Marcinekk 27 sty 2010, 23:55
kocham zwierzeta, kiedys jezdzilem konno i krecilem filmy, ale po pewnych wydarzeniach z mojego zycia wszystkie dobre marzenia i plany zniknęły, ale... zostało jedno ktore teraz spelniam - ucze sie gry na skrzypcach :)
'Amerykański sen który się ziścił. Ale sny lubią zamieniać się w koszmary, gdy tylko odwrócisz wzrok.'

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez linka 12 mar 2010, 17:34
Odświeżam z racji tego, ze wymyśliłam sobie nowe/stare zajęcie. Kiedyś bardzo to lubiłam ale poszło w niepamięć - teraz postanowiłam ćwiczyć koncentrację i cierpliwość i dziś na allegro zakupiłam....puzzle - 1500 części, takie oto:
Obrazek

Zaś na te zachorowałam przed chwilką - będą moje, za miesiąc jak kasa się pojawi :mrgreen:
Obrazek
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez *Monika* 12 mar 2010, 17:44
linko!

MI brakuje cierpilwości! Aż mnie w d.upie szczypie przed czymśpracochłonnym i wymagającym skupienia. To wzmaga u mnie taką złość ,że wprost jest to do nie do opisania.
Też tak masz? Myślisz,ze można to ćwiczyc?Poprzez puzzle chociażby?
A jak pogorszy się? Co myślisz na ten temat?
Obrazek
Główny Moderator

przez ALEKS*OLO 12 mar 2010, 17:50
linka, ja tak samo lubie puzzle, kiedys namietnie układałam, te 2 sa świetne :D
Monika1974, puzzle to jeden z najlepszych sposobow na ćwiczenie koncentracji i cierpliwosci. Moja psycholog zaproponowała mi własnie te technike relaksacji na moje ADHD i faktycznie na mnie działa super, jak wciagne sie w układanie to wyłaczam sie totalnie i odpoczywam. Takze proponuje zaczac od łatwych niewielkich coby nie wyladowały w smieciach z powodu furii. :)
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez linka 12 mar 2010, 18:11
Monika1974, kiedyś byłam bardziej cierpliwa teraz jak mi coś nie idzie to mam to ochotę piz.gnąć przez okno :twisted:
Pogorszyć ...no chyba nie, ja już kiedyś okładałam puzzle i zawsze mnie to uspokajało...zobaczymy ;) pochwalę się jak ułożę.

ALEKS*OLO, wyobraź sobie, ze znalazłam na all puzzle z (uwaga) 18.000 części ........ 2x1,90 m .......czujesz.....i też właśnie taka mapa świata :shock:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 12 mar 2010, 18:37
O w mordę ! Puzzle ;) ;) ;) ;) .Ach kiedyś uwielbiałem je układać ;)
:)

przez ALEKS*OLO 12 mar 2010, 18:42
linka, omg 18.000 czesci :shock: to chyba jakbysmy to ulozyly (mniemam ze za jakies 50 lat), to po nerwicy ani śladu , stoicki spokoj niczym Budda :lol: .....albo osobny pokoik bez klamki, przytulnie wylozony gąbką :lol:
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez Gringo 12 mar 2010, 20:45
.....albo osobny pokoik bez klamki, przytulnie wylozony gąbką

...z pięknym widokiem na świecącą żarówkę na białym suficie.
Gringo

przez neo_asia 16 mar 2010, 02:05
1)Muzyka: jest wiatrem, a ja choragiewką...
Btw. chętnie nawiążę kontkakt z ludźmi zajmującymi się czy to tworzeniem, produkcją muzyki, graniem. ;)

2)Chmurki: dosłownie! Codziennie inne, obrazujące niezwykłe prawa nauki i opisujące tyyyyle ciekawych procesów ponad naszymi głowami. Pasja nie wymagająca nakładów finansowych; wystarczy wyjrzeć za okno, wypożyczyć literaturę... xD
neo_asia

przez soulfly89 16 mar 2010, 05:02
Urocze :)

Ja mam jedną - Życie.

przez wiejskifilozof 22 gru 2010, 16:28
Zoologia , literatura .

przez kite 31 gru 2010, 19:21
landkiting, fireshow
Jah, wyzwól nas, bo pełen nienawiści to czas..

Sortuj wg