Czy macie pasję?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Zorki 22 lip 2007, 15:08
dżejem napisał(a):A masz pewność, że i ta pasja nie przytłumi Ci wszystkiego? Nie czepiam się, tak tylko pytam :smile: :?:

Wiem, że tylko pytasz.
Nie szukam ucieczki przez życiem, bo po pierwsze nie potrzebuję, a po drugie wiem już, że nie znajdę. Za to przyda mi się jakaś aktywność dla zajęcia wolnego czau.
Jedyną rzeczą, jakiej powinniśmy się bać, jest sam strach. (Franklin Delano Roosevelt)
Zawsze jestem gotów się uczyć, chociaż nie zawsze chcę, by mnie uczono. (Winston Churchill)

Zmieniłem się. Wyzdrowiałem.

przez hetman76 07 sie 2007, 00:12
Zdecydowanie instrumenty muzyczne a przede wszystkim gitara poniewaz to ona dla mnie ma najwieksza palete dzwieków(tzn uczuc które dzieki niej mozna wyrazic) moze jescze fortepian ale dopiero ucze sie na tym grac. Kiedy zacze juz udezac w struny ciezko mnie obodzic z hipnozy w która popadam.
Od pewniego czasu moja pasja sa motocykle te z najwieksza pojemnoscia tzw."scigacze" ..."kocham " je dlatego gdyz czasem bardzo pragne "zejsc" a kiedy ma sie 114 koników miedz nogami ten pomysł jest naprawde łatwy :(

przez anonim 12 sie 2007, 23:47
A mnie dołuje bardzo to, że lekarz mi powiedział, że mój kręgosłup już nigdy nie będzie normalny i już się nie odbuduje do końca, więc w takim wypadku zawody odpadają- Moje jedyne marzenie, występować w zawodach i ćwiczyć, zdać egzamin instruktorski, legło w gruzach... Bo niby jak zdać taki ciężki egzamin czy pójść na zawody, jak nawet siłowo/kondycyjnie się nie mogę dobrze przygotować? Zresztą wątpie, żeby jakiś lekarz sportowy mi teraz podbił książeczkę jakby dowiedział się co jest z moim kręgosłupem... Klapa, to co mnie trzymało przy życiu w ciągu kilku ostatnich lat poszło sobie w cholerę :evil:

Chyba pójdę trochę wypić z kolegą, może mi trochę ulży :/
"MUSZĘ LECZYĆ SIĘ NA BÓL I STRACH
GDZIE JEST CZŁOWIEK KTÓRY Z SIEBIE SAM POKAŻE MI JAK
KTO POKAŻE MI JAK ?"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: Czy macie pasję?

przez socjopatia 04 lip 2008, 22:19
moje pasje:

*psy,koty i konie -mam tylko psa, konno nie jeżdżę --ale jeździłam-bo boje się ludzi,wiem,że to głupie ale jednak trzeba być w tym środowisku,gadać z ludźmi,chociażby z trenerem

*góry - kocham je,tam czuje się zupełnie inaczej

*fotografia - ale tylko w górach ;-)

*filmy - tylko wybrane

*muzyka

przez zimbabwe 07 lip 2008, 14:07
Moje pasje to:
- poezja
- muzyka Marka Grechuty (mam nawet płytę z jego autografem)
- hodowla rybek akwariowych
- historia (przede wszystkim średniowiecza i PRL)
- fotografia
"Tatusiu, jaki jest sens życia?"
"Zaraz będą <<Fakty>> to się dowiesz!" :-D

przez marmarc 07 lip 2008, 20:18
mój problem - nie mam jednej czy nawet kilku konkretnych pasji. Interesuję się wszystkim - a często jednak niczym - słomiany zapał - szybko gaśnie. To jednak źle, bo nie ma w życiu żadnego konkretu. Jeden plus to taki, że czasem zaskakuję otoczenie - ludzie nie wiedzą co o mnie myśleć...
Tak, szczerze to nie wiem kim chciałbym być - gdyby jakaś złota rybka powiedziała, że mi się stanie jak zechcę - stałbym niezdecydowany z tą rybką w ręce nad jeziorem, aż by zdechła... bez wody. Właściwie to już mi się tak zdarzało w życiu, w pewnym sensie.

przez Magdalenka81 21 lip 2008, 00:11
Moje pasje:
-ksiazki
-pomaganie innym(jestem opiekunem)
-zwierzeta
-filmy
-zycie(bynajmniej sie staram)

przez zbir 02 maja 2009, 21:38
Moje trzy miłości:
-karate
-angielski
-muzyka

przez isj 05 maja 2009, 00:54
Miałem wiele pasji, dziś z nich nie zostało nic. Pierwszą była gra na gitarze, ćwiczyłem długo i systematycznie, aż w końcu nauczyłem grać się jazz i dość swobodnie improwizować.

Druga to komunikacja miejska - organizacja transportu, poprawa jego wydajności, infrastruktura komunikacyjna no i autobusy, a szczególnie stare kopcące ikarusy :mrgreen: Przez pewien czas myślałem poważnie, by zostać kierowcą autobusu miejskiego jako kierowca zasilający, czyli obsługujący tylko szczyty, ale doszły mi w międzyczasie drugie studia i dałem z tym sobie spokój. Choć docelowo zamierzam posiadać kategorię D i być może jeżeli się wyleczę, do sprawy powrócę (choć najpierw musiałbym wyrobić sobie zwykłe prawo jazdy na samochody osobowe, czego nie robię wyłącznie z przyczyn ideologicznych będąc społecznikiem).

[Dodane po edycji:]

Magdalenka81 napisał(a):-pomaganie innym(jestem opiekunem)
Jak ładnie, kobieta-opiekun ;) Ale oczywiście chwali się
:smile:
Samouczek neurologiczno-lekowy, ostatnia aktualizacja: 12.07.2009. Temat: SSRI-wstęp. Serdecznie zapraszam do lektury. Następna prezentacja: sertralina.

Yoyo, bring the condoms, I'm in room 203 50 Cent
isj

przez snkkrk 11 cze 2009, 18:23
- Muzyka :D
- www.arpegio.pl :mrgreen:
- Sport :arrow: siłka , bieganie , ćwiczenia , nożna , ping pong ;)
http://www.Arpegio.pl - Gry , stare gry , mp3 , teledyski , programy , humor , gry online

-=>stare gry<=-
Obrazek

przez sebcio 11 cze 2009, 18:57
Moja to kolejnictwo, czyli jestem MK-em :mrgreen:
a druga to statki, czyli jestem shiploverem :mrgreen:
sa tu jacys nerwicowcy albo depresjanci o podobnych zainteresowaniach???
jesli tak to piszcie odrazu na priw
sebcio

przez Joga 08 sty 2010, 16:55
A moją pasją są konie i wyścigi konne. Nie lubię ludzi i z tymi zwierzętami czuje się najlepiej od dziecka. To im mam zamiar oddać całe swoje życie.

przez magdalenabmw 08 sty 2010, 17:37
sebcio napisał(a):Moja to kolejnictwo, czyli jestem MK-em :mrgreen:

Ja uwielbiam kolejki :smile:

Moje pasje?
Sztuka: rzeżba, malarstwo, rysunek
Zwierzęta: koty, psy, konie
Motoryzacja:bmw

Mam jeszczę jedną wielką pasję: Bałtyk.
magdalenabmw

przez Joaśka 08 sty 2010, 17:57
Podróże - i duże, i małe (sama siebie podziwiałam, gdy kilka razy jechałam autokarem po 28 h do Chorwacji czy Włoch :P )
Ogólnie natura - nie lubię tłoku, wielkich aglomeracji, pędu... Kocham czyste powietrze, wiejską ciszę, pachnące trawy, łany zbóż, łąki...
Rysowanie węglem, ołówkiem, lepienie z modeliny
Origami
Zwierzęta - psy i koty
Muzyka - słucham non stop, różnej, także poważnej. Kiedyś grałam na skrzypcach, pianinie, ale potem cholerne niewyjaśnione problemy ze stawami mnie zniechęciły, gra sprawiała ból i już nie gram... :?

W ogóle teraz brakuje mi cierpliwości, nawet jeśli chodzi o pasje, szybko się zniechęcam, denerwuję, wkurzam, jestem bardzo krytyczna w stosunku do swoich prac manualnych. :? Nawet moje pasje kosztują mnie zbyt wiele emocji :(
Joaśka

Sortuj wg